You must enable Javascript on your browser for the site to work optimally and display sections completely.
Toggle navigation
TrackMyLeague
Signup
Login
You must enable Javascript on your browser for the site to work optimally and display sections completely.
You must enable Javascript on your browser for the site to work optimally and display sections completely.
September-stævne 2022 - SIK-håndbold i Viborg
Dame A (DA)
Dame A (DA) Dame A, Pulje 1
Skive FH
Sep 17, 2022 9:30 AM
33-35
#27
IK 1919 1
Viborg Syd Idrætscenter, Hal 1
Dame A (DA) Dame A, Pulje 2
Hornslet IF 1
Sep 17, 2022 10:45 AM
25-20
#28
HF Mors
Viborg Syd Idrætscenter, Hal 1
Dame A (DA) Dame A, pulje 3 - A-slutspil
IK 1919 1
Sep 17, 2022 2:30 PM
21-34
#31
Hornslet IF 1
Viborg Syd Idrætscenter, Hal 1
Dame A (DA) Dame A, Pulje 4 - B-slutspil
Skive FH
Sep 17, 2022 1:15 PM
24-13
#30
HF Mors
Viborg Syd Idrætscenter, Hal 1
September-stævne 2022 - SIK-håndbold i Viborg
Herre A (HA)
Herre A (HA) Pulje 5
Bjerringbro FH
-
#3
Skive FH
Herre A (HA) Pulje 5
Skive FH
Sep 17, 2022 12:00 AM
-
#29
Bjerringbro FH
Viborg Syd Idrætscenter, Hal 1
September-stævne 2022 - SIK-håndbold i Viborg
Dame B (DB)
Dame B (DB) Pulje 6
Aabybro HK 1
3
3
0
0
84-72
6
Hornslet IF 2
3
2
0
1
90-68
4
IK 1919 2
3
1
0
2
67-89
2
Svenstrup-Godthåb
3
0
0
3
67-79
0
Dame B (DB) Pulje 6
Svenstrup-Godthåb
Sep 17, 2022 11:05 AM
21-27
#35
Hornslet IF 2
Viborg Syd Idrætscenter, Hal 2
Dame B (DB) Pulje 6
Aabybro HK 1
Sep 17, 2022 12:15 PM
29-23
#36
IK 1919 2
Viborg Syd Idrætscenter, Hal 2
Dame B (DB) Pulje 6
Aabybro HK 1
Sep 17, 2022 3:45 PM
27-25
#32
Hornslet IF 2
Viborg Syd Idrætscenter, Hal 1
Dame B (DB) Pulje 6
IK 1919 2
Sep 17, 2022 3:50 PM
24-22
#40
Svenstrup-Godthåb
Viborg Syd Idrætscenter, Hal 2
Dame B (DB) Pulje 6
Aabybro HK 1
Sep 18, 2022 11:50 AM
28-24
#50
Svenstrup-Godthåb
Viborg Syd Idrætscenter, Hal 1
Dame B (DB) Pulje 6
IK 1919 2
Sep 18, 2022 1:00 PM
20-38
#51
Hornslet IF 2
Viborg Syd Idrætscenter, Hal 1
September-stævne 2022 - SIK-håndbold i Viborg
Dame C (DC)
Dame C (DC) Pulje 1
Vrå/Børglum
2
2
0
0
40-26
4
Astrup/Bindslev
2
1
0
1
31-30
2
LRV-Skals
2
0
0
2
22-37
0
Dame C (DC) Pulje 1
Vrå/Børglum
Sep 18, 2022 9:30 AM
21-11
#54
LRV-Skals
Viborg Syd Idrætscenter, Hal 2
Dame C (DC) Pulje 1
LRV-Skals
Sep 18, 2022 11:50 AM
11-16
