You must enable Javascript on your browser for the site to work optimally and display sections completely.
Toggle navigation
TrackMyLeague
Signup
Login
You must enable Javascript on your browser for the site to work optimally and display sections completely.
You must enable Javascript on your browser for the site to work optimally and display sections completely.
BIF CUP 2019
U9B1 BIF CUP 2019
U9B1 BIF CUP 2019 Pulje 1
Lund
3
2
0
1
4-3
6
Harlev
3
2
0
1
4-3
6
Skibet 1
3
1
1
1
4-3
4
Allesø 2
3
0
1
2
2-5
1
U9B1 BIF CUP 2019 Pulje 1
Allesø 2
Nov 16, 2019 8:20 AM
0-2
#
Harlev
U9B1 Indledende runde
U9B1 BIF CUP 2019 Pulje 1
Skibet 1
Nov 16, 2019 8:28 AM
2-0
#
Lund
U9B1 Indledende runde
U9B1 BIF CUP 2019 Pulje 1
Allesø 2
Nov 16, 2019 8:52 AM
1-1
#
Skibet 1
U9B1 Indledende runde
U9B1 BIF CUP 2019 Pulje 1
Harlev
Nov 16, 2019 9:00 AM
0-2
#
Lund
U9B1 Indledende runde
U9B1 BIF CUP 2019 Pulje 1
Lund
Nov 16, 2019 9:26 AM
2-1
#
Allesø 2
U9B1 Indledende runde
U9B1 BIF CUP 2019 Pulje 1
Harlev
Nov 16, 2019 9:34 AM
2-1
#
Skibet 1
U9B1 Indledende runde
U9B1 BIF CUP 2019 Pulje 2
Skibet 2
3
2
1
0
9-1
7
FK Auto Skanderborg
3
2
1
0
5-0
7
Allesø 1
3
1
0
2
3-7
3
Tørring/Ølholm
3
0
0
3
2-11
0
U9B1 BIF CUP 2019 Pulje 2
Skibet 2
Nov 16, 2019 8:36 AM
0-0
#8
FK Auto Skanderborg
U9B1 Indledende runde
U9B1 BIF CUP 2019 Pulje 2
Allesø 1
Nov 16, 2019 8:44 AM
3-1
#7
Tørring/Ølholm
U9B1 Indledende runde
U9B1 BIF CUP 2019 Pulje 2
Skibet 2
Nov 16, 2019 9:10 AM
3-0
#9
Allesø 1
U9B1 Indledende runde
U9B1 BIF CUP 2019 Pulje 2
FK Auto Skanderborg
Nov 16, 2019 9:18 AM
2-0
#10
Tørring/Ølholm
U9B1 Indledende runde
U9B1 BIF CUP 2019 Pulje 2
Tørring/Ølholm
Nov 16, 2019 9:42 AM
1-6
#12
Skibet 2
U9B1 Indledende runde
U9B1 BIF CUP 2019 Pulje 2
FK Auto Skanderborg
Nov 16, 2019 9:50 AM
3-0
#11
Allesø 1
U9B1 Indledende runde
U9B1 BIF CUP 2019 A-finalepuljen
Lund
2
2
0
0
4-1
6
Skibet 2
2
1
1
0
2-0
4
FK Auto Skanderborg
3
1
1
1
2-2
4
Harlev
3
0
0
3
0-5
0
U9B1 BIF CUP 2019 A-finalepuljen
Harlev
0-2
#13
Lund
U9B1 BIF CUP 2019 A-finalepuljen
Skibet 2
0-0
#14
FK Auto Skanderborg
U9B1 BIF CUP 2019 A-finalepuljen
Harlev
Nov 16, 2019 10:22 AM
0-2
#15
Skibet 2
U9B1 Finale runde
U9B1 BIF CUP 2019 A-finalepuljen
Lund
Nov 16, 2019 10:30 AM
2-1
#16
FK Auto Skanderborg
U9B1 Finale runde
U9B1 BIF CUP 2019 A-finalepuljen
FK Auto Skanderborg
Nov 16, 2019 10:54 AM
1-0
#17
Harlev
U9B1 Finale runde
U9B1 BIF CUP 2019 A-finalepuljen
Skibet 2
Nov 16, 2019 11:02 AM
-
#18
Lund
U9B1 Finale runde
U9B1 BIF CUP 2019 B-finalepuljen
Tørring/Ølholm
3
2
0
1
3-3
6
Skibet 1
3
1
1
1
3-2
4
Allesø 1
3
1
1
1
3-3
4
Allesø 2
3
0
2
1
1-2
2
U9B1 BIF CUP 2019 B-finalepuljen
Allesø 2
1-1
#19
Skibet 1
U9B1 BIF CUP 2019 B-finalepuljen
Allesø 1
3-1
#20
Tørring/Ølholm
U9B1 BIF CUP 2019 B-finalepuljen
Allesø 2
Nov 16, 2019 10:06 AM
0-0
#21
Allesø 1
U9B1 Finale runde
U9B1 BIF CUP 2019 B-finalepuljen
Skibet 1
Nov 16, 2019 10:14 AM
0-1
#22
Tørring/Ølholm
U9B1 Finale runde
U9B1 BIF CUP 2019 B-finalepuljen
Tørring/Ølholm
Nov 16, 2019 10:38 AM
1-0
#23
Allesø 2
U9B1 Finale runde
U9B1 BIF CUP 2019 B-finalepuljen
Allesø 1
Nov 16, 2019 10:46 AM
0-2
#24
Skibet 1
U9B1 Finale runde
BIF CUP 2019
U9B2 BIF CUP 2019
U9B2 BIF CUP 2019 Pulje 1
Hover 1
3
2
1
0
5-3
7
Hover 3
3
2
0
1
7-4
6
Vinding SF
3
0
2
1
2-3
2
Brædstrup 1
3
0
1
2
2-6
1
U9B2 BIF CUP 2019 Pulje 1
Hover 3
Nov 16, 2019 11:18 AM
3-0
#3
Brædstrup 1
U9B2 Indledende runde
U9B2 BIF CUP 2019 Pulje 1
Hover 1
Nov 16, 2019 11:26 AM
0-0
#4
Vinding SF
U9B2 Indledende runde
U9B2 BIF CUP 2019 Pulje 1
Hover 3
Nov 16, 2019 11:50 AM
2-3
#1
Hover 1
U9B2 Indledende runde
U9B2 BIF CUP 2019 Pulje 1
Brædstrup 1
Nov 16, 2019 11:58 AM
1-1
#2
Vinding SF
U9B2 Indledende runde
