You must enable Javascript on your browser for the site to work optimally and display sections completely.
Toggle navigation
TrackMyLeague
Signup
Login
You must enable Javascript on your browser for the site to work optimally and display sections completely.
You must enable Javascript on your browser for the site to work optimally and display sections completely.
Håndbold 2022 RIM
Pige A
Pige A Pige A
Brøruphus A
4
4
0
0
55-39
8
Vejle A
4
3
0
1
40-28
6
Balle A
4
2
0
2
47-45
4
Hellebjerg A
4
1
0
3
24-43
2
Vandel A
4
0
0
4
40-51
0
Pige A Pige A
Hellebjerg A
Apr 27, 2022 9:00 AM
9-8
#67
Vandel A
Spectrum A
Pige A Pige A
Vejle A
Apr 27, 2022 9:35 AM
8-9
#68
Brøruphus A
Spectrum A
Pige A Pige A
Vandel A
Apr 27, 2022 10:45 AM
12-13
#70
Brøruphus A
Spectrum A
Pige A Pige A
Hellebjerg A
Apr 27, 2022 10:45 AM
6-15
#85
Balle A
Spectrum B
Pige A Pige A
Brøruphus A
Apr 27, 2022 11:55 AM
18-9
#72
Hellebjerg A
Spectrum A
Pige A Pige A
Balle A
Apr 27, 2022 12:30 PM
9-14
#73
Vejle A
Spectrum A
Pige A Pige A
Vandel A
Apr 27, 2022 1:40 PM
10-16
#75
Vejle A
Spectrum A
Pige A Pige A
Brøruphus A
Apr 27, 2022 1:40 PM
15-10
#90
Balle A
Spectrum B
Pige A Pige A
Vejle A
Apr 27, 2022 3:25 PM
2-0
#93
Hellebjerg A
Spectrum B
Pige A Pige A
Balle A
Apr 27, 2022 3:25 PM
13-10
#78
Vandel A
Spectrum A
Håndbold 2022 RIM
Pige B
Pige B Pige B1
Koldingegnens B
2
2
0
0
26-19
4
Vandel B
2
1
0
1
23-21
2
Ågård B
2
0
0
2
22-31
0
Pige B Pige B1
Ågård B
Apr 27, 2022 10:10 AM
11-16
#69
Koldingegnens B
Spectrum A
Pige B Pige B1
Koldingegnens B
Apr 27, 2022 11:20 AM
10-8
#71
Vandel B
Spectrum A
Pige B Pige B1
Vandel B
Apr 27, 2022 12:30 PM
15-11
#88
Ågård B
Spectrum B
Pige B Pige B2
BGI B
3
3
0
0
41-17
6
Balle B
3
1
1
1
23-26
3
Hellebjerg B
3
1
1
1
29-38
3
Elbæk B
3
0
0
3
27-39
0
Pige B Pige B2
Hellebjerg B
Apr 27, 2022 9:00 AM
13-12
#82
Elbæk B
Spectrum B
Pige B Pige B2
BGI B
Apr 27, 2022 9:35 AM
10-2
#83
Balle B
Spectrum B
Pige B Pige B2
Elbæk B
Apr 27, 2022 11:20 AM
7-13
#86
BGI B
Spectrum B
Pige B Pige B2
Balle B
Apr 27, 2022 11:20 AM
8-8
#4
Hellebjerg B
Hal 1
Pige B Pige B2
BGI B
Apr 27, 2022 12:30 PM
18-8
#45
Hellebjerg B
Hal 4B
