You must enable Javascript on your browser for the site to work optimally and display sections completely.
Toggle navigation
TrackMyLeague
Signup
Login
You must enable Javascript on your browser for the site to work optimally and display sections completely.
You must enable Javascript on your browser for the site to work optimally and display sections completely.
Kreds 5 - U5-U8 - Rønbæk Idrætscenter 9. november
Drenge U8 - Letøvede
Drenge U8 - Letøvede Pulje 1
Viby IF
-
Lyseng IF
-
Viby IF 2
-
Team Favrskov
-
Drenge U8 - Letøvede Pulje 1
Viby IF 2
Nov 9, 2019 12:00 PM
-
#34
Team Favrskov
Bane 2
Drenge U8 - Letøvede Pulje 1
Viby IF
Nov 9, 2019 12:20 PM
-
#11
Lyseng IF
Bane 1
Drenge U8 - Letøvede Pulje 1
Lyseng IF
Nov 9, 2019 1:00 PM
-
#13
Viby IF 2
Bane 1
Drenge U8 - Letøvede Pulje 1
Team Favrskov
Nov 9, 2019 1:20 PM
-
#36
Viby IF
Bane 2
Kreds 5 - U5-U8 - Rønbæk Idrætscenter 9. november
Drenge/Mix U6 - Uøvede
Drenge/Mix U6 - Uøvede Pulje 1
HEI
-
AGF
-
HEI 2
-
Viby IF
-
Drenge/Mix U6 - Uøvede Pulje 1
HEI
Nov 9, 2019 9:00 AM
-
#1
AGF
Bane 1
Drenge/Mix U6 - Uøvede Pulje 1
HEI 2
Nov 9, 2019 9:00 AM
-
#24
Viby IF
Bane 3
Drenge/Mix U6 - Uøvede Pulje 1
AGF
Nov 9, 2019 9:40 AM
-
#3
HEI 2
Bane 1
Drenge/Mix U6 - Uøvede Pulje 1
Viby IF
Nov 9, 2019 9:40 AM
-
#26
HEI
Bane 3
Kreds 5 - U5-U8 - Rønbæk Idrætscenter 9. november
Drenge/Mix U6 - Øvede
Drenge/Mix U6 - Øvede Pulje 1
BMI
Nov 9, 2019 9:20 AM
-
#2
AGF
Bane 1
Drenge/Mix U6 - Øvede Pulje 1
AGF
Nov 9, 2019 10:00 AM
-
#4
BMI
Bane 1
Kreds 5 - U5-U8 - Rønbæk Idrætscenter 9. november
Drenge/Mix U7 - Letøvede
Drenge/Mix U7 - Letøvede Pulje 1
Team Favrskov
-
AGF
-
Lyseng IF
-
BMI
-
Stjær
-
Drenge/Mix U7 - Letøvede Pulje 1
Team Favrskov
Nov 9, 2019 9:00 AM
-
#19
AGF
Bane 2
Drenge/Mix U7 - Letøvede Pulje 1
Lyseng IF
Nov 9, 2019 9:20 AM
-
#20
BMI
Bane 2
Drenge/Mix U7 - Letøvede Pulje 1
Stjær
Nov 9, 2019 9:40 AM
-
#21
Team Favrskov
Bane 2
Drenge/Mix U7 - Letøvede Pulje 1
AGF
Nov 9, 2019 10:00 AM
-
#22
Lyseng IF
Bane 2
Drenge/Mix U7 - Letøvede Pulje 1
BMI
Nov 9, 2019 10:20 AM
-
#23
Stjær
Bane 2
Kreds 5 - U5-U8 - Rønbæk Idrætscenter 9. november
Mix U5 - (Begr)
Mix U5 - (Begr) Pulje 1
HEI
Nov 9, 2019 9:20 AM
-
#25
BMI
Bane 3
Mix U5 - (Begr) Pulje 1
BMI
