You must enable Javascript on your browser for the site to work optimally and display sections completely.
Toggle navigation
TrackMyLeague
Signup
Login
You must enable Javascript on your browser for the site to work optimally and display sections completely.
You must enable Javascript on your browser for the site to work optimally and display sections completely.
Fætter BR Cup 2019
U6
U6 Gruppe A
Næsby 1
4
4
0
0
12-3
12
Munkebo 1
4
3
0
1
7-5
9
Middelfart 1
4
2
0
2
8-6
6
ØB 1
4
0
1
3
4-8
1
Særslev/Hårslev
4
0
1
3
4-13
1
U6 Gruppe A
ØB 1
Oct 26, 2019 9:00 AM
0-1
#117
Munkebo 1
Bane 6
U6 Gruppe A
Næsby 1
Oct 26, 2019 9:00 AM
3-2
#151
Middelfart 1
Bane 7
U6 Gruppe A
Munkebo 1
Oct 26, 2019 9:20 AM
0-3
#119
Næsby 1
Bane 6
U6 Gruppe A
ØB 1
Oct 26, 2019 9:20 AM
3-3
#153
Særslev/Hårslev
Bane 7
U6 Gruppe A
Særslev/Hårslev
Oct 26, 2019 9:40 AM
0-4
#155
Middelfart 1
Bane 7
U6 Gruppe A
Næsby 1
Oct 26, 2019 9:40 AM
3-1
#121
ØB 1
Bane 6
U6 Gruppe A
Middelfart 1
Oct 26, 2019 10:00 AM
1-3
#123
Munkebo 1
Bane 6
U6 Gruppe A
Særslev/Hårslev
Oct 26, 2019 10:00 AM
0-3
#157
Næsby 1
Bane 7
U6 Gruppe A
Middelfart 1
Oct 26, 2019 10:20 AM
1-0
#125
ØB 1
Bane 6
U6 Gruppe A
Munkebo 1
Oct 26, 2019 10:20 AM
3-1
#159
Særslev/Hårslev
Bane 7
U6 Gruppe B
Aarslev
4
4
0
0
20-2
12
Næsby 2
4
2
1
1
4-7
7
Munkebo 2
4
1
2
1
3-6
5
ØB 2
4
1
1
2
7-11
4
Middelfart 2
4
0
0
4
3-11
0
U6 Gruppe B
Næsby 2
Oct 26, 2019 9:10 AM
1-0
#118
Middelfart 2
Bane 6
U6 Gruppe B
ØB 2
Oct 26, 2019 9:10 AM
1-1
#152
Munkebo 2
Bane 7
U6 Gruppe B
Munkebo 2
Oct 26, 2019 9:30 AM
0-0
#120
Næsby 2
Bane 6
U6 Gruppe B
ØB 2
Oct 26, 2019 9:30 AM
1-6
#154
Aarslev
Bane 7
U6 Gruppe B
Aarslev
Oct 26, 2019 9:50 AM
5-1
#156
Middelfart 2
Bane 7
U6 Gruppe B
Næsby 2
Oct 26, 2019 9:50 AM
3-2
#122
ØB 2
Bane 6
U6 Gruppe B
Aarslev
Oct 26, 2019 10:10 AM
5-0
#124
Næsby 2
Bane 6
U6 Gruppe B
Middelfart 2
Oct 26, 2019 10:10 AM
1-2
#158
Munkebo 2
Bane 7
U6 Gruppe B
Middelfart 2
Oct 26, 2019 10:30 AM
1-3
#126
ØB 2
Bane 6
U6 Gruppe B
Munkebo 2
Oct 26, 2019 10:30 AM
0-4
#160
Aarslev
Bane 7
U6 Kvartfinale 1
Næsby 1
Oct 26, 2019 10:45 AM
6-1
#127
ØB 2
Bane 6
U6 Kvartfinale 2
Munkebo 1
Oct 26, 2019 10:45 AM
2-1
#161
Munkebo 2
Bane 7
U6 Kvartfinale 3
Middelfart 1
Oct 26, 2019 11:00 AM
2-1
#128
Næsby 2
Bane 6
U6 Kvartfinale 4
ØB 1
Oct 26, 2019 11:00 AM
0-6