Pige B Pige B2
Balle B
Apr 27, 2022 1:05 PM
13-8
#74
Elbæk B
Spectrum A
Pige B Semifinale 1 Pige B
Balle B
Apr 27, 2022 2:15 PM
6-5
#76
Koldingegnens B
Spectrum A
Pige B Semifinale 2 Pige B
BGI B
Apr 27, 2022 2:15 PM
15-8
#91
Vandel B
Spectrum B
Pige B Finale Pige B
Balle B
Apr 27, 2022 4:00 PM
6-4
#79
BGI B
Spectrum A
Pige B Kamp 3-4 plads Pige B
Koldingegnens B
Apr 27, 2022 4:00 PM
13-10
#81
Vandel B
Spectrum B
Pige B Slutspil pige B
Ågård B
1
1
0
0
19-15
2
Hellebjerg B
0
0
0
0
0-0
0
Elbæk B
1
0
0
1
15-19
0
Pige B Slutspil pige B
Ågård B
Apr 27, 2022 2:15 PM
19-15
#8
Elbæk B
Hal 1
Pige B Slutspil pige B
Hellebjerg B
Apr 27, 2022 3:25 PM
-
#64
Ågård B
Hal 4C
Håndbold 2022 RIM
Pige C
Pige C Pige C1
Vesterlund 1
3
2
1
0
28-18
5
Balle 1
3
2
0
1
26-17
4
Brøruphus 1
3
1
1
1
26-23
3
Koldingegnens C
3
0
0
3
16-38
0
Pige C Pige C1
Vesterlund 1
Apr 27, 2022 10:10 AM
12-3
#13
Koldingegnens C
Hal 3
Pige C Pige C1
Balle 1
Apr 27, 2022 10:10 AM
7-4
#27
Brøruphus 1
Hal 4a
Pige C Pige C1
Koldingegnens C
Apr 27, 2022 11:20 AM
7-13
#29
Brøruphus 1
Hal 4a
Pige C Pige C1
Vesterlund 1
Apr 27, 2022 11:55 AM
7-6
#30
Balle 1
Hal 4a
Pige C Pige C1
Balle 1
Apr 27, 2022 1:05 PM
13-6
#32
Koldingegnens C
Hal 4a
Pige C Pige C1
Brøruphus 1
Apr 27, 2022 1:05 PM
9-9
#46
Vesterlund 1
Hal 4B
Pige C Pige C2
Hellebjerg C
3
3
0
0
33-19
6
Vejle C
3
2
0
1
36-24
4
BGI c
3
1
0
2
29-27
2
Midtjysk
3
0
0
3
15-43
0
Pige C Pige C2
Midtjysk
Apr 27, 2022 9:35 AM
8-12
#40
BGI c
Hal 4B
Pige C Pige C2
Vejle C
Apr 27, 2022 9:35 AM
9-10
#54
Hellebjerg C
Hal 4C
Pige C Pige C2
BGI c
Apr 27, 2022 10:45 AM
9-10
#42
Vejle C
Hal 4B
Pige C Pige C2
Midtjysk
Apr 27, 2022 10:45 AM
2-14
#56
Hellebjerg C
Hal 4C
Pige C Pige C2
Hellebjerg C
Apr 27, 2022 11:55 AM
9-8
#44
BGI c
Hal 4B
Pige C Pige C2
Vejle C
Apr 27, 2022 11:55 AM
17-5
#58
Midtjysk
Hal 4C
Pige C Pige C3
Vrigsted
2
2
0
0
28-6
4
Vesterlund 2
2
1
0
1
7-17
2
Elbæk C
2
0
0
2
5-17
0
Pige C Pige C3
Elbæk C
Apr 27, 2022 9:00 AM
2-4
#53
Vesterlund 2
Hal 4C
Pige C Pige C3
Vesterlund 2
Apr 27, 2022 10:45 AM
3-15
#3
Vrigsted
Hal 1
Pige C Pige C3
Vrigsted
Apr 27, 2022 1:05 PM
13-3
#59
Elbæk C
Hal 4C
Pige C Pige C 1-3