#57
Astrup/Bindslev
Viborg Syd Idrætscenter, Hal 2
Dame C (DC) Pulje 1
Astrup/Bindslev
Sep 18, 2022 2:10 PM
15-19
#60
Vrå/Børglum
Viborg Syd Idrætscenter, Hal 2
September-stævne 2022 - SIK-håndbold i Viborg
Dame D (DD)
Dame D (DD) Pulje 8
Mønsted/Sparkær
2
2
0
0
31-24
4
HK 89, Båndbyerne
2
1
0
1
27-30
2
Rødkærsbro IF
2
0
0
2
28-32
0
Dame D (DD) Pulje 8
Rødkærsbro IF
Sep 17, 2022 11:35 AM
13-16
#3
Mønsted/Sparkær
Østfjendshallen
Dame D (DD) Pulje 8
Rødkærsbro IF
Sep 17, 2022 1:55 PM
15-16
#6
HK 89, Båndbyerne
Østfjendshallen
Dame D (DD) Pulje 8
HK 89, Båndbyerne
Sep 17, 2022 3:35 PM
11-15
#8
Mønsted/Sparkær
Østfjendshallen
Dame D (DD) Pulje 9
Vestbjerg IF 1
3
2
0
1
46-41
4
Viborg HK
3
2
0
1
49-39
4
Skalborg SK
3
2
0
1
39-39
4
Aabybro HK 2
3
0
0
3
39-54
0
Dame D (DD) Pulje 9
Skalborg SK
Sep 17, 2022 9:15 AM
10-15
#18
Viborg HK
Hald Ege Idrætscenter, Hal 1
Dame D (DD) Pulje 9
Vestbjerg IF 1
Sep 17, 2022 10:00 AM
17-15
#19
Aabybro HK 2
Hald Ege Idrætscenter, Hal 1
Dame D (DD) Pulje 9
Vestbjerg IF 1
Sep 17, 2022 11:50 AM
18-14
#21
Viborg HK
Hald Ege Idrætscenter, Hal 1
Dame D (DD) Pulje 9
Aabybro HK 2
Sep 17, 2022 12:35 PM
13-17
#22
Skalborg SK
Hald Ege Idrætscenter, Hal 1
Dame D (DD) Pulje 9
Skalborg SK
Sep 17, 2022 2:25 PM
12-11
#24
Vestbjerg IF 1
Hald Ege Idrætscenter, Hal 1
Dame D (DD) Pulje 9
Viborg HK
Sep 17, 2022 4:10 PM
20-11
#26
Aabybro HK 2
Hald Ege Idrætscenter, Hal 1
Dame D (DD) Pulje 10
Mønsted/Sparkær
3
3
0
0
44-31
6
Vestbjerg IF 1
3
1
1
1
44-42
3
HK 89, Båndbyerne
3
0
2
1
38-42
2
Viborg HK
3
0
1
2
35-46
1
Dame D (DD) Pulje 10
Mønsted/Sparkær
Sep 17, 2022 12:00 AM
15-11
#
HK 89, Båndbyerne
Østfjendshallen
Dame D (DD) Pulje 10
Vestbjerg IF 1
Sep 17, 2022 12:00 AM
18-14
#
Viborg HK
Hald Ege Idrætscenter, Hal 1
Dame D (DD) Pulje 10
Mønsted/Sparkær
Sep 18, 2022 10:15 AM
15-8
#42
Viborg HK
Østfjendshallen
Dame D (DD) Pulje 10
HK 89, Båndbyerne
Sep 18, 2022 11:05 AM
14-14
#43
Vestbjerg IF 1
Østfjendshallen
Dame D (DD) Pulje 10
HK 89, Båndbyerne
Sep 18, 2022 12:40 PM
13-13
#45
Viborg HK
Østfjendshallen
Dame D (DD) Pulje 10
Vestbjerg IF 1
Sep 18, 2022 1:30 PM
12-14
#46
Mønsted/Sparkær
Østfjendshallen
Dame D (DD) Pulje 11
Rødkærsbro IF
2
2
0
0
34-26
4
Skalborg SK
2
1
0
1
30-27
2
Aabybro HK 2
2
0
0
2
26-37
0
Dame D (DD) Pulje 11
Skalborg SK
