You must enable Javascript on your browser for the site to work optimally and display sections completely.
Toggle navigation
TrackMyLeague
Signup
Login
You must enable Javascript on your browser for the site to work optimally and display sections completely.
You must enable Javascript on your browser for the site to work optimally and display sections completely.
Kreds 5 - U5-U8 - Mårslethallen 23. november
Drenge U6 - Uøvede
Drenge U6 - Uøvede Pulje 1
Skødstrup
-
Stavtrup IF
-
Team Favrskov
-
Hørning
-
Drenge U6 - Uøvede Pulje 1
Stavtrup IF
Nov 23, 2019 9:30 AM
-
#1
Skødstrup
Hal 1 - Bane 1
Drenge U6 - Uøvede Pulje 1
Team Favrskov
Nov 23, 2019 9:30 AM
-
#104
Hørning
Hal 2 - Bane 6 (ekstra bane)
Drenge U6 - Uøvede Pulje 1
Skødstrup
Nov 23, 2019 10:10 AM
-
#3
Team Favrskov
Hal 1 - Bane 1
Drenge U6 - Uøvede Pulje 1
Hørning
Nov 23, 2019 10:50 AM
-
#5
Stavtrup IF
Hal 1 - Bane 1
Kreds 5 - U5-U8 - Mårslethallen 23. november
Drenge U7 - Letøvede
Drenge U7 - Letøvede Pulje 1
Stavtrup IF 2
-
Hammel
-
TRIF
-
Lyseng IF
-
Drenge U7 - Letøvede Pulje 1
Stavtrup IF 2
Nov 23, 2019 2:50 PM
-
#17
Hammel
Hal 1 - Bane 1
Drenge U7 - Letøvede Pulje 1
TRIF
Nov 23, 2019 2:50 PM
-
#55
Lyseng IF
Hal 1 - Bane 3
Drenge U7 - Letøvede Pulje 1
Lyseng IF
Nov 23, 2019 3:30 PM
-
#19
Stavtrup IF 2
Hal 1 - Bane 1
Drenge U7 - Letøvede Pulje 1
Hammel
Nov 23, 2019 3:30 PM
-
#57
TRIF
Hal 1 - Bane 3
Drenge U7 - Letøvede Pulje 2
Hørning 2
-
Team Favrskov
-
TMG 2
-
AGF
-
Drenge U7 - Letøvede Pulje 2
Hørning 2
Nov 23, 2019 4:10 PM
-
#21
Team Favrskov
Hal 1 - Bane 1
Drenge U7 - Letøvede Pulje 2
TMG 2
Nov 23, 2019 4:10 PM
-
#59
AGF
Hal 1 - Bane 3
Drenge U7 - Letøvede Pulje 2
AGF
Nov 23, 2019 4:50 PM
-
#23
Hørning 2
Hal 1 - Bane 1
Drenge U7 - Letøvede Pulje 2
Team Favrskov
Nov 23, 2019 4:50 PM
-
#61
TMG 2
Hal 1 - Bane 3
Drenge U7 - Letøvede Pulje 3
Stavtrup IF
-
TMG
-
Hørning
-
Drenge U7 - Letøvede Pulje 3
Stavtrup IF
Nov 23, 2019 12:50 PM
-
#11
TMG
Hal 1 - Bane 1
Drenge U7 - Letøvede Pulje 3
Hørning
Nov 23, 2019 1:30 PM
-
#13
Stavtrup IF
Hal 1 - Bane 1
Drenge U7 - Letøvede Pulje 3
TMG
Nov 23, 2019 2:10 PM
-
#15
Hørning
Hal 1 - Bane 1
Kreds 5 - U5-U8 - Mårslethallen 23. november
Drenge U7 - Uøvede
Drenge U7 - Uøvede Pulje 1
Hasle KFUM
-
HEI
-
TMG
-
Drenge U7 - Uøvede Pulje 1
TMG
Nov 23, 2019 9:30 AM
-
#39
Hasle KFUM
Hal 1 - Bane 3
Drenge U7 - Uøvede Pulje 1
Hasle KFUM
Nov 23, 2019 10:10 AM
-
#41
HEI
Hal 1 - Bane 3
Drenge U7 - Uøvede Pulje 1
HEI
Nov 23, 2019 10:50 AM
-
#43
TMG
Hal 1 - Bane 3
Kreds 5 - U5-U8 - Mårslethallen 23. november
Drenge U8 - Letøvede
Drenge U8 - Letøvede Pulje 1
Stavtrup IF
-
Hørning
-
Brabrand IF
-
Skødstrup
-
Team Favrskov
-
Drenge U8 - Letøvede Pulje 1
Stavtrup IF
Nov 23, 2019 2:50 PM
-
#99
Hørning
Hal 2 - Bane 5
Drenge U8 - Letøvede Pulje 1
