You must enable Javascript on your browser for the site to work optimally and display sections completely.
Toggle navigation
TrackMyLeague
Signup
Login
You must enable Javascript on your browser for the site to work optimally and display sections completely.
You must enable Javascript on your browser for the site to work optimally and display sections completely.
Kreds 5 - U5-U8 - Viby Idrætscenter 21. januar 2023
Drenge/Mix U6 - Uøvede
Drenge/Mix U6 - Uøvede Pulje 1
IF Lyseng
-
Team Favrskov
-
Stavtrup IF
-
BMI Håndbold
-
Drenge/Mix U6 - Uøvede Pulje 1
IF Lyseng
Jan 21, 2023 10:20 AM
-
#5
Team Favrskov
Hal 1 - Bane 1
Drenge/Mix U6 - Uøvede Pulje 1
Stavtrup IF
Jan 21, 2023 10:20 AM
-
#26
BMI Håndbold
Hal 1 - Bane 2
Drenge/Mix U6 - Uøvede Pulje 1
Team Favrskov
Jan 21, 2023 11:00 AM
-
#7
Stavtrup IF
Hal 1 - Bane 1
Drenge/Mix U6 - Uøvede Pulje 1
BMI Håndbold
Jan 21, 2023 11:00 AM
-
#28
IF Lyseng
Hal 1 - Bane 2
Drenge/Mix U6 - Uøvede Pulje 2
TMG Mårslet
-
Hørning
-
BMI Håndbold 2
-
AGF
-
Drenge/Mix U6 - Uøvede Pulje 2
TMG Mårslet
Jan 21, 2023 10:40 AM
-
#6
Hørning
Hal 1 - Bane 1
Drenge/Mix U6 - Uøvede Pulje 2
BMI Håndbold 2
Jan 21, 2023 10:40 AM
-
#27
AGF
Hal 1 - Bane 2
Drenge/Mix U6 - Uøvede Pulje 2
Hørning
Jan 21, 2023 11:20 AM
-
#8
BMI Håndbold 2
Hal 1 - Bane 1
Drenge/Mix U6 - Uøvede Pulje 2
AGF
Jan 21, 2023 11:20 AM
-
#29
TMG Mårslet
Hal 1 - Bane 2
Kreds 5 - U5-U8 - Viby Idrætscenter 21. januar 2023
Drenge/Mix U7 - Uøvede
Drenge/Mix U7 - Uøvede Pulje 1
Hammel GF
-
Odder
-
BMI Håndbold
-
Odder 2
-
Drenge/Mix U7 - Uøvede Pulje 1
Hammel GF
Jan 21, 2023 12:00 PM
-
#10
Odder
Hal 1 - Bane 1
Drenge/Mix U7 - Uøvede Pulje 1
BMI Håndbold
Jan 21, 2023 12:00 PM
-
#31
Odder 2
Hal 1 - Bane 2
Drenge/Mix U7 - Uøvede Pulje 1
Odder
Jan 21, 2023 12:40 PM
-
#12
BMI Håndbold
Hal 1 - Bane 1
Drenge/Mix U7 - Uøvede Pulje 1
Odder 2
Jan 21, 2023 12:40 PM
-
#33
Hammel GF
Hal 1 - Bane 2
Kreds 5 - U5-U8 - Viby Idrætscenter 21. januar 2023
Drenge/Mix U8 - Letøvede
Drenge/Mix U8 - Letøvede Pulje 1
ST70
-
AGF
-
Team Favrskov
-
Drenge/Mix U8 - Letøvede Pulje 1
ST70
Jan 21, 2023 2:40 PM
-
#39
AGF
Hal 1 - Bane 2
Drenge/Mix U8 - Letøvede Pulje 1
AGF