Sep 17, 2022 12:00 AM
17-13
#
Aabybro HK 2
Østfjendshallen
Dame D (DD) Pulje 11
Rødkærsbro IF
Sep 18, 2022 9:30 AM
20-13
#41
Aabybro HK 2
Østfjendshallen
Dame D (DD) Pulje 11
Skalborg SK
Sep 18, 2022 11:50 AM
13-14
#44
Rødkærsbro IF
Østfjendshallen
September-stævne 2022 - SIK-håndbold i Viborg
Herre D+E (HD+HE)
Herre D+E (HD+HE) Pulje 12
Vestbjerg IF
4
4
0
0
69-59
8
Mønsted/Sparkær
4
3
0
1
70-58
6
Rødkærsbro IF
4
1
1
2
56-59
3
GVL Løkken
4
0
2
2
64-66
2
HK 90, Båndbyerne
4
0
1
3
56-73
1
Herre D+E (HD+HE) Pulje 12
Mønsted/Sparkær
Sep 17, 2022 10:00 AM
18-12
#1
Rødkærsbro IF
Østfjendshallen
Herre D+E (HD+HE) Pulje 12
Vestbjerg IF
Sep 17, 2022 10:45 AM
18-15
#2
HK 90, Båndbyerne
Østfjendshallen
Herre D+E (HD+HE) Pulje 12
GVL Løkken
Sep 17, 2022 12:20 PM
16-17
#4
Mønsted/Sparkær
Østfjendshallen
Herre D+E (HD+HE) Pulje 12
Rødkærsbro IF
Sep 17, 2022 1:05 PM
15-17
#5
Vestbjerg IF
Østfjendshallen
Herre D+E (HD+HE) Pulje 12
HK 90, Båndbyerne
Sep 17, 2022 2:45 PM
17-17
#7
GVL Løkken
Østfjendshallen
Herre D+E (HD+HE) Pulje 12
GVL Løkken
Sep 18, 2022 9:30 AM
14-14
#47
Rødkærsbro IF
Viborg Syd Idrætscenter, Hal 1
Herre D+E (HD+HE) Pulje 12
HK 90, Båndbyerne
Sep 18, 2022 10:15 AM
14-23
#48
Mønsted/Sparkær
Viborg Syd Idrætscenter, Hal 1
Herre D+E (HD+HE) Pulje 12
Vestbjerg IF
Sep 18, 2022 11:05 AM
18-17
#49
GVL Løkken
Viborg Syd Idrætscenter, Hal 1
Herre D+E (HD+HE) Pulje 12
Rødkærsbro IF
Sep 18, 2022 2:15 PM
15-10
#52
HK 90, Båndbyerne
Viborg Syd Idrætscenter, Hal 1
Herre D+E (HD+HE) Pulje 12
Mønsted/Sparkær
Sep 18, 2022 3:00 PM
12-16
#53
Vestbjerg IF
Viborg Syd Idrætscenter, Hal 1
September-stævne 2022 - SIK-håndbold i Viborg
Dame E (DE)
Dame E (DE) Pulje 13
Vestbjerg IF 2
4
4
0
0
63-49
8
GVL Løkken
4
3
0
1
71-59
6
SIK
4
2
0
2
50-64
4
Klejtrup IF
4
1
0
3
48-55
2
Skibsby-Højene
4
0
0
4
55-60
0
Dame E (DE) Pulje 13
SIK
Sep 17, 2022 9:30 AM
15-14
#33
Klejtrup IF
Viborg Syd Idrætscenter, Hal 2
Dame E (DE) Pulje 13
Vestbjerg IF 2
Sep 17, 2022 10:15 AM
18-15
#34
GVL Løkken
Viborg Syd Idrætscenter, Hal 2
Dame E (DE) Pulje 13
GVL Løkken
Sep 17, 2022 1:30 PM
19-18
#37
Skibsby-Højene
Viborg Syd Idrætscenter, Hal 2
Dame E (DE) Pulje 13
Klejtrup IF
Sep 17, 2022 2:15 PM
11-13
#38
Vestbjerg IF 2
Viborg Syd Idrætscenter, Hal 2
Dame E (DE) Pulje 13
Skibsby-Højene
Sep 17, 2022 3:05 PM