U9B2 BIF CUP 2019 Pulje 1
Vinding SF
Nov 16, 2019 12:24 PM
1-2
#5
Hover 3
U9B2 Indledende runde
U9B2 BIF CUP 2019 Pulje 1
Brædstrup 1
Nov 16, 2019 12:32 PM
1-2
#6
Hover 1
U9B2 Indledende runde
U9B2 BIF CUP 2019 Pulje 2
Hedensted 1
3
1
2
0
6-3
5
Hover 2
3
1
2
0
3-1
5
Ejstrupholm
3
1
1
1
5-5
4
Nr. Bjært Strandhuse
3
0
1
2
1-6
1
U9B2 BIF CUP 2019 Pulje 2
Ejstrupholm
Nov 16, 2019 11:34 AM
0-2
#11
Hover 2
U9B2 Indledende runde
U9B2 BIF CUP 2019 Pulje 2
Hedensted 1
Nov 16, 2019 11:42 AM
3-0
#12
Nr. Bjært Strandhuse
U9B2 Indledende runde
U9B2 BIF CUP 2019 Pulje 2
Ejstrupholm
Nov 16, 2019 12:08 PM
2-2
#8
Hedensted 1
U9B2 Indledende runde
U9B2 BIF CUP 2019 Pulje 2
Hover 2
Nov 16, 2019 12:16 PM
0-0
#7
Nr. Bjært Strandhuse
U9B2 Indledende runde
U9B2 BIF CUP 2019 Pulje 2
Nr. Bjært Strandhuse
Nov 16, 2019 12:40 PM
1-3
#10
Ejstrupholm
U9B2 Indledende runde
U9B2 BIF CUP 2019 Pulje 2
Hover 2
Nov 16, 2019 12:48 PM
1-1
#9
Hedensted 1
U9B2 Indledende runde
U9B2 BIF CUP 2019 A-finalepuljen
Hover 2
3
2
1
0
6-3
7
Hedensted 1
3
1
2
0
4-3
5
Hover 1
3
1
1
1
5-6
4
Hover 3
3
0
0
3
4-7
0
U9B2 BIF CUP 2019 A-finalepuljen
Hover 3
2-3
#13
Hover 1
U9B2 BIF CUP 2019 A-finalepuljen
Hedensted 1
1-1
#14
Hover 2
U9B2 BIF CUP 2019 A-finalepuljen
Hover 3
Nov 16, 2019 1:20 PM
1-2
#15
Hedensted 1
U9B2 Finale runde
U9B2 BIF CUP 2019 A-finalepuljen
Hover 1
Nov 16, 2019 1:28 PM
1-3
#16
Hover 2
U9B2 Finale runde
U9B2 BIF CUP 2019 A-finalepuljen
Hover 2
Nov 16, 2019 1:52 PM
2-1
#17
Hover 3
U9B2 Finale runde
U9B2 BIF CUP 2019 A-finalepuljen
Hedensted 1
Nov 16, 2019 2:00 PM
1-1
#18
Hover 1
U9B2 Finale runde
U9B2 BIF CUP 2019 B-finalepuljen
Brædstrup 1
3
2
1
0
5-1
7
Vinding SF
3
2
1
0
5-3
7
Ejstrupholm
3
1
0
2
5-6
3
Nr. Bjært Strandhuse
3
0
0
3
1-6
0
U9B2 BIF CUP 2019 B-finalepuljen
Brædstrup 1
1-1
#19
Vinding SF
U9B2 BIF CUP 2019 B-finalepuljen
Ejstrupholm
3-1
#20
Nr. Bjært Strandhuse
U9B2 BIF CUP 2019 B-finalepuljen
Brædstrup 1
Nov 16, 2019 1:04 PM
2-0
#21
Ejstrupholm
U9B2 Finale runde
U9B2 BIF CUP 2019 B-finalepuljen
Vinding SF
Nov 16, 2019 1:12 PM
1-0
#22
Nr. Bjært Strandhuse
U9B2 Finale runde
U9B2 BIF CUP 2019 B-finalepuljen
Nr. Bjært Strandhuse
Nov 16, 2019 1:36 PM
0-2
#23
Brædstrup 1
U9B2 Finale runde
U9B2 BIF CUP 2019 B-finalepuljen
Ejstrupholm
Nov 16, 2019 1:44 PM
2-3
#24
Vinding SF
U9B2 Finale runde
BIF CUP 2019
U9C BIF CUP 2019
U9C BIF CUP 2019 Pulje 1
Hedensted
3
2
0
1
3-1
6
Solbjerg 2
3
2
0
1
3-2
6
Kolding
3
1
1
1
2-3
4
Grejs-Dalen
3
0
1
2
1-3
1
U9C BIF CUP 2019 Pulje 1
Solbjerg 2
Nov 16, 2019 2:16 PM
1-0
#5
Grejs-Dalen
U9C Indledende runde
U9C BIF CUP 2019 Pulje 1
Hedensted
Nov 16, 2019 2:24 PM
0-1
#6
Kolding
U9C Indledende runde
U9C BIF CUP 2019 Pulje 1
Solbjerg 2
Nov 16, 2019 2:48 PM
0-2
#3
Hedensted
U9C Indledende runde
U9C BIF CUP 2019 Pulje 1
Grejs-Dalen
Nov 16, 2019 2:56 PM
1-1
#4
Kolding
U9C Indledende runde
U9C BIF CUP 2019 Pulje 1
Kolding
Nov 16, 2019 3:22 PM
0-2
#1
Solbjerg 2
U9C Indledende runde
U9C BIF CUP 2019 Pulje 1
Grejs-Dalen
Nov 16, 2019 3:30 PM
0-1
#2
Hedensted
U9C Indledende runde
U9C BIF CUP 2019 Pulje 2
Tørring/Ølholm
3
2
1
0
3-1
7
Harlev
3
2
0
1
6-2
6
Solbjerg 1
3
1
1
1
3-3
4
Brædstrup 2
3
0
0
3
0-6
0
U9C BIF CUP 2019 Pulje 2
Harlev
Nov 16, 2019 2:32 PM
0-1
#9
Tørring/Ølholm
U9C Indledende runde
U9C BIF CUP 2019 Pulje 2
Solbjerg 1
Nov 16, 2019 2:40 PM
1-0
#10
Brædstrup 2
U9C Indledende runde
U9C BIF CUP 2019 Pulje 2
Harlev
Nov 16, 2019 3:06 PM
2-1
#8
Solbjerg 1
U9C Indledende runde
U9C BIF CUP 2019 Pulje 2
Tørring/Ølholm
Nov 16, 2019 3:14 PM
1-0
#7
Brædstrup 2
U9C Indledende runde
U9C BIF CUP 2019 Pulje 2
Brædstrup 2
Nov 16, 2019 3:38 PM
0-4
#12
Harlev
U9C Indledende runde
U9C BIF CUP 2019 Pulje 2
Tørring/Ølholm