Jan 21, 2023 3:20 PM
-
#41
Team Favrskov
Hal 1 - Bane 2
Drenge/Mix U8 - Letøvede Pulje 1
Team Favrskov
Jan 21, 2023 4:00 PM
-
#43
ST70
Hal 1 - Bane 2
Kreds 5 - U5-U8 - Viby Idrætscenter 21. januar 2023
Drenge/Mix U8 - Øvede
Drenge/Mix U8 - Øvede Pulje 1
IF Lyseng
-
HEI
-
Harlev IK
-
Skødstrup
-
HEI 2
-
Drenge/Mix U8 - Øvede Pulje 1
Skødstrup
Jan 21, 2023 2:20 PM
-
#17
HEI 2
Hal 1 - Bane 1
Drenge/Mix U8 - Øvede Pulje 1
HEI
Jan 21, 2023 2:40 PM
-
#18
Harlev IK
Hal 1 - Bane 1
Drenge/Mix U8 - Øvede Pulje 1
HEI 2
Jan 21, 2023 3:00 PM
-
#19
IF Lyseng
Hal 1 - Bane 1
Drenge/Mix U8 - Øvede Pulje 1
Harlev IK
Jan 21, 2023 3:20 PM
-
#20
Skødstrup
Hal 1 - Bane 1
Drenge/Mix U8 - Øvede Pulje 1
IF Lyseng
Jan 21, 2023 3:40 PM
-
#21
HEI
Hal 1 - Bane 1
Kreds 5 - U5-U8 - Viby Idrætscenter 21. januar 2023
Drenge/Mix U8 - Uøvede
Drenge/Mix U8 - Uøvede Pulje 1
ST70
-
BMI Håndbold
-
Harlev IK
-
Drenge/Mix U8 - Uøvede Pulje 1
ST70
Jan 21, 2023 2:20 PM
-
#38
BMI Håndbold
Hal 1 - Bane 2
Drenge/Mix U8 - Uøvede Pulje 1
BMI Håndbold
Jan 21, 2023 3:00 PM
-
#40
Harlev IK
Hal 1 - Bane 2
Drenge/Mix U8 - Uøvede Pulje 1
Harlev IK
Jan 21, 2023 3:40 PM
-
#42
ST70
Hal 1 - Bane 2
Kreds 5 - U5-U8 - Viby Idrætscenter 21. januar 2023
Mix U5 - (Begr)
Mix U5 - (Begr) Pulje 1
BMI Håndbold
-
Hørning
-
Odder 2
-
TMG Mårslet
-
Mix U5 - (Begr) Pulje 1
BMI Håndbold
Jan 21, 2023 9:00 AM
-
#1
Hørning
Hal 1 - Bane 1
Mix U5 - (Begr) Pulje 1
Odder 2
Jan 21, 2023 9:00 AM
-
#22
TMG Mårslet
Hal 1 - Bane 2
Mix U5 - (Begr) Pulje 1
Hørning
Jan 21, 2023 9:40 AM
-
#3
Odder 2
Hal 1 - Bane 1
Mix U5 - (Begr) Pulje 1
TMG Mårslet
Jan 21, 2023 9:40 AM
-
#24
BMI Håndbold
Hal 1 - Bane 2
Mix U5 - (Begr) Pulje 2
Lystrup IF
-
Hørning 2
-
TMG Mårslet 2
-
Odder
-
Mix U5 - (Begr) Pulje 2
Lystrup IF
Jan 21, 2023 9:20 AM
-
#2
Hørning 2
Hal 1 - Bane 1
Mix U5 - (Begr) Pulje 2
TMG Mårslet 2
Jan 21, 2023 9:20 AM
-
#23
Odder
Hal 1 - Bane 2
Mix U5 - (Begr) Pulje 2
Hørning 2
Jan 21, 2023 10:00 AM
-
#4
TMG Mårslet 2
Hal 1 - Bane 1
Mix U5 - (Begr) Pulje 2
Odder
Jan 21, 2023 10:00 AM
-
#25
Lystrup IF
Hal 1 - Bane 2
Kreds 5 - U5-U8 - Viby Idrætscenter 21. januar 2023
Mix U7 - Letøvede
Mix U7 - Letøvede Pulje 1