12-14
#39
SIK
Viborg Syd Idrætscenter, Hal 2
Dame E (DE) Pulje 13
Skibsby-Højene
Sep 18, 2022 10:15 AM
14-15
#56
Vestbjerg IF 2
Viborg Syd Idrætscenter, Hal 2
Dame E (DE) Pulje 13
SIK
Sep 18, 2022 11:05 AM
12-21
#55
GVL Løkken
Viborg Syd Idrætscenter, Hal 2
Dame E (DE) Pulje 13
GVL Løkken
Sep 18, 2022 12:35 PM
16-11
#58
Klejtrup IF
Viborg Syd Idrætscenter, Hal 2
Dame E (DE) Pulje 13
Vestbjerg IF 2
Sep 18, 2022 1:25 PM
17-9
#59
SIK
Viborg Syd Idrætscenter, Hal 2
Dame E (DE) Pulje 13
Klejtrup IF
Sep 18, 2022 3:00 PM
12-11
#61
Skibsby-Højene
Viborg Syd Idrætscenter, Hal 2
September-stævne 2022 - SIK-håndbold i Viborg
Dame F (DF)
Dame F (DF) Pulje 14
Vrå/Børglum (VBI)
3
3
0
0
63-33
6
Astrup/Bindslev
3
2
0
1
53-35
4
LRV-Skals
3
1
2
0
46-40
4
Ørum O.I.F.
3
1
1
1
48-49
3
Ik 1919 3
3
0
1
2
32-55
1
IK 1919 4
3
0
0
3
28-58
0
Dame F (DF) Pulje 14
Ørum O.I.F.
Sep 17, 2022 10:15 AM
15-18
#9
Vrå/Børglum (VBI)
Vibocold Arena, Hal 2
Dame F (DF) Pulje 14
LRV-Skals
Sep 17, 2022 11:00 AM
15-15
#10
Ik 1919 3
Vibocold Arena, Hal 2
Dame F (DF) Pulje 14
Astrup/Bindslev
Sep 17, 2022 11:50 AM
18-6
#11
IK 1919 4
Vibocold Arena, Hal 2
Dame F (DF) Pulje 14
Ik 1919 3
Sep 17, 2022 12:35 PM
7-22
#12
Vrå/Børglum (VBI)
Vibocold Arena, Hal 2
Dame F (DF) Pulje 14
LRV-Skals
Sep 17, 2022 1:25 PM
17-11
#13
IK 1919 4
Vibocold Arena, Hal 2
Dame F (DF) Pulje 14
Ørum O.I.F.
Sep 17, 2022 2:10 PM
19-17
#14
Astrup/Bindslev
Vibocold Arena, Hal 2
Dame F (DF) Pulje 14
IK 1919 4
Sep 17, 2022 3:00 PM
11-23
#15
Vrå/Børglum (VBI)
Vibocold Arena, Hal 2
Dame F (DF) Pulje 14
Ørum O.I.F.
Sep 17, 2022 3:45 PM
14-14
#16
LRV-Skals
Vibocold Arena, Hal 2
Dame F (DF) Pulje 14
Astrup/Bindslev
Sep 17, 2022 4:35 PM
18-10
#17
Ik 1919 3
Vibocold Arena, Hal 2
September-stævne 2022 - SIK-håndbold i Viborg
Herre F (HF)
Herre F (HF) Pulje 15
IK 1919
2
2
0
0
50-32
4
Ravnstrup KFUM
2
1
0
1
29-42
2
Hornslet IF
2
0
0
2
34-39
0
Herre F (HF) Pulje 15
Ravnstrup KFUM
Sep 17, 2022 10:50 AM
17-14
#20
Hornslet IF
Hald Ege Idrætscenter, Hal 1
Herre F (HF) Pulje 15
Hornslet IF
Sep 17, 2022 1:25 PM
20-22
#23
IK 1919
Hald Ege Idrætscenter, Hal 1
Herre F (HF) Pulje 15
IK 1919
Sep 17, 2022 3:10 PM
28-12
#25
Ravnstrup KFUM
Hald Ege Idrætscenter, Hal 1
September-stævne 2022 - SIK-håndbold i Viborg
Tilmeldte hold Dame A (2. og 3. div.)