Nov 16, 2019 3:46 PM
1-1
#11
Solbjerg 1
U9C Indledende runde
U9C BIF CUP 2019 A-finalepuljen
Tørring/Ølholm
3
2
1
0
3-1
7
Harlev
3
2
0
1
7-1
6
Hedensted
3
1
0
2
2-3
3
Solbjerg 2
3
0
1
2
1-8
1
U9C BIF CUP 2019 A-finalepuljen
Solbjerg 2
0-2
#13
Hedensted
U9C BIF CUP 2019 A-finalepuljen
Tørring/Ølholm
1-0
#14
Harlev
U9C BIF CUP 2019 A-finalepuljen
Solbjerg 2
Nov 16, 2019 4:18 PM
1-1
#15
Tørring/Ølholm
U9C Finale runde
U9C BIF CUP 2019 A-finalepuljen
Hedensted
Nov 16, 2019 4:26 PM
0-2
#16
Harlev
U9C Finale runde
U9C BIF CUP 2019 A-finalepuljen
Harlev
Nov 16, 2019 4:50 PM
5-0
#17
Solbjerg 2
U9C Finale runde
U9C BIF CUP 2019 A-finalepuljen
Tørring/Ølholm
Nov 16, 2019 4:58 PM
1-0
#18
Hedensted
U9C Finale runde
U9C BIF CUP 2019 B-finalepuljen
Solbjerg 1
3
3
0
0
3-0
9
Kolding
3
1
1
1
4-2
4
Grejs-Dalen
3
1
1
1
3-3
4
Brædstrup 2
3
0
0
3
1-6
0
U9C BIF CUP 2019 B-finalepuljen
Grejs-Dalen
1-1
#19
Kolding
U9C BIF CUP 2019 B-finalepuljen
Solbjerg 1
1-0
#20
Brædstrup 2
U9C BIF CUP 2019 B-finalepuljen
Grejs-Dalen
Nov 16, 2019 4:02 PM
0-1
#21
Solbjerg 1
U9C Finale runde
U9C BIF CUP 2019 B-finalepuljen
Kolding
Nov 16, 2019 4:10 PM
3-0
#22
Brædstrup 2
U9C Finale runde
U9C BIF CUP 2019 B-finalepuljen
Brædstrup 2
Nov 16, 2019 4:34 PM
1-2
#23
Grejs-Dalen
U9C Finale runde
U9C BIF CUP 2019 B-finalepuljen
Solbjerg 1
Nov 16, 2019 4:42 PM
1-0
#24
Kolding
U9C Finale runde
BIF CUP 2019
U10B BIF CUP 2019
U10B BIF CUP 2019 Pulje 1
Hedensted 1
3
3
0
0
9-0
9
Verdens bedste hold
3
2
0
1
9-4
6
Daugård
3
0
1
2
2-8
1
Bording
3
0
1
2
1-9
1
U10B BIF CUP 2019 Pulje 1
Daugård
Nov 17, 2019 8:20 AM
1-5
#3
Verdens bedste hold
U10B Indledende runde
U10B BIF CUP 2019 Pulje 1
Hedensted 1
Nov 17, 2019 8:28 AM
4-0
#4
Bording
U10B Indledende runde
U10B BIF CUP 2019 Pulje 1
Daugård
Nov 17, 2019 8:52 AM
0-2
#1
Hedensted 1
U10B Indledende runde
U10B BIF CUP 2019 Pulje 1
Verdens bedste hold
Nov 17, 2019 9:00 AM
4-0
#2
Bording
U10B Indledende runde
U10B BIF CUP 2019 Pulje 1
Bording
Nov 17, 2019 9:26 AM
1-1
#5
Daugård
U10B Indledende runde
U10B BIF CUP 2019 Pulje 1
Verdens bedste hold
Nov 17, 2019 9:34 AM
0-3
#6
Hedensted 1
U10B Indledende runde
U10B BIF CUP 2019 Pulje 2
De Konge Blå
3
3
0
0
7-1
9
Skibet
3
1
1
1
3-5
4
Lund 1
3
1
0
2
5-2
3
Sammenholdet
3
0
1
2
3-10
1
U10B BIF CUP 2019 Pulje 2
Skibet
Nov 17, 2019 8:36 AM
2-2
#11
Sammenholdet
U10B Indledende runde
U10B BIF CUP 2019 Pulje 2
Lund 1
Nov 17, 2019 8:44 AM
0-1
#12
De Konge Blå
U10B Indledende runde
U10B BIF CUP 2019 Pulje 2
Skibet
Nov 17, 2019 9:10 AM
1-0
#8
Lund 1
U10B Indledende runde
U10B BIF CUP 2019 Pulje 2
Sammenholdet
Nov 17, 2019 9:18 AM
1-3
#7
De Konge Blå
U10B Indledende runde
U10B BIF CUP 2019 Pulje 2
De Konge Blå
Nov 17, 2019 9:42 AM
3-0
#10
Skibet
U10B Indledende runde
U10B BIF CUP 2019 Pulje 2
Sammenholdet
Nov 17, 2019 9:50 AM
0-5
#9
Lund 1
U10B Indledende runde
U10B BIF CUP 2019 A-finalepuljen
De Konge Blå
3
3
0
0
6-0
9
Hedensted 1
3
2
0
1
6-1
6
Skibet
3
1
0
2
4-7
3
Verdens bedste hold
3
0
0
3
1-9
0
U10B BIF CUP 2019 A-finalepuljen
Verdens bedste hold
0-3
#13
Hedensted 1
U10B BIF CUP 2019 A-finalepuljen
De Konge Blå
3-0
#14
Skibet
U10B BIF CUP 2019 A-finalepuljen
Verdens bedste hold
Nov 17, 2019 10:22 AM
0-2
#15
De Konge Blå
U10B Finale runde
U10B BIF CUP 2019 A-finalepuljen
Hedensted 1
Nov 17, 2019 10:30 AM
3-0
#16
Skibet
U10B Finale runde
U10B BIF CUP 2019 A-finalepuljen
Skibet
Nov 17, 2019 10:54 AM
4-1
#17
Verdens bedste hold
U10B Finale runde
U10B BIF CUP 2019 A-finalepuljen
De Konge Blå
Nov 17, 2019 11:02 AM
1-0
#18
Hedensted 1
U10B Finale runde
U10B BIF CUP 2019 B-finalepuljen
Lund 1
3
3
0
0
14-0
9
Daugård
3
1
1
1
3-6
4
Sammenholdet
3
1
0
2
1-7
3
Bording
3
0
1
2
1-6
1