#162
Aarslev
Bane 7
U6 Semifinale 1
Næsby 1
Oct 26, 2019 11:15 AM
5-1
#129
Middelfart 1
Bane 6
U6 Semifinale 2
Aarslev
Oct 26, 2019 11:15 AM
1-2
#163
Munkebo 1
Bane 7
U6 Bronzekamp
Middelfart 1
Oct 26, 2019 11:30 AM
1-3
#130
Aarslev
Bane 6
U6 FINALE
Næsby 1
Oct 26, 2019 11:30 AM
1-1
#164
Munkebo 1
Bane 7
Fætter BR Cup 2019
U7
U7 Gruppe A
BBB 3
3
2
1
0
5-2
7
OKS 2
3
1
2
0
6-1
5
Middelfart 1
3
1
1
1
2-3
4
B67 1
3
0
0
3
0-7
0
U7 Gruppe A
B67 1
Oct 26, 2019 12:00 PM
0-1
#131
Middelfart 1
Bane 6
U7 Gruppe A
OKS 2
Oct 26, 2019 12:00 PM
1-1
#165
BBB 3
Bane 7
U7 Gruppe A
B67 1
Oct 26, 2019 12:40 PM
0-5
#135
OKS 2
Bane 6
U7 Gruppe A
Middelfart 1
Oct 26, 2019 12:40 PM
1-3
#169
BBB 3
Bane 7
U7 Gruppe A
Middelfart 1
Oct 26, 2019 1:20 PM
0-0
#173
OKS 2
Bane 7
U7 Gruppe A
BBB 3
Oct 26, 2019 1:20 PM
1-0
#139
B67 1
Bane 6
U7 Gruppe B
OKS 3
3
3
0
0
10-2
9
Middelfart 2
3
1
1
1
6-5
4
Holluf Pile 1
3
0
2
1
4-6
2
Næsby 1
3
0
1
2
1-8
1
U7 Gruppe B
Middelfart 2
Oct 26, 2019 12:10 PM
1-3
#166
OKS 3
Bane 7
U7 Gruppe B
Næsby 1
Oct 26, 2019 12:10 PM
1-1
#132
Holluf Pile 1
Bane 6
U7 Gruppe B
Næsby 1
Oct 26, 2019 12:50 PM
0-3
#136
Middelfart 2
Bane 6
U7 Gruppe B
Holluf Pile 1
Oct 26, 2019 12:50 PM
1-3
#170
OKS 3
Bane 7
U7 Gruppe B
Holluf Pile 1
Oct 26, 2019 1:30 PM
2-2
#174
Middelfart 2
Bane 7
U7 Gruppe B
OKS 3
Oct 26, 2019 1:30 PM
4-0
#140
Næsby 1
Bane 6
U7 Gruppe C
BBB 1
3
2
0
1
11-7
6
OKS 4
3
2
0
1
11-5
6
Middelfart 3
3
2
0
1
10-7
6
Næsby 2
3
0
0
3
1-14
0
U7 Gruppe C
BBB 1
Oct 26, 2019 12:20 PM
4-1
#133
Næsby 2
Bane 6
U7 Gruppe C
Middelfart 3
Oct 26, 2019 12:20 PM
3-2
#167
OKS 4
Bane 7
U7 Gruppe C
BBB 1
Oct 26, 2019 1:00 PM
5-2
#137
Middelfart 3
Bane 6
U7 Gruppe C
Næsby 2
Oct 26, 2019 1:00 PM
0-5
#171
OKS 4
Bane 7
U7 Gruppe C
Næsby 2
Oct 26, 2019 1:40 PM
0-5
#175
Middelfart 3
Bane 7
U7 Gruppe C
OKS 4
Oct 26, 2019 1:40 PM
4-2
#141
BBB 1
Bane 6
U7 Gruppe D
OKS 1
3
3
0
0
9-3
9
BBB 2
3
2
0
1
13-2
6
B67 2
3
1
0
2
4-8
3
Holluf Pile 2
3
0
0
3
0-13
0
U7 Gruppe D
Holluf Pile 2
Oct 26, 2019 12:30 PM
0-2
#168
B67 2
Bane 7
U7 Gruppe D
OKS 1
Oct 26, 2019 12:30 PM
2-1
#134
BBB 2
Bane 6
U7 Gruppe D
OKS 1
Oct 26, 2019 1:10 PM
3-0
#138
Holluf Pile 2
Bane 6
U7 Gruppe D
BBB 2
Oct 26, 2019 1:10 PM
4-0
#172
B67 2
Bane 7
U7 Gruppe D
B67 2
Oct 26, 2019 1:50 PM
2-4
#142
OKS 1
Bane 6
U7 Gruppe D
BBB 2