Tilmeldte hold Dame A (2. og 3. div.) Tilmeldte hold
Hornslet IF 1 (2, div,)
-
HF Mors (3. div.)
-
Ik 1919 1
-
Skive FH (2. div.)
-
September-stævne 2022 - SIK-håndbold i Viborg
Tilmeldte hold Herre A (2. og 3. div.)
September-stævne 2022 - SIK-håndbold i Viborg
Tilmeldte hold Dame B (JS - FS -
Tilmeldte hold Dame B (JS - FS - Tilmeldte hold
Svenstrup-Godthåb
-
Hornslet IF 2
-
Aabybro HK 1
-
IK 1919 2
-
September-stævne 2022 - SIK-håndbold i Viborg
Tilmeldte hold Herre B (JS - FS
September-stævne 2022 - SIK-håndbold i Viborg
Tilmeldte hold Dame C (serie 1)
Tilmeldte hold Dame C (serie 1) Tilmeldte hold
Vrå/Børglum (VBI)
-
Astrup/Bindslev
-
LRV-Skals
-
September-stævne 2022 - SIK-håndbold i Viborg
Tilmeldte hold Herre C (serie 1)
September-stævne 2022 - SIK-håndbold i Viborg
Tilmeldte hold Dame D (serie 2)
Tilmeldte hold Dame D (serie 2) Tilmeldte hold
Mønsted/Sparkær
-
Rødkærsbro IF
-
Skalborg SK
-
Vestbjerg IF 1
-
Viborg HK
-
Aabybro HK 2
-
HK 89, Båndbyerne
-
September-stævne 2022 - SIK-håndbold i Viborg
Tilmeldte hold Herre D (serie 2)
Tilmeldte hold Herre D (serie 2) Tilmeldte hold
Mønsted/Sparkær
-
Rødkærsbro IF
-
Vestbjerg IF
-
September-stævne 2022 - SIK-håndbold i Viborg
Tilmeldte hold Dame E (serie 3 og 4)
Tilmeldte hold Dame E (serie 3 og 4) Pulje 1
Klejtrup IF
-
Skibsby-Højene
-
Vestbjerg IF 2
-
SIK
-
GVL Løkken
-
September-stævne 2022 - SIK-håndbold i Viborg
Tilmeldte hold Herre E (serie 3 og 4)
September-stævne 2022 - SIK-håndbold i Viborg
Tilmeldte hold Dame F (lørdagsrække)
Tilmeldte hold Dame F (lørdagsrække) Tilmeldte hold
Ørum O.I.F.