Brabrand IF
Nov 23, 2019 3:10 PM
-
#100
Skødstrup
Hal 2 - Bane 5
Drenge U8 - Letøvede Pulje 1
Team Favrskov
Nov 23, 2019 3:30 PM
-
#101
Stavtrup IF
Hal 2 - Bane 5
Drenge U8 - Letøvede Pulje 1
Hørning
Nov 23, 2019 3:50 PM
-
#102
Brabrand IF
Hal 2 - Bane 5
Drenge U8 - Letøvede Pulje 1
Skødstrup
Nov 23, 2019 4:10 PM
-
#103
Team Favrskov
Hal 2 - Bane 5
Kreds 5 - U5-U8 - Mårslethallen 23. november
Drenge U8 - Øvede
Drenge U8 - Øvede Pulje 1
HEI
-
Stavtrup IF
-
Hørning
-
AIA Tranbjerg
-
Drenge U8 - Øvede Pulje 1
HEI
Nov 23, 2019 3:50 PM
-
#20
Stavtrup IF
Hal 1 - Bane 1
Drenge U8 - Øvede Pulje 1
Hørning
Nov 23, 2019 3:50 PM
-
#58
AIA Tranbjerg
Hal 1 - Bane 3
Drenge U8 - Øvede Pulje 1
Stavtrup IF
Nov 23, 2019 4:30 PM
-
#22
Hørning
Hal 1 - Bane 1
Drenge U8 - Øvede Pulje 1
AIA Tranbjerg
Nov 23, 2019 4:30 PM
-
#60
HEI
Hal 1 - Bane 3
Kreds 5 - U5-U8 - Mårslethallen 23. november
Drenge/Mix U7 - Øvede
Drenge/Mix U7 - Øvede Pulje 1
Todbjerg-Mejlby IF
Nov 23, 2019 1:10 PM
-
#35
BMI
Hal 1 - Bane 2
Drenge/Mix U7 - Øvede Pulje 1
BMI
Nov 23, 2019 1:50 PM
-
#37
Todbjerg-Mejlby IF
Hal 1 - Bane 2
Kreds 5 - U5-U8 - Mårslethallen 23. november
Drenge/Mix U8 - Uøvede
Drenge/Mix U8 - Uøvede Pulje 1
Kolt/Hasselager IF
-
HEI
-
Solbjerg IF
-
Drenge/Mix U8 - Uøvede Pulje 1
Solbjerg IF
Nov 23, 2019 9:30 AM
-
#83
Kolt/Hasselager IF
Hal 2 - Bane 5
Drenge/Mix U8 - Uøvede Pulje 1
Kolt/Hasselager IF
Nov 23, 2019 10:10 AM
-
#85
HEI
Hal 2 - Bane 5
Drenge/Mix U8 - Uøvede Pulje 1
HEI
Nov 23, 2019 10:50 AM
-
#87
Solbjerg IF
Hal 2 - Bane 5
Drenge/Mix U8 - Uøvede Pulje 2
Hasle KFUM
-
Hammel
-
Hørning
-
Drenge/Mix U8 - Uøvede Pulje 2
Hørning
Nov 23, 2019 9:50 AM
-
#84
Hasle KFUM
Hal 2 - Bane 5
Drenge/Mix U8 - Uøvede Pulje 2
Hasle KFUM
Nov 23, 2019 10:30 AM
-
#86
Hammel
Hal 2 - Bane 5
Drenge/Mix U8 - Uøvede Pulje 2
Hammel
Nov 23, 2019 11:10 AM
-
#88
Hørning
Hal 2 - Bane 5
Kreds 5 - U5-U8 - Mårslethallen 23. november
Mix U5 - (Begr)
Mix U5 - (Begr) Pulje 1
Lyseng IF
-
Brabrand IF
-
Lyseng IF 2
-
Skødstrup
-
Hørning
-
Mix U5 - (Begr) Pulje 1
Lyseng IF
Nov 23, 2019 9:30 AM
-
#24
Brabrand IF
Hal 1 - Bane 2
Mix U5 - (Begr) Pulje 1
Lyseng IF 2
Nov 23, 2019 9:50 AM
-
#25
Skødstrup
Hal 1 - Bane 2
Mix U5 - (Begr) Pulje 1
Hørning
Nov 23, 2019 10:10 AM
-
#26
Lyseng IF
Hal 1 - Bane 2
Mix U5 - (Begr) Pulje 1
Brabrand IF
Nov 23, 2019 10:30 AM
-
#27
Lyseng IF 2
Hal 1 - Bane 2
Mix U5 - (Begr) Pulje 1
Skødstrup
Nov 23, 2019 10:50 AM
-
#28
Hørning
Hal 1 - Bane 2
Mix U5 - (Begr) Pulje 2
Lyseng IF 3
-
BMI
-
Brabrand IF 2
-
Skødstrup 2
-
Mix U5 - (Begr) Pulje 2
BMI
Nov 23, 2019 9:50 AM
-
#2
Brabrand IF 2
Hal 1 - Bane 1
Mix U5 - (Begr) Pulje 2
Skødstrup 2
Nov 23, 2019 9:50 AM
-
#40
Lyseng IF 3
Hal 1 - Bane 3
Mix U5 - (Begr) Pulje 2
Lyseng IF 3
Nov 23, 2019 10:30 AM
-
#4
BMI