Nov 9, 2019 10:00 AM
-
#27
HEI
Bane 3
Kreds 5 - U5-U8 - Rønbæk Idrætscenter 9. november
Piger U7 - Letøvede
Piger U7 - Letøvede Pulje 1
Lyseng IF
-
BMI
-
Lyseng IF 2
-
Skødstrup
-
Piger U7 - Letøvede Pulje 1
Lyseng IF
Nov 9, 2019 10:40 AM
-
#6
BMI
Bane 1
Piger U7 - Letøvede Pulje 1
Lyseng IF 2
Nov 9, 2019 10:40 AM
-
#29
Skødstrup
Bane 3
Piger U7 - Letøvede Pulje 1
BMI
Nov 9, 2019 11:20 AM
-
#8
Lyseng IF 2
Bane 1
Piger U7 - Letøvede Pulje 1
Skødstrup
Nov 9, 2019 11:20 AM
-
#31
Lyseng IF
Bane 3
Kreds 5 - U5-U8 - Rønbæk Idrætscenter 9. november
Piger U7 - Uøvede
Piger U7 - Uøvede Pulje 1
Skødstrup
-
Lyseng IF
-
Viby IF
-
Piger U7 - Uøvede Pulje 1
Skødstrup
Nov 9, 2019 10:20 AM
-
#5
Lyseng IF
Bane 1
Piger U7 - Uøvede Pulje 1
Lyseng IF
Nov 9, 2019 11:00 AM
-
#7
Viby IF
Bane 1
Piger U7 - Uøvede Pulje 1
Viby IF
Nov 9, 2019 11:40 AM
-
#9
Skødstrup
Bane 1
Kreds 5 - U5-U8 - Rønbæk Idrætscenter 9. november
Piger U8 - Letøvede
Piger U8 - Letøvede Pulje 1
Odder
-
Viby IF
-
HEI
-
Team Favrskov
-
AGF
-
Piger U8 - Letøvede Pulje 1
Team Favrskov
Nov 9, 2019 1:20 PM
-
#14
AGF
Bane 1
Piger U8 - Letøvede Pulje 1
Viby IF
Nov 9, 2019 1:40 PM
-
#15
HEI
Bane 1
Piger U8 - Letøvede Pulje 1
AGF
Nov 9, 2019 2:00 PM
-
#16
Odder
Bane 1
Piger U8 - Letøvede Pulje 1
HEI
Nov 9, 2019 2:20 PM
-
#17
Team Favrskov
Bane 1
Piger U8 - Letøvede Pulje 1
Odder
Nov 9, 2019 2:40 PM
-
#18
Viby IF
Bane 1
Piger U8 - Letøvede Pulje 2
Brabrand IF
-
Odder 2
-
Skødstrup
-
Team Favrskov 2
-
HEI 2
-
Piger U8 - Letøvede Pulje 2
Brabrand IF
Nov 9, 2019 1:20 PM
-
#37
Odder 2
Bane 3
Piger U8 - Letøvede Pulje 2
Skødstrup
Nov 9, 2019 1:40 PM
-
#38
Team Favrskov 2
Bane 3
Piger U8 - Letøvede Pulje 2
HEI 2
Nov 9, 2019 2:00 PM
-
#39
Brabrand IF
Bane 3
Piger U8 - Letøvede Pulje 2
Odder 2
Nov 9, 2019 2:20 PM
-
#40
Skødstrup
Bane 3
Piger U8 - Letøvede Pulje 2
Team Favrskov 2
Nov 9, 2019 2:40 PM
-
#41
HEI 2
Bane 3
Kreds 5 - U5-U8 - Rønbæk Idrætscenter 9. november
Piger U8 - Uøvede
Piger U8 - Uøvede Pulje 1
Skødstrup
-
TMG
-
Team Favrskov
-
Piger U8 - Uøvede Pulje 1
TMG
Nov 9, 2019 10:20 AM
-
#28
Team Favrskov
Bane 3
Piger U8 - Uøvede Pulje 1
Skødstrup
Nov 9, 2019 11:00 AM
-
#30
TMG
Bane 3
Piger U8 - Uøvede Pulje 1
Team Favrskov
Nov 9, 2019 11:40 AM
-