Hellebjerg C
2
2
0
0
26-10
4
Vesterlund 1
2
1
0
1
15-15
2
Vrigsted
2
0
0
2
14-30
0
Pige C Pige C 1-3
Vesterlund 1
Apr 27, 2022 2:15 PM
12-7
#48
Vrigsted
Hal 4B
Pige C Pige C 1-3
Vrigsted
Apr 27, 2022 3:25 PM
7-18
#50
Hellebjerg C
Hal 4B
Pige C Pige C 1-3
Hellebjerg C
Apr 27, 2022 4:35 PM
8-3
#52
Vesterlund 1
Hal 4B
Pige C Pige C 4-6
Vejle C
2
2
0
0
32-8
4
Balle 1
2
1
0
1
12-19
2
Vesterlund 2
2
0
0
2
7-24
0
Pige C Pige C 4-6
Balle 1
Apr 27, 2022 2:15 PM
6-5
#20
Vesterlund 2
Hal 3
Pige C Pige C 4-6
Vesterlund 2
Apr 27, 2022 3:25 PM
2-18
#22
Vejle C
Hal 3
Pige C Pige C 4-6
Vejle C
Apr 27, 2022 4:35 PM
14-6
#24
Balle 1
Hal 3
Pige C Pige C 7-9
Brøruphus 1
1
1
0
0
11-4
2
BGI c
1
1
0
0
12-6
2
Elbæk C
2
0
0
2
10-23
0
Pige C Pige C 7-9
Brøruphus 1
Apr 27, 2022 2:15 PM
11-4
#34
Elbæk C
Hal 4a
Pige C Pige C 7-9
Elbæk C
Apr 27, 2022 3:25 PM
6-12
#36
BGI c
Hal 4a
Pige C Pige C 7-9
BGI c
Apr 27, 2022 4:35 PM
-
#38
Brøruphus 1
Hal 4a
Pige C Pige C 10-11
Koldingegnens C
Apr 27, 2022 2:15 PM
6-5
#62
Midtjysk
Hal 4C
Håndbold 2022 RIM
Drenge A
Drenge A Drenge A
Vejle A
3
3
0
0
74-43
6
Balle A
3
1
1
1
52-56
3
Vandel A
3
0
2
1
46-59
2
Hellebjerg A
3
0
1
2
60-74
1
Drenge A Drenge A
Vejle A
Apr 27, 2022 9:00 AM
20-15
#1
Balle A
Hal 1
Drenge A Drenge A
Hellebjerg A
Apr 27, 2022 9:50 AM
21-21
#2
Vandel A
Hal 1
Drenge A Drenge A
Balle A
Apr 27, 2022 11:55 AM
23-22
#5
Hellebjerg A
Hal 1
Drenge A Drenge A
Vejle A
Apr 27, 2022 12:45 PM
24-11
#6
Vandel A
Hal 1
Drenge A Drenge A
Vandel A
Apr 27, 2022 2:50 PM
14-14
#9
Balle A
Hal 1
Drenge A Drenge A
Hellebjerg A
Apr 27, 2022 3:40 PM
17-30
#10
Vejle A
Hal 1
Håndbold 2022 RIM
Drenge B
Drenge B Drenge B1
Vandel B
2
1
0
1
23-20
2
Elbæk B
2
1
0
1
25-26
2
BGI B
2
1
0
1
22-24
2
Drenge B Drenge B1
Vandel B
Apr 27, 2022 10:10 AM
14-10
#84
Elbæk B
Spectrum B
Drenge B Drenge B1
Elbæk B
Apr 27, 2022 11:55 AM
15-12
#87
BGI B
Spectrum B
Drenge B Drenge B1
BGI B
Apr 27, 2022 1:05 PM
10-9
#89
Vandel B
Spectrum B
Drenge B Drenge B2
Balle B
3
3
0
0
44-31
6
Hellebjerg B
3
2
0
1
39-34
4
Brøruphus B
3
0
1
2
37-43
1
Vejle B
3
0
1
2
29-41
1
Drenge B Drenge B2
Hellebjerg B
Apr 27, 2022 9:00 AM