U10B BIF CUP 2019 B-finalepuljen
Bording
1-1
#19
Daugård
U10B BIF CUP 2019 B-finalepuljen
Lund 1
5-0
#20
Sammenholdet
U10B BIF CUP 2019 B-finalepuljen
Bording
Nov 17, 2019 10:06 AM
0-4
#21
Lund 1
U10B Finale runde
U10B BIF CUP 2019 B-finalepuljen
Daugård
Nov 17, 2019 10:14 AM
2-0
#22
Sammenholdet
U10B Finale runde
U10B BIF CUP 2019 B-finalepuljen
Sammenholdet
Nov 17, 2019 10:38 AM
1-0
#23
Bording
U10B Finale runde
U10B BIF CUP 2019 B-finalepuljen
Lund 1
Nov 17, 2019 10:46 AM
5-0
#24
Daugård
U10B Finale runde
BIF CUP 2019
U10C BIF CUP 2019
U10C BIF CUP 2019 Pulje 1
Hedensted 2
3
2
1
0
10-0
7
Lund
3
2
1
0
6-0
7
Bording
3
0
1
2
1-7
1
De Kongeblå 2
3
0
1
2
1-11
1
U10C BIF CUP 2019 Pulje 1
De Kongeblå 2
Nov 17, 2019 11:18 AM
1-1
#5
Bording
U10C Indledende runde
U10C BIF CUP 2019 Pulje 1
Hedensted 2
Nov 17, 2019 11:26 AM
0-0
#6
Lund
U10C Indledende runde
U10C BIF CUP 2019 Pulje 1
De Kongeblå 2
Nov 17, 2019 11:50 AM
0-6
#3
Hedensted 2
U10C Indledende runde
U10C BIF CUP 2019 Pulje 1
Bording
Nov 17, 2019 11:58 AM
0-2
#4
Lund
U10C Indledende runde
U10C BIF CUP 2019 Pulje 1
Lund
Nov 17, 2019 12:24 PM
4-0
#1
De Kongeblå 2
U10C Indledende runde
U10C BIF CUP 2019 Pulje 1
Bording
Nov 17, 2019 12:32 PM
0-4
#2
Hedensted 2
U10C Indledende runde
U10C BIF CUP 2019 Pulje 2
Hedensted 3
3
3
0
0
4-0
9
Vinding
3
1
1
1
3-3
4
FB Fodbold 1
3
1
1
1
2-2
4
Brædstrup
3
0
0
3
0-4
0
U10C BIF CUP 2019 Pulje 2
Hedensted 3
Nov 17, 2019 11:34 AM
1-0
#9
Brædstrup
U10C Indledende runde
U10C BIF CUP 2019 Pulje 2
Vinding
Nov 17, 2019 11:42 AM
1-1
#10
FB Fodbold 1
U10C Indledende runde
U10C BIF CUP 2019 Pulje 2
Hedensted 3
Nov 17, 2019 12:08 PM
2-0
#8
Vinding
U10C Indledende runde
U10C BIF CUP 2019 Pulje 2
Brædstrup
Nov 17, 2019 12:16 PM
0-1
#7
FB Fodbold 1
U10C Indledende runde
U10C BIF CUP 2019 Pulje 2
FB Fodbold 1
Nov 17, 2019 12:40 PM
0-1
#12
Hedensted 3
U10C Indledende runde
U10C BIF CUP 2019 Pulje 2
Brædstrup
Nov 17, 2019 12:48 PM
0-2
#11
Vinding
U10C Indledende runde
U10C BIF CUP 2019 A-finalepuljen
Hedensted 2
3
2
1
0
4-1
7
Hedensted 3
3
2
0
1
5-1
6
Vinding
3
1
0
2
2-5
3
Lund
3
0
1
2
0-4
1
U10C BIF CUP 2019 A-finalepuljen
Lund
0-0
#13
Hedensted 2
U10C BIF CUP 2019 A-finalepuljen
Hedensted 3
2-0
#14
Vinding
U10C BIF CUP 2019 A-finalepuljen
Lund
Nov 17, 2019 1:20 PM
0-3
#15
Hedensted 3
U10C Finale runde
U10C BIF CUP 2019 A-finalepuljen
Hedensted 2
Nov 17, 2019 1:28 PM
3-1
#16
Vinding
U10C Finale runde
U10C BIF CUP 2019 A-finalepuljen
Vinding
Nov 17, 2019 1:52 PM
1-0
#17
Lund
U10C Finale runde
U10C BIF CUP 2019 A-finalepuljen
Hedensted 3
Nov 17, 2019 2:00 PM
0-1
#18
Hedensted 2
U10C Finale runde
U10C BIF CUP 2019 B-finalepuljen
FB Fodbold 1
3
3
0
0
9-2
9
Brædstrup
3
0
2
1
3-4
2
Bording
3
0
2
1
3-5
2
De Kongeblå 2
3
0
2
1
4-8
2
U10C BIF CUP 2019 B-finalepuljen
De Kongeblå 2
1-1
#19
Bording
U10C BIF CUP 2019 B-finalepuljen
FB Fodbold 1
1-0
#20
Brædstrup
U10C BIF CUP 2019 B-finalepuljen
De Kongeblå 2
Nov 17, 2019 1:04 PM
1-5
#21
FB Fodbold 1
U10C Finale runde
U10C BIF CUP 2019 B-finalepuljen
Bording
Nov 17, 2019 1:12 PM
1-1
#22
Brædstrup
U10C Finale runde
U10C BIF CUP 2019 B-finalepuljen
Brædstrup
Nov 17, 2019 1:36 PM
2-2
#23
De Kongeblå 2
U10C Finale runde
U10C BIF CUP 2019 B-finalepuljen
FB Fodbold 1
Nov 17, 2019 1:44 PM
3-1
#24
Bording
U10C Finale runde
BIF CUP 2019
U11C BIF CUP 2019
U11C BIF CUP 2019 Pulje 1
Odense KS
3
2
0
1
6-2
6
De Konge Blå
3
2
0
1
7-5
6
FC Horsens 2
3
1
0
2
6-8
3
Lund
3
1
0
2
4-8
3
U11C BIF CUP 2019 Pulje 1
FC Horsens 2
Nov 17, 2019 2:16 PM
2-3
#5
Lund
U11C Indledende runde
U11C BIF CUP 2019 Pulje 1
De Konge Blå
Nov 17, 2019 2:24 PM
2-0
#6
Odense KS
U11C Indledende runde
U11C BIF CUP 2019 Pulje 1
FC Horsens 2
Nov 17, 2019 2:48 PM