#32
Skødstrup
Bane 3
Kreds 5 - U5-U8 - Rønbæk Idrætscenter 9. november
Piger/Mix U8 - Øvede
Piger/Mix U8 - Øvede Pulje 1
Team Favrskov
-
AGF
-
Team Favrskov 2
-
Brabrand IF
-
Piger/Mix U8 - Øvede Pulje 1
Team Favrskov
Nov 9, 2019 12:00 PM
-
#10
AGF
Bane 1
Piger/Mix U8 - Øvede Pulje 1
Team Favrskov 2
Nov 9, 2019 12:00 PM
-
#33
Brabrand IF
Bane 3
Piger/Mix U8 - Øvede Pulje 1
AGF
Nov 9, 2019 12:40 PM
-
#12
Team Favrskov 2
Bane 1
Piger/Mix U8 - Øvede Pulje 1
Brabrand IF
Nov 9, 2019 12:40 PM
-
#35
Team Favrskov
Bane 3
Kreds 5 - U5-U8 - Rønbæk Idrætscenter 9. november
Pauserække - Pauserække
Pauserække - Pauserække Pulje 1
Pause
-
Pause
-
Pause
-
Pause
-
Pauserække - Pauserække Pulje 1
Pause
{0, date, medium} {0, time, short}
-
#
Pause
Pauserække - Pauserække Pulje 1
Pause
Nov 9, 2019 12:20 PM
-
#
Pause
Bane 3
Pauserække - Pauserække Pulje 1
Pause
Nov 9, 2019 1:00 PM
-
#
Pause
Bane 3
Kreds 5 - U5-U8 - Rønbæk Idrætscenter 9. november
Bane 1
Drenge/Mix U6 - Uøvede Pulje 1
HEI
Nov 9, 2019 9:00 AM
-
#1
AGF
Bane 1
Drenge/Mix U6 - Øvede Pulje 1
BMI
Nov 9, 2019 9:20 AM
-
#2
AGF
Bane 1
Drenge/Mix U6 - Uøvede Pulje 1
AGF
Nov 9, 2019 9:40 AM
-
#3
HEI 2
Bane 1
Drenge/Mix U6 - Øvede Pulje 1
AGF
Nov 9, 2019 10:00 AM
-
#4
BMI
Bane 1
Piger U7 - Uøvede Pulje 1
Skødstrup
Nov 9, 2019 10:20 AM
-
#5
Lyseng IF
Bane 1
Piger U7 - Letøvede Pulje 1
Lyseng IF
Nov 9, 2019 10:40 AM
-
#6
BMI
Bane 1
Piger U7 - Uøvede Pulje 1
Lyseng IF
Nov 9, 2019 11:00 AM
-
#7
Viby IF
Bane 1
Piger U7 - Letøvede Pulje 1
BMI
Nov 9, 2019 11:20 AM
-
#8
Lyseng IF 2
Bane 1
Piger U7 - Uøvede Pulje 1
Viby IF
Nov 9, 2019 11:40 AM
-
#9
Skødstrup
Bane 1
Piger/Mix U8 - Øvede Pulje 1
Team Favrskov
Nov 9, 2019 12:00 PM
-
#10
AGF
Bane 1
Drenge U8 - Letøvede Pulje 1
Viby IF
Nov 9, 2019 12:20 PM
-
#11
Lyseng IF
Bane 1
Piger/Mix U8 - Øvede Pulje 1
AGF
Nov 9, 2019 12:40 PM
-
#12
Team Favrskov 2
Bane 1
Drenge U8 - Letøvede Pulje 1
Lyseng IF
Nov 9, 2019 1:00 PM
-
#13
Viby IF 2
Bane 1
Piger U8 - Letøvede Pulje 1
Team Favrskov
Nov 9, 2019 1:20 PM
-
#14
AGF
Bane 1
Piger U8 - Letøvede Pulje 1
Viby IF
Nov 9, 2019 1:40 PM
-
#15
HEI
Bane 1
Piger U8 - Letøvede Pulje 1
AGF
Nov 9, 2019 2:00 PM
-
#16
Odder
Bane 1
Piger U8 - Letøvede Pulje 1
HEI
Nov 9, 2019 2:20 PM