13-8
#11
Vejle B
Hal 3
Drenge B Drenge B2
Brøruphus B
Apr 27, 2022 9:35 AM
12-15
#12
Balle B
Hal 3
Drenge B Drenge B2
Vejle B
Apr 27, 2022 11:20 AM
14-14
#15
Brøruphus B
Hal 3
Drenge B Drenge B2
Balle B
Apr 27, 2022 11:55 AM
15-12
#16
Hellebjerg B
Hal 3
Drenge B Drenge B2
Brøruphus B
Apr 27, 2022 1:05 PM
11-14
#18
Hellebjerg B
Hal 3
Drenge B Drenge B2
Balle B
Apr 27, 2022 1:40 PM
14-7
#19
Vejle B
Hal 3
Drenge B Semifinale B1
Hellebjerg B
Apr 27, 2022 2:50 PM
8-10
#77
Vandel B
Spectrum A
Drenge B Semifinale B2
Elbæk B
Apr 27, 2022 2:50 PM
7-12
#92
Nr. 1 B2
Spectrum B
Drenge B Finale Drenge B
Nr. 1 B2
Apr 27, 2022 4:35 PM
13-10
#80
Vandel B
Spectrum A
Drenge B Kamp 3-4 plads DB
Elbæk B
Apr 27, 2022 4:00 PM
12-10
#51
Hellebjerg B
Hal 4B
Drenge B slutspil dreng B
Brøruphus B
1
1
0
0
12-11
2
nr. 3 B1
2
1
0
1
23-23
2
Vejle B
1
0
0
1
11-12
0
Drenge B slutspil dreng B
nr. 3 B1
Apr 27, 2022 2:50 PM
12-11
#49
Vejle B
Hal 4B
Drenge B slutspil dreng B
Brøruphus B
Apr 27, 2022 4:00 PM
12-11
#65
nr. 3 B1
Hal 4C
Håndbold 2022 RIM
Drenge C
Drenge C Placering DC 1-3
Ågård 1
2
2
0
0
25-13
4
Elbæk C
2
0
1
1
14-20
1
BGI C
2
0
1
1
13-19
1
Drenge C Placering DC 1-3
BGI C
Apr 27, 2022 1:40 PM
7-7
#47
Elbæk C
Hal 4B
Drenge C Placering DC 1-3
Elbæk C
Apr 27, 2022 2:50 PM
7-13
#21
Ågård 1
Hal 3
Drenge C Placering DC 1-3
Ågård 1
Apr 27, 2022 4:00 PM
12-6
#23
BGI C
Hal 3
Drenge C Placering DC 4-6
Ågård 2
2
2
0
0
17-9
4
Koldingegnens C
2
1
0
1
15-18
2
Vrigsted 1
2
0
0
2
12-17
0
Drenge C Placering DC 4-6
Koldingegnens C
Apr 27, 2022 1:40 PM
5-10
#61
Ågård 2
Hal 4C
Drenge C Placering DC 4-6
Ågård 2
Apr 27, 2022 2:50 PM
7-4
#35
Vrigsted 1
Hal 4a
Drenge C Placering DC 4-6
Vrigsted 1
Apr 27, 2022 4:00 PM
8-10
#37
Koldingegnens C
Hal 4a
Drenge C Drenge C1
BGI C
3
3
0
0
34-21
6
Koldingegnens C
3
2
0
1
31-21
4
Midtjysk 1
3
0
1
2
21-30
1
Vrigsted 2
3
0
1
2
26-40
1
Drenge C Drenge C1
Midtjysk 1
Apr 27, 2022 9:00 AM
5-10
#25
Koldingegnens C
Hal 4a
Drenge C Drenge C1
Vrigsted 2
Apr 27, 2022 9:35 AM
8-16
#26
BGI C
Hal 4a
Drenge C Drenge C1
Koldingegnens C
Apr 27, 2022 10:45 AM
14-8
#14
Vrigsted 2
Hal 3
Drenge C Drenge C1
BGI C