Hal 1 - Bane 1
Mix U5 - (Begr) Pulje 2
Brabrand IF 2
Nov 23, 2019 10:30 AM
-
#42
Skødstrup 2
Hal 1 - Bane 3
Kreds 5 - U5-U8 - Mårslethallen 23. november
Mix U6 - Uøvede
Mix U6 - Uøvede Pulje 1
Brabrand IF
-
Stavtrup IF
-
BMI
-
Mix U6 - Uøvede Pulje 1
Stavtrup IF
Nov 23, 2019 12:50 PM
-
#49
BMI
Hal 1 - Bane 3
Mix U6 - Uøvede Pulje 1
Brabrand IF
Nov 23, 2019 1:30 PM
-
#51
Stavtrup IF
Hal 1 - Bane 3
Mix U6 - Uøvede Pulje 1
BMI
Nov 23, 2019 2:10 PM
-
#53
Brabrand IF
Hal 1 - Bane 3
Mix U6 - Uøvede Pulje 2
TMG
-
Solbjerg IF
-
Hammel
-
Todbjerg-Mejlby IF
-
Mix U6 - Uøvede Pulje 2
TMG
Nov 23, 2019 11:30 AM
-
#7
Solbjerg IF
Hal 1 - Bane 1
Mix U6 - Uøvede Pulje 2
Hammel
Nov 23, 2019 11:30 AM
-
#45
Todbjerg-Mejlby IF
Hal 1 - Bane 3
Mix U6 - Uøvede Pulje 2
Solbjerg IF
Nov 23, 2019 12:10 PM
-
#9
Hammel
Hal 1 - Bane 1
Mix U6 - Uøvede Pulje 2
Todbjerg-Mejlby IF
Nov 23, 2019 12:10 PM
-
#47
TMG
Hal 1 - Bane 3
Mix U6 - Uøvede Pulje 3
Hasle KFUM
-
AGF
-
TMG 2
-
Skødstrup
-
Mix U6 - Uøvede Pulje 3
Hasle KFUM
Nov 23, 2019 1:10 PM
-
#12
AGF
Hal 1 - Bane 1
Mix U6 - Uøvede Pulje 3
TMG 2
Nov 23, 2019 1:10 PM
-
#50
Skødstrup
Hal 1 - Bane 3
Mix U6 - Uøvede Pulje 3
AGF
Nov 23, 2019 1:50 PM
-
#14
TMG 2
Hal 1 - Bane 1
Mix U6 - Uøvede Pulje 3
Skødstrup
Nov 23, 2019 1:50 PM
-
#52
Hasle KFUM
Hal 1 - Bane 3
Kreds 5 - U5-U8 - Mårslethallen 23. november
Mix U7 - Letøvede
Mix U7 - Letøvede Pulje 1
Stjær
-
Lystrup
-
Todbjerg-Mejlby IF
-
Skovbakken
-
ST70
-
Mix U7 - Letøvede Pulje 1
Stjær
Nov 23, 2019 1:10 PM
-
#94
Lystrup
Hal 2 - Bane 5
Mix U7 - Letøvede Pulje 1
Todbjerg-Mejlby IF
Nov 23, 2019 1:30 PM
-
#95
Skovbakken
Hal 2 - Bane 5
Mix U7 - Letøvede Pulje 1
ST70
Nov 23, 2019 1:50 PM
-
#96
Stjær
Hal 2 - Bane 5
Mix U7 - Letøvede Pulje 1
Lystrup
Nov 23, 2019 2:10 PM
-
#97
Todbjerg-Mejlby IF
Hal 2 - Bane 5
Mix U7 - Letøvede Pulje 1
Skovbakken
Nov 23, 2019 2:30 PM
-
#98
ST70
Hal 2 - Bane 5
Kreds 5 - U5-U8 - Mårslethallen 23. november
Mix U7 - Uøvede
Mix U7 - Uøvede Pulje 1
HEI
-
Odder
-
Lystrup
-
Mix U7 - Uøvede Pulje 1
HEI
Nov 23, 2019 9:30 AM
-
#62
Odder
Hal 2 - Bane 4
Mix U7 - Uøvede Pulje 1
Lystrup
Nov 23, 2019 10:10 AM
-
#64
HEI
Hal 2 - Bane 4
Mix U7 - Uøvede Pulje 1
Odder
Nov 23, 2019 10:50 AM
-
#66
Lystrup
Hal 2 - Bane 4
Mix U7 - Uøvede Pulje 2
Solbjerg IF
-
Odder 2
-
HEI 2
-
Mix U7 - Uøvede Pulje 2
Solbjerg IF
Nov 23, 2019 9:50 AM
-
#63
Odder 2
Hal 2 - Bane 4
Mix U7 - Uøvede Pulje 2
Odder 2
Nov 23, 2019 10:30 AM
-
#65
HEI 2
Hal 2 - Bane 4
Mix U7 - Uøvede Pulje 2
HEI 2
Nov 23, 2019 11:10 AM
-
#67
Solbjerg IF
Hal 2 - Bane 4
Kreds 5 - U5-U8 - Mårslethallen 23. november
Piger U7 - Letøvede
Piger U7 - Letøvede Pulje 1
Stavtrup IF
-
Lyseng IF
-
TRIF
-
Lyseng IF 2
-
Hammel
-
Piger U7 - Letøvede Pulje 1
Stavtrup IF
Nov 23, 2019 2:50 PM
-
#78
Lyseng IF