Hammel GF
-
Team Favrskov
-
Hammel GF 2
-
Team Favrskov 2
-
Lystrup IF
-
Mix U7 - Letøvede Pulje 1
Hammel GF
Jan 21, 2023 12:20 PM
-
#66
Team Favrskov
Hal 2 - Bane 4
Mix U7 - Letøvede Pulje 1
Hammel GF 2
Jan 21, 2023 12:40 PM
-
#67
Team Favrskov 2
Hal 2 - Bane 4
Mix U7 - Letøvede Pulje 1
Lystrup IF
Jan 21, 2023 1:00 PM
-
#68
Hammel GF
Hal 2 - Bane 4
Mix U7 - Letøvede Pulje 1
Team Favrskov
Jan 21, 2023 1:20 PM
-
#69
Hammel GF 2
Hal 2 - Bane 4
Mix U7 - Letøvede Pulje 1
Team Favrskov 2
Jan 21, 2023 1:40 PM
-
#70
Lystrup IF
Hal 2 - Bane 4
Kreds 5 - U5-U8 - Viby Idrætscenter 21. januar 2023
Piger U7 - Letøvede
Piger U7 - Letøvede Pulje 1
Hørning
-
Stavtrup IF
-
Hørning 2
-
BMI Håndbold
-
Piger U7 - Letøvede Pulje 1
Hørning
Jan 21, 2023 1:20 PM
-
#14
Stavtrup IF
Hal 1 - Bane 1
Piger U7 - Letøvede Pulje 1
Hørning 2
Jan 21, 2023 1:20 PM
-
#35
BMI Håndbold
Hal 1 - Bane 2
Piger U7 - Letøvede Pulje 1
Stavtrup IF
Jan 21, 2023 2:00 PM
-
#16
Hørning 2
Hal 1 - Bane 1
Piger U7 - Letøvede Pulje 1
BMI Håndbold
Jan 21, 2023 2:00 PM
-
#37
Hørning
Hal 1 - Bane 2
Kreds 5 - U5-U8 - Viby Idrætscenter 21. januar 2023
Piger U8 - Øvede
Piger U8 - Øvede Pulje 1
Skødstrup
Jan 21, 2023 3:20 PM
-
#58
IF Lyseng
Hal 2 - Bane 3
Piger U8 - Øvede Pulje 1
IF Lyseng
Jan 21, 2023 4:00 PM
-
#77
Skødstrup
Hal 2 - Bane 4
Kreds 5 - U5-U8 - Viby Idrætscenter 21. januar 2023
Piger U8 - Uøvede
Piger U8 - Uøvede Pulje 1
TMG Mårslet
-
Viby IF
-
HEI
-
Piger U8 - Uøvede Pulje 1
TMG Mårslet
Jan 21, 2023 10:40 AM
-
#44
Viby IF
Hal 2 - Bane 3
Piger U8 - Uøvede Pulje 1
HEI
Jan 21, 2023 11:20 AM
-
#46
TMG Mårslet
Hal 2 - Bane 3
Piger U8 - Uøvede Pulje 1
Viby IF
Jan 21, 2023 12:00 PM
-
#48
HEI
Hal 2 - Bane 3
Piger U8 - Uøvede Pulje 2
HEI 2
-
ST70
-
BMI Håndbold
-
Viby IF 2
-
Piger U8 - Uøvede Pulje 2
HEI 2
Jan 21, 2023 11:00 AM
-
#45
ST70
Hal 2 - Bane 3
Piger U8 - Uøvede Pulje 2
BMI Håndbold
Jan 21, 2023 11:00 AM
-
#62
Viby IF 2
Hal 2 - Bane 4
Piger U8 - Uøvede Pulje 2
ST70
Jan 21, 2023 11:40 AM
-
#47
BMI Håndbold
Hal 2 - Bane 3
Piger U8 - Uøvede Pulje 2
Viby IF 2
Jan 21, 2023 11:40 AM
-
#64
HEI 2
Hal 2 - Bane 4
Kreds 5 - U5-U8 - Viby Idrætscenter 21. januar 2023
Piger/Mix U6 - Øvede