Oct 26, 2019 1:50 PM
8-0
#176
Holluf Pile 2
Bane 7
U7 Ottendedels finale 1
BBB 3
Oct 26, 2019 2:00 PM
7-0
#143
Næsby 1
Bane 6
U7 Ottendedels finale 2
OKS 2
Oct 26, 2019 2:00 PM
3-1
#177
Holluf Pile 1
Bane 7
U7 Ottendedels finale 3
Middelfart 1
Oct 26, 2019 2:10 PM
4-0
#144
Middelfart 2
Bane 6
U7 Ottendedels finale 4
B67 1
Oct 26, 2019 2:10 PM
4-0
#178
OKS 3
Bane 7
U7 Ottendedels finale 5
BBB 1
Oct 26, 2019 2:20 PM
7-0
#145
Holluf Pile 2
Bane 6
U7 Ottendedels finale 6
OKS 4
Oct 26, 2019 2:20 PM
4-1
#179
B67 2
Bane 7
U7 Ottendedels finale 7
Middelfart 3
Oct 26, 2019 2:30 PM
0-5
#146
BBB 2
Bane 6
U7 Ottendedels finale 8
Næsby 2
Oct 26, 2019 2:30 PM
0-5
#180
OKS 1
Bane 7
U7 Kvart finale 1
BBB 3
Oct 26, 2019 2:45 PM
1-2
#147
OKS 4
Bane 6
U7 Kvart finale 2
OKS 2
Oct 26, 2019 2:45 PM
3-2
#181
BBB 1
Bane 7
U7 Kvart finale 3
Middelfart 1
Oct 26, 2019 3:00 PM
3-1
#148
OKS 1
Bane 6
U7 Kvart finale 4
B67 1
Oct 26, 2019 3:00 PM
0-1
#182
BBB 2
Bane 7
U7 Semi finale 1
OKS 4
Oct 26, 2019 3:15 PM
0-1
#149
OKS 2
Bane 6
U7 Semi finale 2
Middelfart 1
Oct 26, 2019 3:15 PM
2-1
#183
BBB 2
Bane 7
U7 Bronze kamp
OKS 4
Oct 26, 2019 3:30 PM
0-1
#150
BBB 2
Bane 6
U7 FINALE
OKS 2
Oct 26, 2019 3:30 PM
4-3
#184
Middelfart 1
Bane 7
Fætter BR Cup 2019
U8
U8 Gruppe A
Middelfart 1
4
3
1
0
10-5
10
Vallensbæk sort
4
1
3
0
10-9
6
BBB 1
4
1
2
1
8-4
5
OKS 1
4
1
1
2
7-11
4
Kolding IF
4
0
1
3
5-11
1
U8 Gruppe A
BBB 1
Oct 26, 2019 9:00 AM
5-0
#29
OKS 1
Bane 3
U8 Gruppe A
Kolding IF
Oct 26, 2019 9:00 AM
1-3
#55
Middelfart 1
Bane 4
U8 Gruppe A
Vallensbæk sort
Oct 26, 2019 9:15 AM
1-1
#56
BBB 1
Bane 4
U8 Gruppe A
Kolding IF
Oct 26, 2019 9:15 AM
0-3
#88
OKS 1
Bane 5
U8 Gruppe A
Middelfart 1
Oct 26, 2019 9:30 AM
2-2
#89
Vallensbæk sort
Bane 5
U8 Gruppe A
BBB 1
Oct 26, 2019 9:45 AM
1-1
#32
Kolding IF
Bane 3
U8 Gruppe A
OKS 1
Oct 26, 2019 10:00 AM
1-3
#33
Middelfart 1
Bane 3
U8 Gruppe A
Vallensbæk sort
Oct 26, 2019 10:00 AM
4-3
#59
Kolding IF
Bane 4
U8 Gruppe A
Middelfart 1
Oct 26, 2019 10:15 AM
2-1
#60
BBB 1
Bane 4
U8 Gruppe A
OKS 1
Oct 26, 2019 10:15 AM
3-3
#92
Vallensbæk sort
Bane 5
U8 Gruppe B
Vallensbæk gul
4
3
0
1
12-4
9
BBB 2
4
3
0
1
12-8
9
Middelfart 2
4
3
0
1
11-5
9
OKS 2
4
1
0
3
6-10
3
ØB
4
0
0
4
3-17
0
U8 Gruppe B
BBB 2
Oct 26, 2019 9:00 AM
2-1
#87
OKS 2
Bane 5
U8 Gruppe B
ØB
Oct 26, 2019 9:15 AM