Hal 2 - Bane 4
Piger U7 - Letøvede Pulje 1
TRIF
Nov 23, 2019 3:10 PM
-
#79
Lyseng IF 2
Hal 2 - Bane 4
Piger U7 - Letøvede Pulje 1
Hammel
Nov 23, 2019 3:30 PM
-
#80
Stavtrup IF
Hal 2 - Bane 4
Piger U7 - Letøvede Pulje 1
Lyseng IF
Nov 23, 2019 3:50 PM
-
#81
TRIF
Hal 2 - Bane 4
Piger U7 - Letøvede Pulje 1
Lyseng IF 2
Nov 23, 2019 4:10 PM
-
#82
Hammel
Hal 2 - Bane 4
Piger U7 - Letøvede Pulje 2
Lyseng IF 3
-
AGF
-
Stavtrup IF 2
-
Hørning
-
Piger U7 - Letøvede Pulje 2
AGF
Nov 23, 2019 2:30 PM
-
#16
Stavtrup IF 2
Hal 1 - Bane 1
Piger U7 - Letøvede Pulje 2
Hørning
Nov 23, 2019 2:30 PM
-
#54
Lyseng IF 3
Hal 1 - Bane 3
Piger U7 - Letøvede Pulje 2
Lyseng IF 3
Nov 23, 2019 3:10 PM
-
#18
AGF
Hal 1 - Bane 1
Piger U7 - Letøvede Pulje 2
Stavtrup IF 2
Nov 23, 2019 3:10 PM
-
#56
Hørning
Hal 1 - Bane 3
Kreds 5 - U5-U8 - Mårslethallen 23. november
Piger U7 - Uøvede
Piger U7 - Uøvede Pulje 1
HEI
-
TMG
-
Hørning
-
BMI
-
Team Favrskov
-
Skødstrup
-
Piger U7 - Uøvede Pulje 1
HEI
Nov 23, 2019 11:10 AM
-
#29
TMG
Hal 1 - Bane 2
Piger U7 - Uøvede Pulje 1
BMI
Nov 23, 2019 11:30 AM
-
#30
Team Favrskov
Hal 1 - Bane 2
Piger U7 - Uøvede Pulje 1
Hørning
Nov 23, 2019 11:50 AM
-
#31
HEI
Hal 1 - Bane 2
Piger U7 - Uøvede Pulje 1
Team Favrskov
Nov 23, 2019 12:10 PM
-
#32
Skødstrup
Hal 1 - Bane 2
Piger U7 - Uøvede Pulje 1
TMG
Nov 23, 2019 12:30 PM
-
#33
Hørning
Hal 1 - Bane 2
Piger U7 - Uøvede Pulje 1
Skødstrup
Nov 23, 2019 12:50 PM
-
#34
BMI
Hal 1 - Bane 2
Kreds 5 - U5-U8 - Mårslethallen 23. november
Piger U8 - Letøvede
Piger U8 - Letøvede Pulje 1
Stavtrup IF
-
HEI
-
AGF
-
HEI 2
-
Odder
-
Piger U8 - Letøvede Pulje 1
Stavtrup IF
Nov 23, 2019 11:30 AM
-
#68
HEI
Hal 2 - Bane 4
Piger U8 - Letøvede Pulje 1
AGF
Nov 23, 2019 11:50 AM
-
#69
HEI 2
Hal 2 - Bane 4
Piger U8 - Letøvede Pulje 1
Odder
Nov 23, 2019 12:10 PM
-
#70
Stavtrup IF
Hal 2 - Bane 4
Piger U8 - Letøvede Pulje 1
HEI
Nov 23, 2019 12:30 PM
-
#71
AGF
Hal 2 - Bane 4
Piger U8 - Letøvede Pulje 1
HEI 2
Nov 23, 2019 12:50 PM
-
#72
Odder
Hal 2 - Bane 4
Piger U8 - Letøvede Pulje 2
HEI 3
-
Skødstrup
-
Brabrand IF
-
Stavtrup IF 2
-
Team Favrskov
-
Piger U8 - Letøvede Pulje 2
HEI 3
Nov 23, 2019 11:30 AM
-
#89
Skødstrup
Hal 2 - Bane 5
Piger U8 - Letøvede Pulje 2
Brabrand IF
Nov 23, 2019 11:50 AM
-
#90
Stavtrup IF 2
Hal 2 - Bane 5
Piger U8 - Letøvede Pulje 2
Team Favrskov
Nov 23, 2019 12:10 PM
-
#91
HEI 3
Hal 2 - Bane 5
Piger U8 - Letøvede Pulje 2
Skødstrup
Nov 23, 2019 12:30 PM
-
#92
Brabrand IF
Hal 2 - Bane 5
Piger U8 - Letøvede Pulje 2
Stavtrup IF 2
Nov 23, 2019 12:50 PM
-
#93
Team Favrskov
Hal 2 - Bane 5
Kreds 5 - U5-U8 - Mårslethallen 23. november
Piger U8 - Uøvede
Piger U8 - Uøvede Pulje 1
TMG
-
Brabrand IF
-
Stavtrup IF
-
Piger U8 - Uøvede Pulje 1
TMG
Nov 23, 2019 11:10 AM
-
#6
Brabrand IF
Hal 1 - Bane 1