-
IK 1919 3
-
IK 1919 4
-
September-stævne 2022 - SIK-håndbold i Viborg
Tilmeldte hold Herre F (lørdagsrække)
Tilmeldte hold Herre F (lørdagsrække) Pulje 1
Ravnstrup KFUM
-
Hornslet IF
-
IK 1919
-
September-stævne 2022 - SIK-håndbold i Viborg
Østfjendshallen
Dame D (DD) Pulje 10
Mønsted/Sparkær
Sep 17, 2022 12:00 AM
15-11
#
HK 89, Båndbyerne
Østfjendshallen
Dame D (DD) Pulje 11
Skalborg SK
Sep 17, 2022 12:00 AM
17-13
#
Aabybro HK 2
Østfjendshallen
Herre D+E (HD+HE) Pulje 12
Mønsted/Sparkær
Sep 17, 2022 10:00 AM
18-12
#1
Rødkærsbro IF
Østfjendshallen
Herre D+E (HD+HE) Pulje 12
Vestbjerg IF
Sep 17, 2022 10:45 AM
18-15
#2
HK 90, Båndbyerne
Østfjendshallen
Dame D (DD) Pulje 8
Rødkærsbro IF
Sep 17, 2022 11:35 AM
13-16
#3
Mønsted/Sparkær
Østfjendshallen
Herre D+E (HD+HE) Pulje 12
GVL Løkken
Sep 17, 2022 12:20 PM
16-17
#4
Mønsted/Sparkær
Østfjendshallen
Herre D+E (HD+HE) Pulje 12
Rødkærsbro IF
Sep 17, 2022 1:05 PM
15-17
#5
Vestbjerg IF
Østfjendshallen
Dame D (DD) Pulje 8
Rødkærsbro IF
Sep 17, 2022 1:55 PM
15-16
#6
HK 89, Båndbyerne
Østfjendshallen
Herre D+E (HD+HE) Pulje 12
HK 90, Båndbyerne
Sep 17, 2022 2:45 PM
17-17
#7
GVL Løkken
Østfjendshallen
Dame D (DD) Pulje 8
HK 89, Båndbyerne
Sep 17, 2022 3:35 PM
11-15
#8
Mønsted/Sparkær
Østfjendshallen
Dame D (DD) Pulje 11
Rødkærsbro IF
Sep 18, 2022 9:30 AM
20-13
#41
Aabybro HK 2
Østfjendshallen
Dame D (DD) Pulje 10
Mønsted/Sparkær
Sep 18, 2022 10:15 AM
15-8
#42
Viborg HK
Østfjendshallen
Dame D (DD) Pulje 10
HK 89, Båndbyerne
Sep 18, 2022 11:05 AM
14-14
#43
Vestbjerg IF 1
Østfjendshallen
Dame D (DD) Pulje 11
Skalborg SK
Sep 18, 2022 11:50 AM
13-14
#44
Rødkærsbro IF
Østfjendshallen
Dame D (DD) Pulje 10
HK 89, Båndbyerne
Sep 18, 2022 12:40 PM
13-13
#45
Viborg HK
Østfjendshallen
Dame D (DD) Pulje 10
Vestbjerg IF 1
Sep 18, 2022 1:30 PM
12-14
#46
Mønsted/Sparkær
Østfjendshallen
September-stævne 2022 - SIK-håndbold i Viborg
Vibocold Arena, Hal 2
Dame F (DF) Pulje 14
Ørum O.I.F.
Sep 17, 2022 10:15 AM
15-18
#9
Vrå/Børglum (VBI)
Vibocold Arena, Hal 2
Dame F (DF) Pulje 14
LRV-Skals
Sep 17, 2022 11:00 AM
15-15
#10
Ik 1919 3
Vibocold Arena, Hal 2
Dame F (DF) Pulje 14
Astrup/Bindslev
Sep 17, 2022 11:50 AM
18-6
#11
IK 1919 4
Vibocold Arena, Hal 2
Dame F (DF) Pulje 14
Ik 1919 3
Sep 17, 2022 12:35 PM
7-22
#12
Vrå/Børglum (VBI)
Vibocold Arena, Hal 2
Dame F (DF) Pulje 14
LRV-Skals
Sep 17, 2022 1:25 PM
17-11
#13
IK 1919 4
Vibocold Arena, Hal 2
Dame F (DF) Pulje 14
Ørum O.I.F.
Sep 17, 2022 2:10 PM
19-17
#14
Astrup/Bindslev
Vibocold Arena, Hal 2
Dame F (DF) Pulje 14
IK 1919 4
Sep 17, 2022 3:00 PM
11-23
#15
Vrå/Børglum (VBI)
Vibocold Arena, Hal 2
Dame F (DF) Pulje 14
Ørum O.I.F.