Apr 27, 2022 10:45 AM
10-6
#28
Midtjysk 1
Hal 4a
Drenge C Drenge C1
Vrigsted 2
Apr 27, 2022 12:30 PM
10-10
#17
Midtjysk 1
Hal 3
Drenge C Drenge C1
BGI C
Apr 27, 2022 12:30 PM
8-7
#31
Koldingegnens C
Hal 4a
Drenge C Drenge C2
Ågård 1
2
2
0
0
23-8
4
Vrigsted 1
2
0
1
1
14-18
1
Midtjysk 2
2
0
1
1
12-23
1
Drenge C Drenge C2
Midtjysk 2
Apr 27, 2022 9:00 AM
9-9
#39
Vrigsted 1
Hal 4B
Drenge C Drenge C2
Vrigsted 1
Apr 27, 2022 10:10 AM
5-9
#41
Ågård 1
Hal 4B
Drenge C Drenge C2
Ågård 1
Apr 27, 2022 11:20 AM
14-3
#43
Midtjysk 2
Hal 4B
Drenge C Drenge C3
Elbæk C
2
2
0
0
18-10
4
Ågård 2
2
1
0
1
13-14
2
Midtjysk 3
2
0
0
2
10-17
0
Drenge C Drenge C3
Midtjysk 3
Apr 27, 2022 10:10 AM
4-10
#55
Elbæk C
Hal 4C
Drenge C Drenge C3
Elbæk C
Apr 27, 2022 11:20 AM
8-6
#57
Ågård 2
Hal 4C
Drenge C Drenge C3
Ågård 2
Apr 27, 2022 12:30 PM
7-6
#60
Midtjysk 3
Hal 4C
Drenge C Mellemspil 7-10 kamp 1
Midtjysk 1
Apr 27, 2022 1:40 PM
-
#7
Midtjysk 2
Hal 1
Drenge C Mellemspil 7-10 kamp 2
Vrigsted 2
Apr 27, 2022 1:40 PM
12-9
#33
Midtjysk 3
Hal 4a
Drenge C Kamp 7-8 C
Vinder kamp 7
Apr 27, 2022 2:50 PM
7-8
#63
Vrigsted 2
Hal 4C
Drenge C Kamp 9-10 C
Taber kamp 7
Apr 27, 2022 4:35 PM
-
#66
Midtjysk 3
Hal 4C
Håndbold 2022 RIM
Hal 1
Drenge A Drenge A
Vejle A
Apr 27, 2022 9:00 AM
20-15
#1
Balle A
Hal 1
Drenge A Drenge A
Hellebjerg A
Apr 27, 2022 9:50 AM
21-21
#2
Vandel A
Hal 1
Pige C Pige C3
Vesterlund 2
Apr 27, 2022 10:45 AM
3-15
#3
Vrigsted
Hal 1
Pige B Pige B2
Balle B
Apr 27, 2022 11:20 AM
8-8
#4
Hellebjerg B
Hal 1
Drenge A Drenge A
Balle A
Apr 27, 2022 11:55 AM
23-22
#5
Hellebjerg A
Hal 1
Drenge A Drenge A
Vejle A
Apr 27, 2022 12:45 PM
24-11
#6
Vandel A
Hal 1
Drenge C Mellemspil 7-10 kamp 1
Midtjysk 1
Apr 27, 2022 1:40 PM
-
#7
Midtjysk 2
Hal 1
Pige B Slutspil pige B
Ågård B
Apr 27, 2022 2:15 PM
19-15
#8
Elbæk B
Hal 1
Drenge A Drenge A
Vandel A
Apr 27, 2022 2:50 PM
14-14
#9
Balle A
Hal 1
Drenge A Drenge A
Hellebjerg A
Apr 27, 2022 3:40 PM
17-30
#10
Vejle A
Hal 1
Håndbold 2022 RIM
Hal 3
Drenge B Drenge B2
Hellebjerg B
Apr 27, 2022 9:00 AM
13-8
#11
Vejle B
Hal 3
Drenge B Drenge B2
Brøruphus B
Apr 27, 2022 9:35 AM
12-15
#12
Balle B
Hal 3