Piger U8 - Uøvede Pulje 1
Brabrand IF
Nov 23, 2019 11:50 AM
-
#8
Stavtrup IF
Hal 1 - Bane 1
Piger U8 - Uøvede Pulje 1
Stavtrup IF
Nov 23, 2019 12:30 PM
-
#10
TMG
Hal 1 - Bane 1
Piger U8 - Uøvede Pulje 2
TMG 2
-
Solbjerg IF
-
Skødstrup
-
Piger U8 - Uøvede Pulje 2
Solbjerg IF
Nov 23, 2019 11:10 AM
-
#44
Skødstrup
Hal 1 - Bane 3
Piger U8 - Uøvede Pulje 2
Skødstrup
Nov 23, 2019 11:50 AM
-
#46
TMG 2
Hal 1 - Bane 3
Piger U8 - Uøvede Pulje 2
TMG 2
Nov 23, 2019 12:30 PM
-
#48
Solbjerg IF
Hal 1 - Bane 3
Kreds 5 - U5-U8 - Mårslethallen 23. november
Drenge/Mix U6 - Øvede
Drenge/Mix U6 - Øvede Pulje 1
Stavtrup IF
-
Hørning
-
BMI
-
AGF
-
Hold udgået
-
Drenge/Mix U6 - Øvede Pulje 1
Stavtrup IF
Nov 23, 2019 1:10 PM
-
#73
Hørning
Hal 2 - Bane 4
Drenge/Mix U6 - Øvede Pulje 1
BMI
Nov 23, 2019 1:30 PM
-
#74
AGF
Hal 2 - Bane 4
Drenge/Mix U6 - Øvede Pulje 1
Hold udgået
Nov 23, 2019 1:50 PM
-
#75
Hold udgået
Hal 2 - Bane 4
Drenge/Mix U6 - Øvede Pulje 1
Hørning
Nov 23, 2019 2:10 PM
-
#76
BMI
Hal 2 - Bane 4
Drenge/Mix U6 - Øvede Pulje 1
AGF
Nov 23, 2019 2:10 PM
-
#38
Stavtrup IF
Hal 1 - Bane 2
Kreds 5 - U5-U8 - Mårslethallen 23. november
Pauserække - Pauserække
Pauserække - Pauserække Pulje 1
Pause
-
Pause
-
Pause
-
Pause
-
Pause
-
Pauserække - Pauserække Pulje 1
Pause
-
#3
Pause
Pauserække - Pauserække Pulje 1
Pause
-
#4
Pause
Pauserække - Pauserække Pulje 1
Pause
-
#5
Pause
Pauserække - Pauserække Pulje 1
Pause
Nov 23, 2019 1:30 PM
-
#36
Pause
Hal 1 - Bane 2
Pauserække - Pauserække Pulje 1
Pause
Nov 23, 2019 2:30 PM
-
#77
Pause
Hal 2 - Bane 4
Kreds 5 - U5-U8 - Mårslethallen 23. november
Hal 1 - Bane 1
Drenge U6 - Uøvede Pulje 1
Stavtrup IF
Nov 23, 2019 9:30 AM
-
#1
Skødstrup
Hal 1 - Bane 1
Mix U5 - (Begr) Pulje 2
BMI
Nov 23, 2019 9:50 AM
-
#2
Brabrand IF 2
Hal 1 - Bane 1
Drenge U6 - Uøvede Pulje 1
Skødstrup
Nov 23, 2019 10:10 AM
-
#3
Team Favrskov
Hal 1 - Bane 1
Mix U5 - (Begr) Pulje 2
Lyseng IF 3
Nov 23, 2019 10:30 AM
-
#4
BMI
Hal 1 - Bane 1
Drenge U6 - Uøvede Pulje 1
Hørning
Nov 23, 2019 10:50 AM
-
#5
Stavtrup IF
Hal 1 - Bane 1
Piger U8 - Uøvede Pulje 1
TMG
Nov 23, 2019 11:10 AM
-
#6
Brabrand IF
Hal 1 - Bane 1
Mix U6 - Uøvede Pulje 2
TMG
Nov 23, 2019 11:30 AM
-
#7
Solbjerg IF
Hal 1 - Bane 1
Piger U8 - Uøvede Pulje 1
Brabrand IF
Nov 23, 2019 11:50 AM
-
#8
Stavtrup IF
Hal 1 - Bane 1
Mix U6 - Uøvede Pulje 2
Solbjerg IF
Nov 23, 2019 12:10 PM
-
#9
Hammel
Hal 1 - Bane 1
Piger U8 - Uøvede Pulje 1
Stavtrup IF
Nov 23, 2019 12:30 PM
-
#10
TMG
Hal 1 - Bane 1
Drenge U7 - Letøvede Pulje 3
Stavtrup IF
Nov 23, 2019 12:50 PM
-
#11
TMG
Hal 1 - Bane 1
Mix U6 - Uøvede Pulje 3
Hasle KFUM
Nov 23, 2019 1:10 PM
-
#12
AGF
Hal 1 - Bane 1
Drenge U7 - Letøvede Pulje 3
Hørning
Nov 23, 2019 1:30 PM
-
#13
Stavtrup IF
Hal 1 - Bane 1
Mix U6 - Uøvede Pulje 3
AGF