Sep 17, 2022 3:45 PM
14-14
#16
LRV-Skals
Vibocold Arena, Hal 2
Dame F (DF) Pulje 14
Astrup/Bindslev
Sep 17, 2022 4:35 PM
18-10
#17
Ik 1919 3
Vibocold Arena, Hal 2
September-stævne 2022 - SIK-håndbold i Viborg
Hald Ege Idrætscenter, Hal 1
Dame D (DD) Pulje 10
Vestbjerg IF 1
Sep 17, 2022 12:00 AM
18-14
#
Viborg HK
Hald Ege Idrætscenter, Hal 1
Dame D (DD) Pulje 9
Skalborg SK
Sep 17, 2022 9:15 AM
10-15
#18
Viborg HK
Hald Ege Idrætscenter, Hal 1
Dame D (DD) Pulje 9
Vestbjerg IF 1
Sep 17, 2022 10:00 AM
17-15
#19
Aabybro HK 2
Hald Ege Idrætscenter, Hal 1
Herre F (HF) Pulje 15
Ravnstrup KFUM
Sep 17, 2022 10:50 AM
17-14
#20
Hornslet IF
Hald Ege Idrætscenter, Hal 1
Dame D (DD) Pulje 9
Vestbjerg IF 1
Sep 17, 2022 11:50 AM
18-14
#21
Viborg HK
Hald Ege Idrætscenter, Hal 1
Dame D (DD) Pulje 9
Aabybro HK 2
Sep 17, 2022 12:35 PM
13-17
#22
Skalborg SK
Hald Ege Idrætscenter, Hal 1
Herre F (HF) Pulje 15
Hornslet IF
Sep 17, 2022 1:25 PM
20-22
#23
IK 1919
Hald Ege Idrætscenter, Hal 1
Dame D (DD) Pulje 9
Skalborg SK
Sep 17, 2022 2:25 PM
12-11
#24
Vestbjerg IF 1
Hald Ege Idrætscenter, Hal 1
Herre F (HF) Pulje 15
IK 1919
Sep 17, 2022 3:10 PM
28-12
#25
Ravnstrup KFUM
Hald Ege Idrætscenter, Hal 1
Dame D (DD) Pulje 9
Viborg HK
Sep 17, 2022 4:10 PM
20-11
#26
Aabybro HK 2
Hald Ege Idrætscenter, Hal 1
September-stævne 2022 - SIK-håndbold i Viborg
Viborg Syd Idrætscenter, Hal 1
Herre A (HA) Pulje 5
Skive FH
Sep 17, 2022 12:00 AM
-
#29
Bjerringbro FH
Viborg Syd Idrætscenter, Hal 1
Dame A (DA) Dame A, Pulje 1
Skive FH
Sep 17, 2022 9:30 AM
33-35
#27
IK 1919 1
Viborg Syd Idrætscenter, Hal 1
Dame A (DA) Dame A, Pulje 2
Hornslet IF 1
Sep 17, 2022 10:45 AM
25-20
#28
HF Mors
Viborg Syd Idrætscenter, Hal 1
Dame A (DA) Dame A, Pulje 4 - B-slutspil
Skive FH
Sep 17, 2022 1:15 PM
24-13
#30
HF Mors
Viborg Syd Idrætscenter, Hal 1
Dame A (DA) Dame A, pulje 3 - A-slutspil
IK 1919 1
Sep 17, 2022 2:30 PM
21-34
#31
Hornslet IF 1
Viborg Syd Idrætscenter, Hal 1
Dame B (DB) Pulje 6
Aabybro HK 1
Sep 17, 2022 3:45 PM
27-25
#32
Hornslet IF 2
Viborg Syd Idrætscenter, Hal 1
Herre D+E (HD+HE) Pulje 12
GVL Løkken
Sep 18, 2022 9:30 AM
14-14
#47
Rødkærsbro IF
Viborg Syd Idrætscenter, Hal 1
Herre D+E (HD+HE) Pulje 12
HK 90, Båndbyerne
Sep 18, 2022 10:15 AM
14-23
#48
Mønsted/Sparkær
Viborg Syd Idrætscenter, Hal 1
Herre D+E (HD+HE) Pulje 12
Vestbjerg IF