4-2
#3
De Konge Blå
U11C Indledende runde
U11C BIF CUP 2019 Pulje 1
Lund
Nov 17, 2019 2:56 PM
0-3
#4
Odense KS
U11C Indledende runde
U11C BIF CUP 2019 Pulje 1
Odense KS
Nov 17, 2019 3:22 PM
3-0
#1
FC Horsens 2
U11C Indledende runde
U11C BIF CUP 2019 Pulje 1
Lund
Nov 17, 2019 3:30 PM
1-3
#2
De Konge Blå
U11C Indledende runde
U11C BIF CUP 2019 Pulje 2
Galten
3
2
1
0
5-3
7
Hedensted
3
2
0
1
5-4
6
FC Horsens 1
3
0
2
1
4-5
2
Sammenholdet
3
0
1
2
2-4
1
U11C BIF CUP 2019 Pulje 2
Galten
Nov 17, 2019 2:32 PM
2-1
#9
Hedensted
U11C Indledende runde
U11C BIF CUP 2019 Pulje 2
FC Horsens 1
Nov 17, 2019 2:40 PM
1-1
#10
Sammenholdet
U11C Indledende runde
U11C BIF CUP 2019 Pulje 2
Galten
Nov 17, 2019 3:06 PM
2-2
#8
FC Horsens 1
U11C Indledende runde
U11C BIF CUP 2019 Pulje 2
Hedensted
Nov 17, 2019 3:14 PM
2-1
#7
Sammenholdet
U11C Indledende runde
U11C BIF CUP 2019 Pulje 2
Sammenholdet
Nov 17, 2019 3:38 PM
0-1
#12
Galten
U11C Indledende runde
U11C BIF CUP 2019 Pulje 2
Hedensted
Nov 17, 2019 3:46 PM
2-1
#11
FC Horsens 1
U11C Indledende runde
U11C BIF CUP 2019 A-finalepuljen
De Konge Blå
3
2
0
1
8-5
6
Odense KS
3
2
0
1
5-2
6
Galten
3
2
0
1
5-5
6
Hedensted
3
0
0
3
3-9
0
U11C BIF CUP 2019 A-finalepuljen
De Konge Blå
2-0
#13
Odense KS
U11C BIF CUP 2019 A-finalepuljen
Galten
2-1
#14
Hedensted
U11C BIF CUP 2019 A-finalepuljen
De Konge Blå
Nov 17, 2019 4:18 PM
2-3
#15
Galten
U11C Finale runde
U11C BIF CUP 2019 A-finalepuljen
Odense KS
Nov 17, 2019 4:26 PM
3-0
#16
Hedensted
U11C Finale runde
U11C BIF CUP 2019 A-finalepuljen
Hedensted
Nov 17, 2019 4:50 PM
2-4
#17
De Konge Blå
U11C Finale runde
U11C BIF CUP 2019 A-finalepuljen
Galten
Nov 17, 2019 4:58 PM
0-2
#18
Odense KS
U11C Finale runde
U11C BIF CUP 2019 B-finalepuljen
Sammenholdet
3
2
1
0
12-5
7
FC Horsens 1
3
2
1
0
7-4
7
Lund
3
1
0
2
5-9
3
FC Horsens 2
3
0
0
3
7-13
0
U11C BIF CUP 2019 B-finalepuljen
Lund
3-2
#19
FC Horsens 2
U11C BIF CUP 2019 B-finalepuljen
FC Horsens 1
1-1
#20
Sammenholdet
U11C BIF CUP 2019 B-finalepuljen
Lund
Nov 17, 2019 4:02 PM
1-2
#21
FC Horsens 1
U11C Finale runde
U11C BIF CUP 2019 B-finalepuljen
FC Horsens 2
Nov 17, 2019 4:10 PM
3-6
#22
Sammenholdet
U11C Finale runde
U11C BIF CUP 2019 B-finalepuljen
Sammenholdet
Nov 17, 2019 4:34 PM
5-1
#23
Lund
U11C Finale runde
U11C BIF CUP 2019 B-finalepuljen
FC Horsens 1
Nov 17, 2019 4:42 PM
4-2
#24
FC Horsens 2
U11C Finale runde
BIF CUP 2019
U9B1 Indledende runde
U9B1 BIF CUP 2019 Pulje 1
Allesø 2
Nov 16, 2019 8:20 AM
0-2
#
Harlev
U9B1 Indledende runde
U9B1 BIF CUP 2019 Pulje 1
Skibet 1
Nov 16, 2019 8:28 AM
2-0
#
Lund
U9B1 Indledende runde
U9B1 BIF CUP 2019 Pulje 2
Skibet 2
Nov 16, 2019 8:36 AM
0-0
#8
FK Auto Skanderborg
U9B1 Indledende runde
U9B1 BIF CUP 2019 Pulje 2
Allesø 1
Nov 16, 2019 8:44 AM
3-1
#7
Tørring/Ølholm
U9B1 Indledende runde
U9B1 BIF CUP 2019 Pulje 1
Allesø 2
Nov 16, 2019 8:52 AM
1-1
#
Skibet 1
U9B1 Indledende runde
U9B1 BIF CUP 2019 Pulje 1
Harlev
Nov 16, 2019 9:00 AM
0-2
#
Lund
U9B1 Indledende runde
U9B1 BIF CUP 2019 Pulje 2
Skibet 2
Nov 16, 2019 9:10 AM
3-0
#9
Allesø 1
U9B1 Indledende runde
U9B1 BIF CUP 2019 Pulje 2
FK Auto Skanderborg
Nov 16, 2019 9:18 AM
2-0
#10
Tørring/Ølholm
U9B1 Indledende runde
U9B1 BIF CUP 2019 Pulje 1
Lund
Nov 16, 2019 9:26 AM
2-1
#
Allesø 2
U9B1 Indledende runde
U9B1 BIF CUP 2019 Pulje 1
Harlev
Nov 16, 2019 9:34 AM
2-1
#
Skibet 1
U9B1 Indledende runde
U9B1 BIF CUP 2019 Pulje 2
Tørring/Ølholm
Nov 16, 2019 9:42 AM
1-6
#12
Skibet 2
U9B1 Indledende runde
U9B1 BIF CUP 2019 Pulje 2
FK Auto Skanderborg
Nov 16, 2019 9:50 AM
3-0
#11
Allesø 1
U9B1 Indledende runde
BIF CUP 2019
U9B1 Finale runde
U9B1 BIF CUP 2019 B-finalepuljen
Allesø 2
Nov 16, 2019 10:06 AM
0-0
#21