Nov 23, 2019 1:50 PM
-
#14
TMG 2
Hal 1 - Bane 1
Drenge U7 - Letøvede Pulje 3
TMG
Nov 23, 2019 2:10 PM
-
#15
Hørning
Hal 1 - Bane 1
Piger U7 - Letøvede Pulje 2
AGF
Nov 23, 2019 2:30 PM
-
#16
Stavtrup IF 2
Hal 1 - Bane 1
Drenge U7 - Letøvede Pulje 1
Stavtrup IF 2
Nov 23, 2019 2:50 PM
-
#17
Hammel
Hal 1 - Bane 1
Piger U7 - Letøvede Pulje 2
Lyseng IF 3
Nov 23, 2019 3:10 PM
-
#18
AGF
Hal 1 - Bane 1
Drenge U7 - Letøvede Pulje 1
Lyseng IF
Nov 23, 2019 3:30 PM
-
#19
Stavtrup IF 2
Hal 1 - Bane 1
Drenge U8 - Øvede Pulje 1
HEI
Nov 23, 2019 3:50 PM
-
#20
Stavtrup IF
Hal 1 - Bane 1
Drenge U7 - Letøvede Pulje 2
Hørning 2
Nov 23, 2019 4:10 PM
-
#21
Team Favrskov
Hal 1 - Bane 1
Drenge U8 - Øvede Pulje 1
Stavtrup IF
Nov 23, 2019 4:30 PM
-
#22
Hørning
Hal 1 - Bane 1
Drenge U7 - Letøvede Pulje 2
AGF
Nov 23, 2019 4:50 PM
-
#23
Hørning 2
Hal 1 - Bane 1
Kreds 5 - U5-U8 - Mårslethallen 23. november
Hal 1 - Bane 2
Mix U5 - (Begr) Pulje 1
Lyseng IF
Nov 23, 2019 9:30 AM
-
#24
Brabrand IF
Hal 1 - Bane 2
Mix U5 - (Begr) Pulje 1
Lyseng IF 2
Nov 23, 2019 9:50 AM
-
#25
Skødstrup
Hal 1 - Bane 2
Mix U5 - (Begr) Pulje 1
Hørning
Nov 23, 2019 10:10 AM
-
#26
Lyseng IF
Hal 1 - Bane 2
Mix U5 - (Begr) Pulje 1
Brabrand IF
Nov 23, 2019 10:30 AM
-
#27
Lyseng IF 2
Hal 1 - Bane 2
Mix U5 - (Begr) Pulje 1
Skødstrup
Nov 23, 2019 10:50 AM
-
#28
Hørning
Hal 1 - Bane 2
Piger U7 - Uøvede Pulje 1
HEI
Nov 23, 2019 11:10 AM
-
#29
TMG
Hal 1 - Bane 2
Piger U7 - Uøvede Pulje 1
BMI
Nov 23, 2019 11:30 AM
-
#30
Team Favrskov
Hal 1 - Bane 2
Piger U7 - Uøvede Pulje 1
Hørning
Nov 23, 2019 11:50 AM
-
#31
HEI
Hal 1 - Bane 2
Piger U7 - Uøvede Pulje 1
Team Favrskov
Nov 23, 2019 12:10 PM
-
#32
Skødstrup
Hal 1 - Bane 2
Piger U7 - Uøvede Pulje 1
TMG
Nov 23, 2019 12:30 PM
-
#33
Hørning
Hal 1 - Bane 2
Piger U7 - Uøvede Pulje 1
Skødstrup
Nov 23, 2019 12:50 PM
-
#34
BMI
Hal 1 - Bane 2
Drenge/Mix U7 - Øvede Pulje 1
Todbjerg-Mejlby IF
Nov 23, 2019 1:10 PM
-
#35
BMI
Hal 1 - Bane 2
Pauserække - Pauserække Pulje 1
Pause
Nov 23, 2019 1:30 PM
-
#36
Pause
Hal 1 - Bane 2
Drenge/Mix U7 - Øvede Pulje 1
BMI
Nov 23, 2019 1:50 PM
-
#37
Todbjerg-Mejlby IF
Hal 1 - Bane 2
Drenge/Mix U6 - Øvede Pulje 1
AGF
Nov 23, 2019 2:10 PM
-
#38
Stavtrup IF
Hal 1 - Bane 2
Kreds 5 - U5-U8 - Mårslethallen 23. november
Hal 1 - Bane 3
Drenge U7 - Uøvede Pulje 1
TMG
Nov 23, 2019 9:30 AM
-
#39
Hasle KFUM
Hal 1 - Bane 3
Mix U5 - (Begr) Pulje 2
Skødstrup 2
Nov 23, 2019 9:50 AM
-
#40
Lyseng IF 3
Hal 1 - Bane 3
Drenge U7 - Uøvede Pulje 1
Hasle KFUM
Nov 23, 2019 10:10 AM
-
#41
HEI
Hal 1 - Bane 3
Mix U5 - (Begr) Pulje 2
Brabrand IF 2
Nov 23, 2019 10:30 AM
-
#42
Skødstrup 2
Hal 1 - Bane 3
Drenge U7 - Uøvede Pulje 1
HEI
Nov 23, 2019 10:50 AM
-
#43
TMG
Hal 1 - Bane 3
Piger U8 - Uøvede Pulje 2
Solbjerg IF
Nov 23, 2019 11:10 AM
-
#44