Sep 18, 2022 11:05 AM
18-17
#49
GVL Løkken
Viborg Syd Idrætscenter, Hal 1
Dame B (DB) Pulje 6
Aabybro HK 1
Sep 18, 2022 11:50 AM
28-24
#50
Svenstrup-Godthåb
Viborg Syd Idrætscenter, Hal 1
Dame B (DB) Pulje 6
IK 1919 2
Sep 18, 2022 1:00 PM
20-38
#51
Hornslet IF 2
Viborg Syd Idrætscenter, Hal 1
Herre D+E (HD+HE) Pulje 12
Rødkærsbro IF
Sep 18, 2022 2:15 PM
15-10
#52
HK 90, Båndbyerne
Viborg Syd Idrætscenter, Hal 1
Herre D+E (HD+HE) Pulje 12
Mønsted/Sparkær
Sep 18, 2022 3:00 PM
12-16
#53
Vestbjerg IF
Viborg Syd Idrætscenter, Hal 1
September-stævne 2022 - SIK-håndbold i Viborg
Viborg Syd Idrætscenter, Hal 2
Dame E (DE) Pulje 13
SIK
Sep 17, 2022 9:30 AM
15-14
#33
Klejtrup IF
Viborg Syd Idrætscenter, Hal 2
Dame E (DE) Pulje 13
Vestbjerg IF 2
Sep 17, 2022 10:15 AM
18-15
#34
GVL Løkken
Viborg Syd Idrætscenter, Hal 2
Dame B (DB) Pulje 6
Svenstrup-Godthåb
Sep 17, 2022 11:05 AM
21-27
#35
Hornslet IF 2
Viborg Syd Idrætscenter, Hal 2
Dame B (DB) Pulje 6
Aabybro HK 1
Sep 17, 2022 12:15 PM
29-23
#36
IK 1919 2
Viborg Syd Idrætscenter, Hal 2
Dame E (DE) Pulje 13
GVL Løkken
Sep 17, 2022 1:30 PM
19-18
#37
Skibsby-Højene
Viborg Syd Idrætscenter, Hal 2
Dame E (DE) Pulje 13
Klejtrup IF
Sep 17, 2022 2:15 PM
11-13
#38
Vestbjerg IF 2
Viborg Syd Idrætscenter, Hal 2
Dame E (DE) Pulje 13
Skibsby-Højene
Sep 17, 2022 3:05 PM
12-14
#39
SIK
Viborg Syd Idrætscenter, Hal 2
Dame B (DB) Pulje 6
IK 1919 2
Sep 17, 2022 3:50 PM
24-22
#40
Svenstrup-Godthåb
Viborg Syd Idrætscenter, Hal 2
Dame C (DC) Pulje 1
Vrå/Børglum
Sep 18, 2022 9:30 AM
21-11
#54
LRV-Skals
Viborg Syd Idrætscenter, Hal 2
Dame E (DE) Pulje 13
Skibsby-Højene
Sep 18, 2022 10:15 AM
14-15
#56
Vestbjerg IF 2
Viborg Syd Idrætscenter, Hal 2
Dame E (DE) Pulje 13
SIK
Sep 18, 2022 11:05 AM
12-21
#55
GVL Løkken
Viborg Syd Idrætscenter, Hal 2
Dame C (DC) Pulje 1
LRV-Skals
Sep 18, 2022 11:50 AM
11-16
#57
Astrup/Bindslev
Viborg Syd Idrætscenter, Hal 2
Dame E (DE) Pulje 13
GVL Løkken
Sep 18, 2022 12:35 PM
16-11
#58
Klejtrup IF
Viborg Syd Idrætscenter, Hal 2
Dame E (DE) Pulje 13
Vestbjerg IF 2
Sep 18, 2022 1:25 PM
17-9
#59
SIK
Viborg Syd Idrætscenter, Hal 2
Dame C (DC) Pulje 1
Astrup/Bindslev
Sep 18, 2022 2:10 PM
15-19
#60
Vrå/Børglum
Viborg Syd Idrætscenter, Hal 2
Dame E (DE) Pulje 13
Klejtrup IF
Sep 18, 2022 3:00 PM
12-11
#61
Skibsby-Højene
Viborg Syd Idrætscenter, Hal 2