Piger/Mix U6 - Øvede Pulje 1
Hammel GF
-
Stavtrup IF
-
ST70
-
AGF
-
Piger/Mix U6 - Øvede Pulje 1
Hammel GF
Jan 21, 2023 11:40 AM
-
#9
Stavtrup IF
Hal 1 - Bane 1
Piger/Mix U6 - Øvede Pulje 1
ST70
Jan 21, 2023 11:40 AM
-
#30
AGF
Hal 1 - Bane 2
Piger/Mix U6 - Øvede Pulje 1
Stavtrup IF
Jan 21, 2023 12:20 PM
-
#11
ST70
Hal 1 - Bane 1
Piger/Mix U6 - Øvede Pulje 1
AGF
Jan 21, 2023 12:20 PM
-
#32
Hammel GF
Hal 1 - Bane 2
Kreds 5 - U5-U8 - Viby Idrætscenter 21. januar 2023
Piger/Mix U7 - Uøvede
Piger/Mix U7 - Uøvede Pulje 1
TMG Mårslet
-
BMI Håndbold 2
-
Viby IF
-
BMI Håndbold
-
Piger/Mix U7 - Uøvede Pulje 1
TMG Mårslet
Jan 21, 2023 1:00 PM
-
#13
BMI Håndbold 2
Hal 1 - Bane 1
Piger/Mix U7 - Uøvede Pulje 1
Viby IF
Jan 21, 2023 1:00 PM
-
#34
BMI Håndbold
Hal 1 - Bane 2
Piger/Mix U7 - Uøvede Pulje 1
BMI Håndbold 2
Jan 21, 2023 1:40 PM
-
#15
Viby IF
Hal 1 - Bane 1
Piger/Mix U7 - Uøvede Pulje 1
BMI Håndbold
Jan 21, 2023 1:40 PM
-
#36
TMG Mårslet
Hal 1 - Bane 2
Kreds 5 - U5-U8 - Viby Idrætscenter 21. januar 2023
Piger/Mix U8 - Letøvede
Piger/Mix U8 - Letøvede Pulje 1
ST70
-
AGF 2
-
Team Favrskov 2
-
Piger/Mix U8 - Letøvede Pulje 1
ST70
Jan 21, 2023 10:40 AM
-
#61
AGF 2
Hal 2 - Bane 4
Piger/Mix U8 - Letøvede Pulje 1
Team Favrskov 2
Jan 21, 2023 11:20 AM
-
#63
ST70
Hal 2 - Bane 4
Piger/Mix U8 - Letøvede Pulje 1
AGF 2
Jan 21, 2023 12:00 PM
-
#65
Team Favrskov 2
Hal 2 - Bane 4
Kreds 5 - U5-U8 - Viby Idrætscenter 21. januar 2023
Drenge U7 - Letøvede
Drenge U7 - Letøvede Pulje 1
Stavtrup IF
-
Hørning
-
TMG Mårslet
-
TRIF
-
Drenge U7 - Letøvede Pulje 1
Stavtrup IF
Jan 21, 2023 2:00 PM
-
#54
Hørning
Hal 2 - Bane 3
Drenge U7 - Letøvede Pulje 1
TMG Mårslet
Jan 21, 2023 2:00 PM
-
#71
TRIF
Hal 2 - Bane 4
Drenge U7 - Letøvede Pulje 1
Hørning
Jan 21, 2023 2:40 PM
-
#56
TMG Mårslet
Hal 2 - Bane 3
Drenge U7 - Letøvede Pulje 1
TRIF
Jan 21, 2023 2:40 PM
-
#73
Stavtrup IF
Hal 2 - Bane 4
Drenge U7 - Letøvede Pulje 2
Hørning 3
-
BMI Håndbold
-
Hørning 2
-
HEI
-
Drenge U7 - Letøvede Pulje 2
Hørning 3
Jan 21, 2023 2:20 PM
-
#55
BMI Håndbold
Hal 2 - Bane 3
Drenge U7 - Letøvede Pulje 2
Hørning 2
Jan 21, 2023 2:20 PM
-
#72
HEI
Hal 2 - Bane 4