Skødstrup
Hal 1 - Bane 3
Mix U6 - Uøvede Pulje 2
Hammel
Nov 23, 2019 11:30 AM
-
#45
Todbjerg-Mejlby IF
Hal 1 - Bane 3
Piger U8 - Uøvede Pulje 2
Skødstrup
Nov 23, 2019 11:50 AM
-
#46
TMG 2
Hal 1 - Bane 3
Mix U6 - Uøvede Pulje 2
Todbjerg-Mejlby IF
Nov 23, 2019 12:10 PM
-
#47
TMG
Hal 1 - Bane 3
Piger U8 - Uøvede Pulje 2
TMG 2
Nov 23, 2019 12:30 PM
-
#48
Solbjerg IF
Hal 1 - Bane 3
Mix U6 - Uøvede Pulje 1
Stavtrup IF
Nov 23, 2019 12:50 PM
-
#49
BMI
Hal 1 - Bane 3
Mix U6 - Uøvede Pulje 3
TMG 2
Nov 23, 2019 1:10 PM
-
#50
Skødstrup
Hal 1 - Bane 3
Mix U6 - Uøvede Pulje 1
Brabrand IF
Nov 23, 2019 1:30 PM
-
#51
Stavtrup IF
Hal 1 - Bane 3
Mix U6 - Uøvede Pulje 3
Skødstrup
Nov 23, 2019 1:50 PM
-
#52
Hasle KFUM
Hal 1 - Bane 3
Mix U6 - Uøvede Pulje 1
BMI
Nov 23, 2019 2:10 PM
-
#53
Brabrand IF
Hal 1 - Bane 3
Piger U7 - Letøvede Pulje 2
Hørning
Nov 23, 2019 2:30 PM
-
#54
Lyseng IF 3
Hal 1 - Bane 3
Drenge U7 - Letøvede Pulje 1
TRIF
Nov 23, 2019 2:50 PM
-
#55
Lyseng IF
Hal 1 - Bane 3
Piger U7 - Letøvede Pulje 2
Stavtrup IF 2
Nov 23, 2019 3:10 PM
-
#56
Hørning
Hal 1 - Bane 3
Drenge U7 - Letøvede Pulje 1
Hammel
Nov 23, 2019 3:30 PM
-
#57
TRIF
Hal 1 - Bane 3
Drenge U8 - Øvede Pulje 1
Hørning
Nov 23, 2019 3:50 PM
-
#58
AIA Tranbjerg
Hal 1 - Bane 3
Drenge U7 - Letøvede Pulje 2
TMG 2
Nov 23, 2019 4:10 PM
-
#59
AGF
Hal 1 - Bane 3
Drenge U8 - Øvede Pulje 1
AIA Tranbjerg
Nov 23, 2019 4:30 PM
-
#60
HEI
Hal 1 - Bane 3
Drenge U7 - Letøvede Pulje 2
Team Favrskov
Nov 23, 2019 4:50 PM
-
#61
TMG 2
Hal 1 - Bane 3
Kreds 5 - U5-U8 - Mårslethallen 23. november
Hal 2 - Bane 4
Mix U7 - Uøvede Pulje 1
HEI
Nov 23, 2019 9:30 AM
-
#62
Odder
Hal 2 - Bane 4
Mix U7 - Uøvede Pulje 2
Solbjerg IF
Nov 23, 2019 9:50 AM
-
#63
Odder 2
Hal 2 - Bane 4
Mix U7 - Uøvede Pulje 1
Lystrup
Nov 23, 2019 10:10 AM
-
#64
HEI
Hal 2 - Bane 4
Mix U7 - Uøvede Pulje 2
Odder 2
Nov 23, 2019 10:30 AM
-
#65
HEI 2
Hal 2 - Bane 4
Mix U7 - Uøvede Pulje 1
Odder
Nov 23, 2019 10:50 AM
-
#66
Lystrup
Hal 2 - Bane 4
Mix U7 - Uøvede Pulje 2
HEI 2
Nov 23, 2019 11:10 AM
-
#67
Solbjerg IF
Hal 2 - Bane 4
Piger U8 - Letøvede Pulje 1
Stavtrup IF
Nov 23, 2019 11:30 AM
-
#68
HEI
Hal 2 - Bane 4
Piger U8 - Letøvede Pulje 1
AGF
Nov 23, 2019 11:50 AM
-
#69
HEI 2
Hal 2 - Bane 4
Piger U8 - Letøvede Pulje 1
Odder
Nov 23, 2019 12:10 PM
-
#70
Stavtrup IF
Hal 2 - Bane 4
Piger U8 - Letøvede Pulje 1
HEI
Nov 23, 2019 12:30 PM
-
#71
AGF
Hal 2 - Bane 4
Piger U8 - Letøvede Pulje 1
HEI 2
Nov 23, 2019 12:50 PM
-
#72
Odder
Hal 2 - Bane 4
Drenge/Mix U6 - Øvede Pulje 1
Stavtrup IF
Nov 23, 2019 1:10 PM
-
#73
Hørning
Hal 2 - Bane 4
Drenge/Mix U6 - Øvede Pulje 1
BMI
Nov 23, 2019 1:30 PM
-
#74
AGF
Hal 2 - Bane 4
Drenge/Mix U6 - Øvede Pulje 1
Hold udgået
Nov 23, 2019 1:50 PM
-
#75
Hold udgået
Hal 2 - Bane 4
Drenge/Mix U6 - Øvede Pulje 1