0-5
#30
Middelfart 2
Bane 3
U8 Gruppe B
Vallensbæk gul
Oct 26, 2019 9:30 AM
2-3
#31
BBB 2
Bane 3
U8 Gruppe B
ØB
Oct 26, 2019 9:30 AM
1-3
#57
OKS 2
Bane 4
U8 Gruppe B
BBB 2
Oct 26, 2019 9:45 AM
5-2
#90
ØB
Bane 5
U8 Gruppe B
Middelfart 2
Oct 26, 2019 9:45 AM
0-2
#58
Vallensbæk gul
Bane 4
U8 Gruppe B
OKS 2
Oct 26, 2019 10:00 AM
1-3
#91
Middelfart 2
Bane 5
U8 Gruppe B
Vallensbæk gul
Oct 26, 2019 10:15 AM
4-0
#34
ØB
Bane 3
U8 Gruppe B
Middelfart 2
Oct 26, 2019 10:30 AM
3-2
#61
BBB 2
Bane 4
U8 Gruppe B
OKS 2
Oct 26, 2019 10:30 AM
1-4
#93
Vallensbæk gul
Bane 5
U8 Semifinale 1
Middelfart 1
Oct 26, 2019 10:45 AM
-
#62
BBB 2
Bane 4
U8 Semifinale 2
Vallensbæk gul
Oct 26, 2019 10:45 AM
-
#94
Vallensbæk sort
Bane 5
U8 Bronzekamp
Taber kamp 62
Oct 26, 2019 11:05 AM
-
#95
Taber kamp 94
Bane 5
U8 FINALE
Vinder kamp 62
Oct 26, 2019 11:25 AM
-
#96
Vinder kamp 94
Bane 5
Fætter BR Cup 2019
U9
U9 Gruppe A
ØB
3
2
1
0
3-1
7
S.f.B. 1
3
1
2
0
6-1
5
Næsby 1
3
1
1
1
3-2
4
Tved
3
0
0
3
1-9
0
U9 Gruppe A
S.f.B. 1
Oct 26, 2019 11:00 AM
1-1
#35
ØB
Bane 3
U9 Gruppe A
Næsby 1
Oct 26, 2019 11:00 AM
3-1
#63
Tved
Bane 4
U9 Gruppe A
S.f.B. 1
Oct 26, 2019 11:45 AM
0-0
#97
Næsby 1
Bane 5
U9 Gruppe A
Tved
Oct 26, 2019 12:00 PM
0-1
#39
ØB
Bane 3
U9 Gruppe A
ØB
Oct 26, 2019 12:30 PM
1-0
#69
Næsby 1
Bane 4
U9 Gruppe A
Tved
Oct 26, 2019 12:30 PM
0-5
#100
S.f.B. 1
Bane 5
U9 Gruppe B
Marienlyst 1
3
2
1
0
6-1
7
Middelfart 2
3
1
1
1
1-4
4
Bjert IF 1
3
1
0
2
4-3
3
Dalum 2
3
0
2
1
2-5
2
U9 Gruppe B
Dalum 2
Oct 26, 2019 11:15 AM
0-0
#64
Middelfart 2
Bane 4
U9 Gruppe B
Bjert IF 1
Oct 26, 2019 11:15 AM
0-1
#36
Marienlyst 1
Bane 3
U9 Gruppe B
Bjert IF 1
Oct 26, 2019 12:00 PM
4-1
#67
Dalum 2
Bane 4
U9 Gruppe B
Middelfart 2
Oct 26, 2019 12:00 PM
0-4
#98
Marienlyst 1
Bane 5
U9 Gruppe B
Marienlyst 1
Oct 26, 2019 12:45 PM
1-1
#42
Dalum 2
Bane 3
U9 Gruppe B
Middelfart 2
Oct 26, 2019 12:45 PM
1-0
#70
Bjert IF 1
Bane 4
U9 Gruppe C
Team Erling
3
3
0
0
13-0
9
Dalum 1
3
2
0
1
5-5
6
Marienlyst 2
3
1
0
2
1-6
3
S.f.B. 2
3
0
0
3
2-10
0
U9 Gruppe C
S.f.B. 2
Oct 26, 2019 11:30 AM
0-1
#37
Marienlyst 2
Bane 3
U9 Gruppe C
Dalum 1
Oct 26, 2019 11:30 AM
0-3
#65
Team Erling
Bane 4
U9 Gruppe C
S.f.B. 2
Oct 26, 2019 12:15 PM
2-3
#40
Dalum 1
Bane 3
U9 Gruppe C
Team Erling
Oct 26, 2019 12:15 PM
4-0
#68
Marienlyst 2
Bane 4
U9 Gruppe C