Drenge U7 - Letøvede Pulje 2
HEI
Jan 21, 2023 3:20 PM
-
#75
Hørning 3
Hal 2 - Bane 4
Drenge U7 - Letøvede Pulje 2
BMI Håndbold
Jan 21, 2023 3:40 PM
-
#59
Hørning 2
Hal 2 - Bane 3
Kreds 5 - U5-U8 - Viby Idrætscenter 21. januar 2023
Drenge U8 - Letøvede
Drenge U8 - Letøvede Pulje 1
Stavtrup IF
-
TMG Mårslet
-
Stavtrup IF 2
-
BMI Håndbold
-
Drenge U8 - Letøvede Pulje 1
Stavtrup IF
Jan 21, 2023 3:00 PM
-
#57
TMG Mårslet
Hal 2 - Bane 3
Drenge U8 - Letøvede Pulje 1
Stavtrup IF 2
Jan 21, 2023 3:00 PM
-
#74
BMI Håndbold
Hal 2 - Bane 4
Drenge U8 - Letøvede Pulje 1
BMI Håndbold
Jan 21, 2023 3:40 PM
-
#76
Stavtrup IF
Hal 2 - Bane 4
Drenge U8 - Letøvede Pulje 1
TMG Mårslet
Jan 21, 2023 4:00 PM
-
#60
Stavtrup IF 2
Hal 2 - Bane 3
Kreds 5 - U5-U8 - Viby Idrætscenter 21. januar 2023
Drenge/Mix U6 - Øvede
Drenge/Mix U6 - Øvede Pulje 1
IF Lyseng
-
Stavtrup IF
-
Lystrup IF
-
Stavtrup IF 2
-
Hørning
-
Drenge/Mix U6 - Øvede Pulje 1
Stavtrup IF 2
Jan 21, 2023 12:20 PM
-
#49
Hørning
Hal 2 - Bane 3
Drenge/Mix U6 - Øvede Pulje 1
Stavtrup IF
Jan 21, 2023 12:40 PM
-
#50
Lystrup IF
Hal 2 - Bane 3
Drenge/Mix U6 - Øvede Pulje 1
Hørning
Jan 21, 2023 1:00 PM
-
#51
IF Lyseng
Hal 2 - Bane 3
Drenge/Mix U6 - Øvede Pulje 1
Lystrup IF
Jan 21, 2023 1:20 PM
-
#52
Stavtrup IF 2
Hal 2 - Bane 3
Drenge/Mix U6 - Øvede Pulje 1
IF Lyseng
Jan 21, 2023 1:40 PM
-
#53
Stavtrup IF
Hal 2 - Bane 3
Kreds 5 - U5-U8 - Viby Idrætscenter 21. januar 2023
Hal 1 - Bane 1
Mix U5 - (Begr) Pulje 1
BMI Håndbold
Jan 21, 2023 9:00 AM
-
#1
Hørning
Hal 1 - Bane 1
Mix U5 - (Begr) Pulje 2
Lystrup IF
Jan 21, 2023 9:20 AM
-
#2
Hørning 2
Hal 1 - Bane 1
Mix U5 - (Begr) Pulje 1
Hørning
Jan 21, 2023 9:40 AM
-
#3
Odder 2
Hal 1 - Bane 1
Mix U5 - (Begr) Pulje 2
Hørning 2
Jan 21, 2023 10:00 AM
-
#4
TMG Mårslet 2
Hal 1 - Bane 1
Drenge/Mix U6 - Uøvede Pulje 1
IF Lyseng
Jan 21, 2023 10:20 AM
-
#5
Team Favrskov
Hal 1 - Bane 1
Drenge/Mix U6 - Uøvede Pulje 2
TMG Mårslet
Jan 21, 2023 10:40 AM
-
#6
Hørning
Hal 1 - Bane 1
Drenge/Mix U6 - Uøvede Pulje 1
Team Favrskov
Jan 21, 2023 11:00 AM
-
#7
Stavtrup IF
Hal 1 - Bane 1
Drenge/Mix U6 - Uøvede Pulje 2
Hørning
Jan 21, 2023 11:20 AM
-
#8
BMI Håndbold 2
Hal 1 - Bane 1