Pige C Pige C1
Vesterlund 1
Apr 27, 2022 10:10 AM
12-3
#13
Koldingegnens C
Hal 3
Drenge C Drenge C1
Koldingegnens C
Apr 27, 2022 10:45 AM
14-8
#14
Vrigsted 2
Hal 3
Drenge B Drenge B2
Vejle B
Apr 27, 2022 11:20 AM
14-14
#15
Brøruphus B
Hal 3
Drenge B Drenge B2
Balle B
Apr 27, 2022 11:55 AM
15-12
#16
Hellebjerg B
Hal 3
Drenge C Drenge C1
Vrigsted 2
Apr 27, 2022 12:30 PM
10-10
#17
Midtjysk 1
Hal 3
Drenge B Drenge B2
Brøruphus B
Apr 27, 2022 1:05 PM
11-14
#18
Hellebjerg B
Hal 3
Drenge B Drenge B2
Balle B
Apr 27, 2022 1:40 PM
14-7
#19
Vejle B
Hal 3
Pige C Pige C 4-6
Balle 1
Apr 27, 2022 2:15 PM
6-5
#20
Vesterlund 2
Hal 3
Drenge C Placering DC 1-3
Elbæk C
Apr 27, 2022 2:50 PM
7-13
#21
Ågård 1
Hal 3
Pige C Pige C 4-6
Vesterlund 2
Apr 27, 2022 3:25 PM
2-18
#22
Vejle C
Hal 3
Drenge C Placering DC 1-3
Ågård 1
Apr 27, 2022 4:00 PM
12-6
#23
BGI C
Hal 3
Pige C Pige C 4-6
Vejle C
Apr 27, 2022 4:35 PM
14-6
#24
Balle 1
Hal 3
Håndbold 2022 RIM
Hal 4a
Drenge C Drenge C1
Midtjysk 1
Apr 27, 2022 9:00 AM
5-10
#25
Koldingegnens C
Hal 4a
Drenge C Drenge C1
Vrigsted 2
Apr 27, 2022 9:35 AM
8-16
#26
BGI C
Hal 4a
Pige C Pige C1
Balle 1
Apr 27, 2022 10:10 AM
7-4
#27
Brøruphus 1
Hal 4a
Drenge C Drenge C1
BGI C
Apr 27, 2022 10:45 AM
10-6
#28
Midtjysk 1
Hal 4a
Pige C Pige C1
Koldingegnens C
Apr 27, 2022 11:20 AM
7-13
#29
Brøruphus 1
Hal 4a
Pige C Pige C1
Vesterlund 1
Apr 27, 2022 11:55 AM
7-6
#30
Balle 1
Hal 4a
Drenge C Drenge C1
BGI C
Apr 27, 2022 12:30 PM
8-7
#31
Koldingegnens C
Hal 4a
Pige C Pige C1
Balle 1
Apr 27, 2022 1:05 PM
13-6
#32
Koldingegnens C
Hal 4a
Drenge C Mellemspil 7-10 kamp 2
Vrigsted 2
Apr 27, 2022 1:40 PM
12-9
#33
Midtjysk 3
Hal 4a
Pige C Pige C 7-9
Brøruphus 1
Apr 27, 2022 2:15 PM
11-4
#34
Elbæk C
Hal 4a
Drenge C Placering DC 4-6
Ågård 2
Apr 27, 2022 2:50 PM
7-4
#35
Vrigsted 1
Hal 4a
Pige C Pige C 7-9
Elbæk C
Apr 27, 2022 3:25 PM
6-12
#36
BGI c
Hal 4a
Drenge C Placering DC 4-6
Vrigsted 1
Apr 27, 2022 4:00 PM
8-10
#37
Koldingegnens C
Hal 4a
Pige C Pige C 7-9
BGI c
Apr 27, 2022 4:35 PM
-
#38
Brøruphus 1
Hal 4a
Håndbold 2022 RIM
Hal 4B
Drenge C Drenge C2
Midtjysk 2
Apr 27, 2022 9:00 AM
9-9
#39
Vrigsted 1