-
#17
Team Favrskov
Bane 1
Piger U8 - Letøvede Pulje 1
Odder
Nov 9, 2019 2:40 PM
-
#18
Viby IF
Bane 1
Kreds 5 - U5-U8 - Rønbæk Idrætscenter 9. november
Bane 2
Drenge/Mix U7 - Letøvede Pulje 1
Team Favrskov
Nov 9, 2019 9:00 AM
-
#19
AGF
Bane 2
Drenge/Mix U7 - Letøvede Pulje 1
Lyseng IF
Nov 9, 2019 9:20 AM
-
#20
BMI
Bane 2
Drenge/Mix U7 - Letøvede Pulje 1
Stjær
Nov 9, 2019 9:40 AM
-
#21
Team Favrskov
Bane 2
Drenge/Mix U7 - Letøvede Pulje 1
AGF
Nov 9, 2019 10:00 AM
-
#22
Lyseng IF
Bane 2
Drenge/Mix U7 - Letøvede Pulje 1
BMI
Nov 9, 2019 10:20 AM
-
#23
Stjær
Bane 2
Drenge U8 - Letøvede Pulje 1
Viby IF 2
Nov 9, 2019 12:00 PM
-
#34
Team Favrskov
Bane 2
Drenge U8 - Letøvede Pulje 1
Team Favrskov
Nov 9, 2019 1:20 PM
-
#36
Viby IF
Bane 2
Kreds 5 - U5-U8 - Rønbæk Idrætscenter 9. november
Bane 3
Drenge/Mix U6 - Uøvede Pulje 1
HEI 2
Nov 9, 2019 9:00 AM
-
#24
Viby IF
Bane 3
Mix U5 - (Begr) Pulje 1
HEI
Nov 9, 2019 9:20 AM
-
#25
BMI
Bane 3
Drenge/Mix U6 - Uøvede Pulje 1
Viby IF
Nov 9, 2019 9:40 AM
-
#26
HEI
Bane 3
Mix U5 - (Begr) Pulje 1
BMI
Nov 9, 2019 10:00 AM
-
#27
HEI
Bane 3
Piger U8 - Uøvede Pulje 1
TMG
Nov 9, 2019 10:20 AM
-
#28
Team Favrskov
Bane 3
Piger U7 - Letøvede Pulje 1
Lyseng IF 2
Nov 9, 2019 10:40 AM
-
#29
Skødstrup
Bane 3
Piger U8 - Uøvede Pulje 1
Skødstrup
Nov 9, 2019 11:00 AM
-
#30
TMG
Bane 3
Piger U7 - Letøvede Pulje 1
Skødstrup
Nov 9, 2019 11:20 AM
-
#31
Lyseng IF
Bane 3
Piger U8 - Uøvede Pulje 1
Team Favrskov
Nov 9, 2019 11:40 AM
-
#32
Skødstrup
Bane 3
Piger/Mix U8 - Øvede Pulje 1
Team Favrskov 2
Nov 9, 2019 12:00 PM
-
#33
Brabrand IF
Bane 3
Pauserække - Pauserække Pulje 1
Pause
Nov 9, 2019 12:20 PM
-
#
Pause
Bane 3
Piger/Mix U8 - Øvede Pulje 1
Brabrand IF
Nov 9, 2019 12:40 PM
-
#35
Team Favrskov
Bane 3
Pauserække - Pauserække Pulje 1
Pause
Nov 9, 2019 1:00 PM
-
#
Pause
Bane 3
Piger U8 - Letøvede Pulje 2
Brabrand IF
Nov 9, 2019 1:20 PM
-
#37
Odder 2
Bane 3
Piger U8 - Letøvede Pulje 2
Skødstrup
Nov 9, 2019 1:40 PM
-
#38
Team Favrskov 2
Bane 3
Piger U8 - Letøvede Pulje 2
HEI 2
Nov 9, 2019 2:00 PM
-
#39
Brabrand IF
Bane 3
Piger U8 - Letøvede Pulje 2
Odder 2
Nov 9, 2019 2:20 PM
-
#40
Skødstrup
Bane 3
Piger U8 - Letøvede Pulje 2
Team Favrskov 2
Nov 9, 2019 2:40 PM
-
#41
HEI 2
Bane 3