Allesø 1
U9B1 Finale runde
U9B1 BIF CUP 2019 B-finalepuljen
Skibet 1
Nov 16, 2019 10:14 AM
0-1
#22
Tørring/Ølholm
U9B1 Finale runde
U9B1 BIF CUP 2019 A-finalepuljen
Harlev
Nov 16, 2019 10:22 AM
0-2
#15
Skibet 2
U9B1 Finale runde
U9B1 BIF CUP 2019 A-finalepuljen
Lund
Nov 16, 2019 10:30 AM
2-1
#16
FK Auto Skanderborg
U9B1 Finale runde
U9B1 BIF CUP 2019 B-finalepuljen
Tørring/Ølholm
Nov 16, 2019 10:38 AM
1-0
#23
Allesø 2
U9B1 Finale runde
U9B1 BIF CUP 2019 B-finalepuljen
Allesø 1
Nov 16, 2019 10:46 AM
0-2
#24
Skibet 1
U9B1 Finale runde
U9B1 BIF CUP 2019 A-finalepuljen
FK Auto Skanderborg
Nov 16, 2019 10:54 AM
1-0
#17
Harlev
U9B1 Finale runde
U9B1 BIF CUP 2019 A-finalepuljen
Skibet 2
Nov 16, 2019 11:02 AM
-
#18
Lund
U9B1 Finale runde
BIF CUP 2019
U9B2 Indledende runde
U9B2 BIF CUP 2019 Pulje 1
Hover 3
Nov 16, 2019 11:18 AM
3-0
#3
Brædstrup 1
U9B2 Indledende runde
U9B2 BIF CUP 2019 Pulje 1
Hover 1
Nov 16, 2019 11:26 AM
0-0
#4
Vinding SF
U9B2 Indledende runde
U9B2 BIF CUP 2019 Pulje 2
Ejstrupholm
Nov 16, 2019 11:34 AM
0-2
#11
Hover 2
U9B2 Indledende runde
U9B2 BIF CUP 2019 Pulje 2
Hedensted 1
Nov 16, 2019 11:42 AM
3-0
#12
Nr. Bjært Strandhuse
U9B2 Indledende runde
U9B2 BIF CUP 2019 Pulje 1
Hover 3
Nov 16, 2019 11:50 AM
2-3
#1
Hover 1
U9B2 Indledende runde
U9B2 BIF CUP 2019 Pulje 1
Brædstrup 1
Nov 16, 2019 11:58 AM
1-1
#2
Vinding SF
U9B2 Indledende runde
U9B2 BIF CUP 2019 Pulje 2
Ejstrupholm
Nov 16, 2019 12:08 PM
2-2
#8
Hedensted 1
U9B2 Indledende runde
U9B2 BIF CUP 2019 Pulje 2
Hover 2
Nov 16, 2019 12:16 PM
0-0
#7
Nr. Bjært Strandhuse
U9B2 Indledende runde
U9B2 BIF CUP 2019 Pulje 1
Vinding SF
Nov 16, 2019 12:24 PM
1-2
#5
Hover 3
U9B2 Indledende runde
U9B2 BIF CUP 2019 Pulje 1
Brædstrup 1
Nov 16, 2019 12:32 PM
1-2
#6
Hover 1
U9B2 Indledende runde
U9B2 BIF CUP 2019 Pulje 2
Nr. Bjært Strandhuse
Nov 16, 2019 12:40 PM
1-3
#10
Ejstrupholm
U9B2 Indledende runde
U9B2 BIF CUP 2019 Pulje 2
Hover 2
Nov 16, 2019 12:48 PM
1-1
#9
Hedensted 1
U9B2 Indledende runde
BIF CUP 2019
U9B2 Finale runde
U9B2 BIF CUP 2019 B-finalepuljen
Brædstrup 1
Nov 16, 2019 1:04 PM
2-0
#21
Ejstrupholm
U9B2 Finale runde
U9B2 BIF CUP 2019 B-finalepuljen
Vinding SF
Nov 16, 2019 1:12 PM
1-0
#22
Nr. Bjært Strandhuse
U9B2 Finale runde
U9B2 BIF CUP 2019 A-finalepuljen
Hover 3
Nov 16, 2019 1:20 PM
1-2
#15
Hedensted 1
U9B2 Finale runde
U9B2 BIF CUP 2019 A-finalepuljen
Hover 1
Nov 16, 2019 1:28 PM
1-3
#16
Hover 2
U9B2 Finale runde
U9B2 BIF CUP 2019 B-finalepuljen
Nr. Bjært Strandhuse
Nov 16, 2019 1:36 PM
0-2
#23
Brædstrup 1
U9B2 Finale runde
U9B2 BIF CUP 2019 B-finalepuljen
Ejstrupholm
Nov 16, 2019 1:44 PM
2-3
#24
Vinding SF
U9B2 Finale runde
U9B2 BIF CUP 2019 A-finalepuljen
Hover 2
Nov 16, 2019 1:52 PM
2-1
#17
Hover 3
U9B2 Finale runde
U9B2 BIF CUP 2019 A-finalepuljen
Hedensted 1
Nov 16, 2019 2:00 PM
1-1
#18
Hover 1
U9B2 Finale runde
BIF CUP 2019
U9C Indledende runde
U9C BIF CUP 2019 Pulje 1
Solbjerg 2
Nov 16, 2019 2:16 PM
1-0
#5
Grejs-Dalen
U9C Indledende runde
U9C BIF CUP 2019 Pulje 1
Hedensted
Nov 16, 2019 2:24 PM
0-1
#6
Kolding
U9C Indledende runde
U9C BIF CUP 2019 Pulje 2
Harlev
Nov 16, 2019 2:32 PM
0-1
#9
Tørring/Ølholm
U9C Indledende runde
U9C BIF CUP 2019 Pulje 2
Solbjerg 1
Nov 16, 2019 2:40 PM
1-0
#10
Brædstrup 2
U9C Indledende runde
U9C BIF CUP 2019 Pulje 1
Solbjerg 2
Nov 16, 2019 2:48 PM
0-2
#3
Hedensted
U9C Indledende runde
U9C BIF CUP 2019 Pulje 1
Grejs-Dalen
Nov 16, 2019 2:56 PM
1-1
#4
Kolding
U9C Indledende runde
U9C BIF CUP 2019 Pulje 2
Harlev
Nov 16, 2019 3:06 PM
2-1
#8
Solbjerg 1
U9C Indledende runde
U9C BIF CUP 2019 Pulje 2
Tørring/Ølholm
Nov 16, 2019 3:14 PM
1-0
#7
Brædstrup 2
U9C Indledende runde
U9C BIF CUP 2019 Pulje 1
Kolding