Hal 4B
Pige C Pige C2
Midtjysk
Apr 27, 2022 9:35 AM
8-12
#40
BGI c
Hal 4B
Drenge C Drenge C2
Vrigsted 1
Apr 27, 2022 10:10 AM
5-9
#41
Ågård 1
Hal 4B
Pige C Pige C2
BGI c
Apr 27, 2022 10:45 AM
9-10
#42
Vejle C
Hal 4B
Drenge C Drenge C2
Ågård 1
Apr 27, 2022 11:20 AM
14-3
#43
Midtjysk 2
Hal 4B
Pige C Pige C2
Hellebjerg C
Apr 27, 2022 11:55 AM
9-8
#44
BGI c
Hal 4B
Pige B Pige B2
BGI B
Apr 27, 2022 12:30 PM
18-8
#45
Hellebjerg B
Hal 4B
Pige C Pige C1
Brøruphus 1
Apr 27, 2022 1:05 PM
9-9
#46
Vesterlund 1
Hal 4B
Drenge C Placering DC 1-3
BGI C
Apr 27, 2022 1:40 PM
7-7
#47
Elbæk C
Hal 4B
Pige C Pige C 1-3
Vesterlund 1
Apr 27, 2022 2:15 PM
12-7
#48
Vrigsted
Hal 4B
Drenge B slutspil dreng B
nr. 3 B1
Apr 27, 2022 2:50 PM
12-11
#49
Vejle B
Hal 4B
Pige C Pige C 1-3
Vrigsted
Apr 27, 2022 3:25 PM
7-18
#50
Hellebjerg C
Hal 4B
Drenge B Kamp 3-4 plads DB
Elbæk B
Apr 27, 2022 4:00 PM
12-10
#51
Hellebjerg B
Hal 4B
Pige C Pige C 1-3
Hellebjerg C
Apr 27, 2022 4:35 PM
8-3
#52
Vesterlund 1
Hal 4B
Håndbold 2022 RIM
Hal 4C
Pige C Pige C3
Elbæk C
Apr 27, 2022 9:00 AM
2-4
#53
Vesterlund 2
Hal 4C
Pige C Pige C2
Vejle C
Apr 27, 2022 9:35 AM
9-10
#54
Hellebjerg C
Hal 4C
Drenge C Drenge C3
Midtjysk 3
Apr 27, 2022 10:10 AM
4-10
#55
Elbæk C
Hal 4C
Pige C Pige C2
Midtjysk
Apr 27, 2022 10:45 AM
2-14
#56
Hellebjerg C
Hal 4C
Drenge C Drenge C3
Elbæk C
Apr 27, 2022 11:20 AM
8-6
#57
Ågård 2
Hal 4C
Pige C Pige C2
Vejle C
Apr 27, 2022 11:55 AM
17-5
#58
Midtjysk
Hal 4C
Drenge C Drenge C3
Ågård 2
Apr 27, 2022 12:30 PM
7-6
#60
Midtjysk 3
Hal 4C
Pige C Pige C3
Vrigsted
Apr 27, 2022 1:05 PM
13-3
#59
Elbæk C
Hal 4C
Drenge C Placering DC 4-6
Koldingegnens C
Apr 27, 2022 1:40 PM
5-10
#61
Ågård 2
Hal 4C
Pige C Pige C 10-11
Koldingegnens C
Apr 27, 2022 2:15 PM
6-5
#62
Midtjysk
Hal 4C
Drenge C Kamp 7-8 C
Vinder kamp 7
Apr 27, 2022 2:50 PM
7-8
#63
Vrigsted 2
Hal 4C
Pige B Slutspil pige B
Hellebjerg B
Apr 27, 2022 3:25 PM
-
#64
Ågård B
Hal 4C
Drenge B slutspil dreng B
Brøruphus B
Apr 27, 2022 4:00 PM
12-11
#65
nr. 3 B1
Hal 4C
Drenge C Kamp 9-10 C
Taber kamp 7
Apr 27, 2022 4:35 PM
-
#66
Midtjysk 3
Hal 4C
Håndbold 2022 RIM
Spectrum A
Pige A Pige A