Piger/Mix U6 - Øvede Pulje 1
Hammel GF
Jan 21, 2023 11:40 AM
-
#9
Stavtrup IF
Hal 1 - Bane 1
Drenge/Mix U7 - Uøvede Pulje 1
Hammel GF
Jan 21, 2023 12:00 PM
-
#10
Odder
Hal 1 - Bane 1
Piger/Mix U6 - Øvede Pulje 1
Stavtrup IF
Jan 21, 2023 12:20 PM
-
#11
ST70
Hal 1 - Bane 1
Drenge/Mix U7 - Uøvede Pulje 1
Odder
Jan 21, 2023 12:40 PM
-
#12
BMI Håndbold
Hal 1 - Bane 1
Piger/Mix U7 - Uøvede Pulje 1
TMG Mårslet
Jan 21, 2023 1:00 PM
-
#13
BMI Håndbold 2
Hal 1 - Bane 1
Piger U7 - Letøvede Pulje 1
Hørning
Jan 21, 2023 1:20 PM
-
#14
Stavtrup IF
Hal 1 - Bane 1
Piger/Mix U7 - Uøvede Pulje 1
BMI Håndbold 2
Jan 21, 2023 1:40 PM
-
#15
Viby IF
Hal 1 - Bane 1
Piger U7 - Letøvede Pulje 1
Stavtrup IF
Jan 21, 2023 2:00 PM
-
#16
Hørning 2
Hal 1 - Bane 1
Drenge/Mix U8 - Øvede Pulje 1
Skødstrup
Jan 21, 2023 2:20 PM
-
#17
HEI 2
Hal 1 - Bane 1
Drenge/Mix U8 - Øvede Pulje 1
HEI
Jan 21, 2023 2:40 PM
-
#18
Harlev IK
Hal 1 - Bane 1
Drenge/Mix U8 - Øvede Pulje 1
HEI 2
Jan 21, 2023 3:00 PM
-
#19
IF Lyseng
Hal 1 - Bane 1
Drenge/Mix U8 - Øvede Pulje 1
Harlev IK
Jan 21, 2023 3:20 PM
-
#20
Skødstrup
Hal 1 - Bane 1
Drenge/Mix U8 - Øvede Pulje 1
IF Lyseng
Jan 21, 2023 3:40 PM
-
#21
HEI
Hal 1 - Bane 1
Kreds 5 - U5-U8 - Viby Idrætscenter 21. januar 2023
Hal 1 - Bane 2
Mix U5 - (Begr) Pulje 1
Odder 2
Jan 21, 2023 9:00 AM
-
#22
TMG Mårslet
Hal 1 - Bane 2
Mix U5 - (Begr) Pulje 2
TMG Mårslet 2
Jan 21, 2023 9:20 AM
-
#23
Odder
Hal 1 - Bane 2
Mix U5 - (Begr) Pulje 1
TMG Mårslet
Jan 21, 2023 9:40 AM
-
#24
BMI Håndbold
Hal 1 - Bane 2
Mix U5 - (Begr) Pulje 2
Odder
Jan 21, 2023 10:00 AM
-
#25
Lystrup IF
Hal 1 - Bane 2
Drenge/Mix U6 - Uøvede Pulje 1
Stavtrup IF
Jan 21, 2023 10:20 AM
-
#26
BMI Håndbold
Hal 1 - Bane 2
Drenge/Mix U6 - Uøvede Pulje 2
BMI Håndbold 2
Jan 21, 2023 10:40 AM
-
#27
AGF
Hal 1 - Bane 2
Drenge/Mix U6 - Uøvede Pulje 1
BMI Håndbold
Jan 21, 2023 11:00 AM
-
#28
IF Lyseng
Hal 1 - Bane 2
Drenge/Mix U6 - Uøvede Pulje 2
AGF
Jan 21, 2023 11:20 AM
-
#29
TMG Mårslet
Hal 1 - Bane 2
Piger/Mix U6 - Øvede Pulje 1
ST70
Jan 21, 2023 11:40 AM
-
#30
AGF
Hal 1 - Bane 2
Drenge/Mix U7 - Uøvede Pulje 1
BMI Håndbold
Jan 21, 2023 12:00 PM
-
#31
Odder 2
Hal 1 - Bane 2