Nov 16, 2019 3:22 PM
0-2
#1
Solbjerg 2
U9C Indledende runde
U9C BIF CUP 2019 Pulje 1
Grejs-Dalen
Nov 16, 2019 3:30 PM
0-1
#2
Hedensted
U9C Indledende runde
U9C BIF CUP 2019 Pulje 2
Brædstrup 2
Nov 16, 2019 3:38 PM
0-4
#12
Harlev
U9C Indledende runde
U9C BIF CUP 2019 Pulje 2
Tørring/Ølholm
Nov 16, 2019 3:46 PM
1-1
#11
Solbjerg 1
U9C Indledende runde
BIF CUP 2019
U9C Finale runde
U9C BIF CUP 2019 B-finalepuljen
Grejs-Dalen
Nov 16, 2019 4:02 PM
0-1
#21
Solbjerg 1
U9C Finale runde
U9C BIF CUP 2019 B-finalepuljen
Kolding
Nov 16, 2019 4:10 PM
3-0
#22
Brædstrup 2
U9C Finale runde
U9C BIF CUP 2019 A-finalepuljen
Solbjerg 2
Nov 16, 2019 4:18 PM
1-1
#15
Tørring/Ølholm
U9C Finale runde
U9C BIF CUP 2019 A-finalepuljen
Hedensted
Nov 16, 2019 4:26 PM
0-2
#16
Harlev
U9C Finale runde
U9C BIF CUP 2019 B-finalepuljen
Brædstrup 2
Nov 16, 2019 4:34 PM
1-2
#23
Grejs-Dalen
U9C Finale runde
U9C BIF CUP 2019 B-finalepuljen
Solbjerg 1
Nov 16, 2019 4:42 PM
1-0
#24
Kolding
U9C Finale runde
U9C BIF CUP 2019 A-finalepuljen
Harlev
Nov 16, 2019 4:50 PM
5-0
#17
Solbjerg 2
U9C Finale runde
U9C BIF CUP 2019 A-finalepuljen
Tørring/Ølholm
Nov 16, 2019 4:58 PM
1-0
#18
Hedensted
U9C Finale runde
BIF CUP 2019
U10B Indledende runde
U10B BIF CUP 2019 Pulje 1
Daugård
Nov 17, 2019 8:20 AM
1-5
#3
Verdens bedste hold
U10B Indledende runde
U10B BIF CUP 2019 Pulje 1
Hedensted 1
Nov 17, 2019 8:28 AM
4-0
#4
Bording
U10B Indledende runde
U10B BIF CUP 2019 Pulje 2
Skibet
Nov 17, 2019 8:36 AM
2-2
#11
Sammenholdet
U10B Indledende runde
U10B BIF CUP 2019 Pulje 2
Lund 1
Nov 17, 2019 8:44 AM
0-1
#12
De Konge Blå
U10B Indledende runde
U10B BIF CUP 2019 Pulje 1
Daugård
Nov 17, 2019 8:52 AM
0-2
#1
Hedensted 1
U10B Indledende runde
U10B BIF CUP 2019 Pulje 1
Verdens bedste hold
Nov 17, 2019 9:00 AM
4-0
#2
Bording
U10B Indledende runde
U10B BIF CUP 2019 Pulje 2
Skibet
Nov 17, 2019 9:10 AM
1-0
#8
Lund 1
U10B Indledende runde
U10B BIF CUP 2019 Pulje 2
Sammenholdet
Nov 17, 2019 9:18 AM
1-3
#7
De Konge Blå
U10B Indledende runde
U10B BIF CUP 2019 Pulje 1
Bording
Nov 17, 2019 9:26 AM
1-1
#5
Daugård
U10B Indledende runde
U10B BIF CUP 2019 Pulje 1
Verdens bedste hold
Nov 17, 2019 9:34 AM
0-3
#6
Hedensted 1
U10B Indledende runde
U10B BIF CUP 2019 Pulje 2
De Konge Blå
Nov 17, 2019 9:42 AM
3-0
#10
Skibet
U10B Indledende runde
U10B BIF CUP 2019 Pulje 2
Sammenholdet
Nov 17, 2019 9:50 AM
0-5
#9
Lund 1
U10B Indledende runde
BIF CUP 2019
U10B Finale runde
U10B BIF CUP 2019 B-finalepuljen
Bording
Nov 17, 2019 10:06 AM
0-4
#21
Lund 1
U10B Finale runde
U10B BIF CUP 2019 B-finalepuljen
Daugård
Nov 17, 2019 10:14 AM
2-0
#22
Sammenholdet
U10B Finale runde
U10B BIF CUP 2019 A-finalepuljen
Verdens bedste hold
Nov 17, 2019 10:22 AM
0-2
#15
De Konge Blå
U10B Finale runde
U10B BIF CUP 2019 A-finalepuljen
Hedensted 1
Nov 17, 2019 10:30 AM
3-0
#16
Skibet
U10B Finale runde
U10B BIF CUP 2019 B-finalepuljen
Sammenholdet
Nov 17, 2019 10:38 AM
1-0
#23
Bording
U10B Finale runde
U10B BIF CUP 2019 B-finalepuljen
Lund 1
Nov 17, 2019 10:46 AM
5-0
#24
Daugård
U10B Finale runde
U10B BIF CUP 2019 A-finalepuljen
Skibet
Nov 17, 2019 10:54 AM
4-1
#17
Verdens bedste hold
U10B Finale runde
U10B BIF CUP 2019 A-finalepuljen
De Konge Blå
Nov 17, 2019 11:02 AM
1-0
#18
Hedensted 1
U10B Finale runde
BIF CUP 2019
U10C Indledende runde
U10C BIF CUP 2019 Pulje 1
De Kongeblå 2
Nov 17, 2019 11:18 AM
1-1
#5
Bording
U10C Indledende runde
U10C BIF CUP 2019 Pulje 1
Hedensted 2
Nov 17, 2019 11:26 AM
0-0
#6
Lund
U10C Indledende runde
U10C BIF CUP 2019 Pulje 2
Hedensted 3
Nov 17, 2019 11:34 AM
1-0
#9
Brædstrup
U10C Indledende runde
U10C BIF CUP 2019 Pulje 2
Vinding
Nov 17, 2019 11:42 AM
1-1
#10
FB Fodbold 1
U10C Indledende runde