Hørning
Nov 23, 2019 2:10 PM
-
#76
BMI
Hal 2 - Bane 4
Pauserække - Pauserække Pulje 1
Pause
Nov 23, 2019 2:30 PM
-
#77
Pause
Hal 2 - Bane 4
Piger U7 - Letøvede Pulje 1
Stavtrup IF
Nov 23, 2019 2:50 PM
-
#78
Lyseng IF
Hal 2 - Bane 4
Piger U7 - Letøvede Pulje 1
TRIF
Nov 23, 2019 3:10 PM
-
#79
Lyseng IF 2
Hal 2 - Bane 4
Piger U7 - Letøvede Pulje 1
Hammel
Nov 23, 2019 3:30 PM
-
#80
Stavtrup IF
Hal 2 - Bane 4
Piger U7 - Letøvede Pulje 1
Lyseng IF
Nov 23, 2019 3:50 PM
-
#81
TRIF
Hal 2 - Bane 4
Piger U7 - Letøvede Pulje 1
Lyseng IF 2
Nov 23, 2019 4:10 PM
-
#82
Hammel
Hal 2 - Bane 4
Kreds 5 - U5-U8 - Mårslethallen 23. november
Hal 2 - Bane 5
Drenge/Mix U8 - Uøvede Pulje 1
Solbjerg IF
Nov 23, 2019 9:30 AM
-
#83
Kolt/Hasselager IF
Hal 2 - Bane 5
Drenge/Mix U8 - Uøvede Pulje 2
Hørning
Nov 23, 2019 9:50 AM
-
#84
Hasle KFUM
Hal 2 - Bane 5
Drenge/Mix U8 - Uøvede Pulje 1
Kolt/Hasselager IF
Nov 23, 2019 10:10 AM
-
#85
HEI
Hal 2 - Bane 5
Drenge/Mix U8 - Uøvede Pulje 2
Hasle KFUM
Nov 23, 2019 10:30 AM
-
#86
Hammel
Hal 2 - Bane 5
Drenge/Mix U8 - Uøvede Pulje 1
HEI
Nov 23, 2019 10:50 AM
-
#87
Solbjerg IF
Hal 2 - Bane 5
Drenge/Mix U8 - Uøvede Pulje 2
Hammel
Nov 23, 2019 11:10 AM
-
#88
Hørning
Hal 2 - Bane 5
Piger U8 - Letøvede Pulje 2
HEI 3
Nov 23, 2019 11:30 AM
-
#89
Skødstrup
Hal 2 - Bane 5
Piger U8 - Letøvede Pulje 2
Brabrand IF
Nov 23, 2019 11:50 AM
-
#90
Stavtrup IF 2
Hal 2 - Bane 5
Piger U8 - Letøvede Pulje 2
Team Favrskov
Nov 23, 2019 12:10 PM
-
#91
HEI 3
Hal 2 - Bane 5
Piger U8 - Letøvede Pulje 2
Skødstrup
Nov 23, 2019 12:30 PM
-
#92
Brabrand IF
Hal 2 - Bane 5
Piger U8 - Letøvede Pulje 2
Stavtrup IF 2
Nov 23, 2019 12:50 PM
-
#93
Team Favrskov
Hal 2 - Bane 5
Mix U7 - Letøvede Pulje 1
Stjær
Nov 23, 2019 1:10 PM
-
#94
Lystrup
Hal 2 - Bane 5
Mix U7 - Letøvede Pulje 1
Todbjerg-Mejlby IF
Nov 23, 2019 1:30 PM
-
#95
Skovbakken
Hal 2 - Bane 5
Mix U7 - Letøvede Pulje 1
ST70
Nov 23, 2019 1:50 PM
-
#96
Stjær
Hal 2 - Bane 5
Mix U7 - Letøvede Pulje 1
Lystrup
Nov 23, 2019 2:10 PM
-
#97
Todbjerg-Mejlby IF
Hal 2 - Bane 5
Mix U7 - Letøvede Pulje 1
Skovbakken
Nov 23, 2019 2:30 PM
-
#98
ST70
Hal 2 - Bane 5
Drenge U8 - Letøvede Pulje 1
Stavtrup IF
Nov 23, 2019 2:50 PM
-
#99
Hørning
Hal 2 - Bane 5
Drenge U8 - Letøvede Pulje 1
Brabrand IF
Nov 23, 2019 3:10 PM
-
#100
Skødstrup
Hal 2 - Bane 5
Drenge U8 - Letøvede Pulje 1
Team Favrskov
Nov 23, 2019 3:30 PM
-
#101
Stavtrup IF
Hal 2 - Bane 5
Drenge U8 - Letøvede Pulje 1
Hørning
Nov 23, 2019 3:50 PM
-
#102
Brabrand IF
Hal 2 - Bane 5
Drenge U8 - Letøvede Pulje 1
Skødstrup
Nov 23, 2019 4:10 PM
-
#103
Team Favrskov
Hal 2 - Bane 5
Kreds 5 - U5-U8 - Mårslethallen 23. november
Hal 2 - Bane 6 (ekstra bane)
Drenge U6 - Uøvede Pulje 1
Team Favrskov
Nov 23, 2019 9:30 AM
-
#104
Hørning
Hal 2 - Bane 6 (ekstra bane)