Piger/Mix U6 - Øvede Pulje 1
AGF
Jan 21, 2023 12:20 PM
-
#32
Hammel GF
Hal 1 - Bane 2
Drenge/Mix U7 - Uøvede Pulje 1
Odder 2
Jan 21, 2023 12:40 PM
-
#33
Hammel GF
Hal 1 - Bane 2
Piger/Mix U7 - Uøvede Pulje 1
Viby IF
Jan 21, 2023 1:00 PM
-
#34
BMI Håndbold
Hal 1 - Bane 2
Piger U7 - Letøvede Pulje 1
Hørning 2
Jan 21, 2023 1:20 PM
-
#35
BMI Håndbold
Hal 1 - Bane 2
Piger/Mix U7 - Uøvede Pulje 1
BMI Håndbold
Jan 21, 2023 1:40 PM
-
#36
TMG Mårslet
Hal 1 - Bane 2
Piger U7 - Letøvede Pulje 1
BMI Håndbold
Jan 21, 2023 2:00 PM
-
#37
Hørning
Hal 1 - Bane 2
Drenge/Mix U8 - Uøvede Pulje 1
ST70
Jan 21, 2023 2:20 PM
-
#38
BMI Håndbold
Hal 1 - Bane 2
Drenge/Mix U8 - Letøvede Pulje 1
ST70
Jan 21, 2023 2:40 PM
-
#39
AGF
Hal 1 - Bane 2
Drenge/Mix U8 - Uøvede Pulje 1
BMI Håndbold
Jan 21, 2023 3:00 PM
-
#40
Harlev IK
Hal 1 - Bane 2
Drenge/Mix U8 - Letøvede Pulje 1
AGF
Jan 21, 2023 3:20 PM
-
#41
Team Favrskov
Hal 1 - Bane 2
Drenge/Mix U8 - Uøvede Pulje 1
Harlev IK
Jan 21, 2023 3:40 PM
-
#42
ST70
Hal 1 - Bane 2
Drenge/Mix U8 - Letøvede Pulje 1
Team Favrskov
Jan 21, 2023 4:00 PM
-
#43
ST70
Hal 1 - Bane 2
Kreds 5 - U5-U8 - Viby Idrætscenter 21. januar 2023
Hal 2 - Bane 3
Piger U8 - Uøvede Pulje 1
TMG Mårslet
Jan 21, 2023 10:40 AM
-
#44
Viby IF
Hal 2 - Bane 3
Piger U8 - Uøvede Pulje 2
HEI 2
Jan 21, 2023 11:00 AM
-
#45
ST70
Hal 2 - Bane 3
Piger U8 - Uøvede Pulje 1
HEI
Jan 21, 2023 11:20 AM
-
#46
TMG Mårslet
Hal 2 - Bane 3
Piger U8 - Uøvede Pulje 2
ST70
Jan 21, 2023 11:40 AM
-
#47
BMI Håndbold
Hal 2 - Bane 3
Piger U8 - Uøvede Pulje 1
Viby IF
Jan 21, 2023 12:00 PM
-
#48
HEI
Hal 2 - Bane 3
Drenge/Mix U6 - Øvede Pulje 1
Stavtrup IF 2
Jan 21, 2023 12:20 PM
-
#49
Hørning
Hal 2 - Bane 3
Drenge/Mix U6 - Øvede Pulje 1
Stavtrup IF
Jan 21, 2023 12:40 PM
-
#50
Lystrup IF
Hal 2 - Bane 3
Drenge/Mix U6 - Øvede Pulje 1
Hørning
Jan 21, 2023 1:00 PM
-
#51
IF Lyseng
Hal 2 - Bane 3
Drenge/Mix U6 - Øvede Pulje 1
Lystrup IF
Jan 21, 2023 1:20 PM
-
#52
Stavtrup IF 2
Hal 2 - Bane 3
Drenge/Mix U6 - Øvede Pulje 1
IF Lyseng
Jan 21, 2023 1:40 PM
-
#53
Stavtrup IF
Hal 2 - Bane 3
Drenge U7 - Letøvede Pulje 1
Stavtrup IF
Jan 21, 2023 2:00 PM
-
#54
Hørning
Hal 2 - Bane 3
Drenge U7 - Letøvede Pulje 2