U10C BIF CUP 2019 Pulje 1
De Kongeblå 2
Nov 17, 2019 11:50 AM
0-6
#3
Hedensted 2
U10C Indledende runde
U10C BIF CUP 2019 Pulje 1
Bording
Nov 17, 2019 11:58 AM
0-2
#4
Lund
U10C Indledende runde
U10C BIF CUP 2019 Pulje 2
Hedensted 3
Nov 17, 2019 12:08 PM
2-0
#8
Vinding
U10C Indledende runde
U10C BIF CUP 2019 Pulje 2
Brædstrup
Nov 17, 2019 12:16 PM
0-1
#7
FB Fodbold 1
U10C Indledende runde
U10C BIF CUP 2019 Pulje 1
Lund
Nov 17, 2019 12:24 PM
4-0
#1
De Kongeblå 2
U10C Indledende runde
U10C BIF CUP 2019 Pulje 1
Bording
Nov 17, 2019 12:32 PM
0-4
#2
Hedensted 2
U10C Indledende runde
U10C BIF CUP 2019 Pulje 2
FB Fodbold 1
Nov 17, 2019 12:40 PM
0-1
#12
Hedensted 3
U10C Indledende runde
U10C BIF CUP 2019 Pulje 2
Brædstrup
Nov 17, 2019 12:48 PM
0-2
#11
Vinding
U10C Indledende runde
BIF CUP 2019
U10C Finale runde
U10C BIF CUP 2019 B-finalepuljen
De Kongeblå 2
Nov 17, 2019 1:04 PM
1-5
#21
FB Fodbold 1
U10C Finale runde
U10C BIF CUP 2019 B-finalepuljen
Bording
Nov 17, 2019 1:12 PM
1-1
#22
Brædstrup
U10C Finale runde
U10C BIF CUP 2019 A-finalepuljen
Lund
Nov 17, 2019 1:20 PM
0-3
#15
Hedensted 3
U10C Finale runde
U10C BIF CUP 2019 A-finalepuljen
Hedensted 2
Nov 17, 2019 1:28 PM
3-1
#16
Vinding
U10C Finale runde
U10C BIF CUP 2019 B-finalepuljen
Brædstrup
Nov 17, 2019 1:36 PM
2-2
#23
De Kongeblå 2
U10C Finale runde
U10C BIF CUP 2019 B-finalepuljen
FB Fodbold 1
Nov 17, 2019 1:44 PM
3-1
#24
Bording
U10C Finale runde
U10C BIF CUP 2019 A-finalepuljen
Vinding
Nov 17, 2019 1:52 PM
1-0
#17
Lund
U10C Finale runde
U10C BIF CUP 2019 A-finalepuljen
Hedensted 3
Nov 17, 2019 2:00 PM
0-1
#18
Hedensted 2
U10C Finale runde
BIF CUP 2019
U11C Indledende runde
U11C BIF CUP 2019 Pulje 1
FC Horsens 2
Nov 17, 2019 2:16 PM
2-3
#5
Lund
U11C Indledende runde
U11C BIF CUP 2019 Pulje 1
De Konge Blå
Nov 17, 2019 2:24 PM
2-0
#6
Odense KS
U11C Indledende runde
U11C BIF CUP 2019 Pulje 2
Galten
Nov 17, 2019 2:32 PM
2-1
#9
Hedensted
U11C Indledende runde
U11C BIF CUP 2019 Pulje 2
FC Horsens 1
Nov 17, 2019 2:40 PM
1-1
#10
Sammenholdet
U11C Indledende runde
U11C BIF CUP 2019 Pulje 1
FC Horsens 2
Nov 17, 2019 2:48 PM
4-2
#3
De Konge Blå
U11C Indledende runde
U11C BIF CUP 2019 Pulje 1
Lund
Nov 17, 2019 2:56 PM
0-3
#4
Odense KS
U11C Indledende runde
U11C BIF CUP 2019 Pulje 2
Galten
Nov 17, 2019 3:06 PM
2-2
#8
FC Horsens 1
U11C Indledende runde
U11C BIF CUP 2019 Pulje 2
Hedensted
Nov 17, 2019 3:14 PM
2-1
#7
Sammenholdet
U11C Indledende runde
U11C BIF CUP 2019 Pulje 1
Odense KS
Nov 17, 2019 3:22 PM
3-0
#1
FC Horsens 2
U11C Indledende runde
U11C BIF CUP 2019 Pulje 1
Lund
Nov 17, 2019 3:30 PM
1-3
#2
De Konge Blå
U11C Indledende runde
U11C BIF CUP 2019 Pulje 2
Sammenholdet
Nov 17, 2019 3:38 PM
0-1
#12
Galten
U11C Indledende runde
U11C BIF CUP 2019 Pulje 2
Hedensted
Nov 17, 2019 3:46 PM
2-1
#11
FC Horsens 1
U11C Indledende runde
BIF CUP 2019
U11C Finale runde
U11C BIF CUP 2019 B-finalepuljen
Lund
Nov 17, 2019 4:02 PM
1-2
#21
FC Horsens 1
U11C Finale runde
U11C BIF CUP 2019 B-finalepuljen
FC Horsens 2
Nov 17, 2019 4:10 PM
3-6
#22
Sammenholdet
U11C Finale runde
U11C BIF CUP 2019 A-finalepuljen
De Konge Blå
Nov 17, 2019 4:18 PM
2-3
#15
Galten
U11C Finale runde
U11C BIF CUP 2019 A-finalepuljen
Odense KS
Nov 17, 2019 4:26 PM
3-0
#16
Hedensted
U11C Finale runde
U11C BIF CUP 2019 B-finalepuljen
Sammenholdet
Nov 17, 2019 4:34 PM
5-1
#23
Lund
U11C Finale runde
U11C BIF CUP 2019 B-finalepuljen
FC Horsens 1
Nov 17, 2019 4:42 PM
4-2
#24
FC Horsens 2
U11C Finale runde
U11C BIF CUP 2019 A-finalepuljen
Hedensted
Nov 17, 2019 4:50 PM
2-4
#17
De Konge Blå
U11C Finale runde
U11C BIF CUP 2019 A-finalepuljen
Galten
Nov 17, 2019 4:58 PM
0-2
#18
Odense KS
U11C Finale runde