Hellebjerg A
Apr 27, 2022 9:00 AM
9-8
#67
Vandel A
Spectrum A
Pige A Pige A
Vejle A
Apr 27, 2022 9:35 AM
8-9
#68
Brøruphus A
Spectrum A
Pige B Pige B1
Ågård B
Apr 27, 2022 10:10 AM
11-16
#69
Koldingegnens B
Spectrum A
Pige A Pige A
Vandel A
Apr 27, 2022 10:45 AM
12-13
#70
Brøruphus A
Spectrum A
Pige B Pige B1
Koldingegnens B
Apr 27, 2022 11:20 AM
10-8
#71
Vandel B
Spectrum A
Pige A Pige A
Brøruphus A
Apr 27, 2022 11:55 AM
18-9
#72
Hellebjerg A
Spectrum A
Pige A Pige A
Balle A
Apr 27, 2022 12:30 PM
9-14
#73
Vejle A
Spectrum A
Pige B Pige B2
Balle B
Apr 27, 2022 1:05 PM
13-8
#74
Elbæk B
Spectrum A
Pige A Pige A
Vandel A
Apr 27, 2022 1:40 PM
10-16
#75
Vejle A
Spectrum A
Pige B Semifinale 1 Pige B
Balle B
Apr 27, 2022 2:15 PM
6-5
#76
Koldingegnens B
Spectrum A
Drenge B Semifinale B1
Hellebjerg B
Apr 27, 2022 2:50 PM
8-10
#77
Vandel B
Spectrum A
Pige A Pige A
Balle A
Apr 27, 2022 3:25 PM
13-10
#78
Vandel A
Spectrum A
Pige B Finale Pige B
Balle B
Apr 27, 2022 4:00 PM
6-4
#79
BGI B
Spectrum A
Drenge B Finale Drenge B
Nr. 1 B2
Apr 27, 2022 4:35 PM
13-10
#80
Vandel B
Spectrum A
Håndbold 2022 RIM
Spectrum B
Pige B Pige B2
Hellebjerg B
Apr 27, 2022 9:00 AM
13-12
#82
Elbæk B
Spectrum B
Pige B Pige B2
BGI B
Apr 27, 2022 9:35 AM
10-2
#83
Balle B
Spectrum B
Drenge B Drenge B1
Vandel B
Apr 27, 2022 10:10 AM
14-10
#84
Elbæk B
Spectrum B
Pige A Pige A
Hellebjerg A
Apr 27, 2022 10:45 AM
6-15
#85
Balle A
Spectrum B
Pige B Pige B2
Elbæk B
Apr 27, 2022 11:20 AM
7-13
#86
BGI B
Spectrum B
Drenge B Drenge B1
Elbæk B
Apr 27, 2022 11:55 AM
15-12
#87
BGI B
Spectrum B
Pige B Pige B1
Vandel B
Apr 27, 2022 12:30 PM
15-11
#88
Ågård B
Spectrum B
Drenge B Drenge B1
BGI B
Apr 27, 2022 1:05 PM
10-9
#89
Vandel B
Spectrum B
Pige A Pige A
Brøruphus A
Apr 27, 2022 1:40 PM
15-10
#90
Balle A
Spectrum B
Pige B Semifinale 2 Pige B
BGI B
Apr 27, 2022 2:15 PM
15-8
#91
Vandel B
Spectrum B
Drenge B Semifinale B2
Elbæk B
Apr 27, 2022 2:50 PM
7-12
#92
Nr. 1 B2
Spectrum B
Pige A Pige A
Vejle A
Apr 27, 2022 3:25 PM
2-0
#93
Hellebjerg A
Spectrum B
Pige B Kamp 3-4 plads Pige B
Koldingegnens B
Apr 27, 2022 4:00 PM
13-10
#81
Vandel B
Spectrum B