Hørning 3
Jan 21, 2023 2:20 PM
-
#55
BMI Håndbold
Hal 2 - Bane 3
Drenge U7 - Letøvede Pulje 1
Hørning
Jan 21, 2023 2:40 PM
-
#56
TMG Mårslet
Hal 2 - Bane 3
Drenge U8 - Letøvede Pulje 1
Stavtrup IF
Jan 21, 2023 3:00 PM
-
#57
TMG Mårslet
Hal 2 - Bane 3
Piger U8 - Øvede Pulje 1
Skødstrup
Jan 21, 2023 3:20 PM
-
#58
IF Lyseng
Hal 2 - Bane 3
Drenge U7 - Letøvede Pulje 2
BMI Håndbold
Jan 21, 2023 3:40 PM
-
#59
Hørning 2
Hal 2 - Bane 3
Drenge U8 - Letøvede Pulje 1
TMG Mårslet
Jan 21, 2023 4:00 PM
-
#60
Stavtrup IF 2
Hal 2 - Bane 3
Kreds 5 - U5-U8 - Viby Idrætscenter 21. januar 2023
Hal 2 - Bane 4
Piger/Mix U8 - Letøvede Pulje 1
ST70
Jan 21, 2023 10:40 AM
-
#61
AGF 2
Hal 2 - Bane 4
Piger U8 - Uøvede Pulje 2
BMI Håndbold
Jan 21, 2023 11:00 AM
-
#62
Viby IF 2
Hal 2 - Bane 4
Piger/Mix U8 - Letøvede Pulje 1
Team Favrskov 2
Jan 21, 2023 11:20 AM
-
#63
ST70
Hal 2 - Bane 4
Piger U8 - Uøvede Pulje 2
Viby IF 2
Jan 21, 2023 11:40 AM
-
#64
HEI 2
Hal 2 - Bane 4
Piger/Mix U8 - Letøvede Pulje 1
AGF 2
Jan 21, 2023 12:00 PM
-
#65
Team Favrskov 2
Hal 2 - Bane 4
Mix U7 - Letøvede Pulje 1
Hammel GF
Jan 21, 2023 12:20 PM
-
#66
Team Favrskov
Hal 2 - Bane 4
Mix U7 - Letøvede Pulje 1
Hammel GF 2
Jan 21, 2023 12:40 PM
-
#67
Team Favrskov 2
Hal 2 - Bane 4
Mix U7 - Letøvede Pulje 1
Lystrup IF
Jan 21, 2023 1:00 PM
-
#68
Hammel GF
Hal 2 - Bane 4
Mix U7 - Letøvede Pulje 1
Team Favrskov
Jan 21, 2023 1:20 PM
-
#69
Hammel GF 2
Hal 2 - Bane 4
Mix U7 - Letøvede Pulje 1
Team Favrskov 2
Jan 21, 2023 1:40 PM
-
#70
Lystrup IF
Hal 2 - Bane 4
Drenge U7 - Letøvede Pulje 1
TMG Mårslet
Jan 21, 2023 2:00 PM
-
#71
TRIF
Hal 2 - Bane 4
Drenge U7 - Letøvede Pulje 2
Hørning 2
Jan 21, 2023 2:20 PM
-
#72
HEI
Hal 2 - Bane 4
Drenge U7 - Letøvede Pulje 1
TRIF
Jan 21, 2023 2:40 PM
-
#73
Stavtrup IF
Hal 2 - Bane 4
Drenge U8 - Letøvede Pulje 1
Stavtrup IF 2
Jan 21, 2023 3:00 PM
-
#74
BMI Håndbold
Hal 2 - Bane 4
Drenge U7 - Letøvede Pulje 2
HEI
Jan 21, 2023 3:20 PM
-
#75
Hørning 3
Hal 2 - Bane 4
Drenge U8 - Letøvede Pulje 1
BMI Håndbold
Jan 21, 2023 3:40 PM
-
#76
Stavtrup IF
Hal 2 - Bane 4
Piger U8 - Øvede Pulje 1
IF Lyseng
Jan 21, 2023 4:00 PM
-
#77
Skødstrup
Hal 2 - Bane 4