Marienlyst 2
Oct 26, 2019 12:45 PM
0-2
#101
Dalum 1
Bane 5
U9 Gruppe C
Team Erling
Oct 26, 2019 1:00 PM
6-0
#43
S.f.B. 2
Bane 3
U9 Gruppe D
Dalum 3
3
3
0
0
8-0
9
Middelfart 1
3
2
0
1
7-5
6
Rolfsted
3
1
0
2
5-6
3
Næsby 2
3
0
0
3
3-12
0
U9 Gruppe D
Næsby 2
Oct 26, 2019 11:45 AM
2-4
#66
Middelfart 1
Bane 4
U9 Gruppe D
Dalum 3
Oct 26, 2019 11:45 AM
2-0
#38
Rolfsted
Bane 3
U9 Gruppe D
Dalum 3
Oct 26, 2019 12:15 PM
5-0
#99
Næsby 2
Bane 5
U9 Gruppe D
Middelfart 1
Oct 26, 2019 12:30 PM
3-2
#41
Rolfsted
Bane 3
U9 Gruppe D
Middelfart 1
Oct 26, 2019 1:00 PM
0-1
#102
Dalum 3
Bane 5
U9 Gruppe D
Rolfsted
Oct 26, 2019 1:00 PM
3-1
#71
Næsby 2
Bane 4
U9 Ottendedels finale 1
ØB
Oct 26, 2019 1:15 PM
0-1
#44
Dalum 2
Bane 3
U9 Ottendedels finale 2
S.f.B. 1
Oct 26, 2019 1:15 PM
2-1
#72
Bjert IF 1
Bane 4
U9 Ottendedels finale 3
Næsby 1
Oct 26, 2019 1:15 PM
3-0
#103
Middelfart 2
Bane 5
U9 Ottendedels finale 4
Tved
Oct 26, 2019 1:30 PM
0-5
#45
Marienlyst 1
Bane 3
U9 Ottendedels finale 5
Team Erling
Oct 26, 2019 1:30 PM
2-0
#73
Næsby 2
Bane 4
U9 Ottendedels finale 6
Dalum 1
Oct 26, 2019 1:30 PM
3-0
#104
Rolfsted
Bane 5
U9 Ottendedels finale 7
Marienlyst 2
Oct 26, 2019 1:45 PM
1-3
#74
Middelfart 1
Bane 4
U9 Ottendedels finale 8
S.f.B. 2
Oct 26, 2019 1:45 PM
3-4
#105
Dalum 3
Bane 5
U9 Kvart finale 1
Dalum 2
Oct 26, 2019 2:00 PM
1-0
#75
Dalum 1
Bane 4
U9 Kvart finale 2
S.f.B. 1
Oct 26, 2019 2:00 PM
4-2
#106
Team Erling
Bane 5
U9 Kvart finale 3
Næsby 1
Oct 26, 2019 2:15 PM
4-0
#76
Dalum 3
Bane 4
U9 Kvart finale 4
Marienlyst 1
Oct 26, 2019 2:15 PM
4-1
#107
Middelfart 1
Bane 5
U9 Semi finale 1
Dalum 2
Oct 26, 2019 2:30 PM
0-3
#77
S.f.B. 1
Bane 4
U9 Semi finale 2
Næsby 1
Oct 26, 2019 2:30 PM
0-3
#108
Marienlyst 1
Bane 5
U9 Bronze kamp
Dalum 2
Oct 26, 2019 2:45 PM
0-3
#109
Næsby 1
Bane 5
U9 FINALE
S.f.B. 1
Oct 26, 2019 3:00 PM
0-3
#110
Marienlyst 1
Bane 5
Fætter BR Cup 2019
U10
U10 Gruppe A
Dalum IF
4
3
1
0
14-3
10
Ammitsbøl 1
4
2
2
0
10-4
8
Kolding Boldklub
4
2
1
1
7-2
7
HPTI
4
1
0
3
5-8
3
B67 1
4
0
0
4
0-19
0
U10 Gruppe A
Ammitsbøl 1
Oct 26, 2019 2:15 PM
0-0
#46
Kolding Boldklub
Bane 3
U10 Gruppe A
Kolding Boldklub
Oct 26, 2019 2:45 PM
0-1
#48
Dalum IF
Bane 3
U10 Gruppe A
HPTI
Oct 26, 2019 3:00 PM
1-2
#49
Ammitsbøl 1
Bane 3
U10 Gruppe A
B67 1
Oct 26, 2019 3:15 PM
0-6
#50
Dalum IF
Bane 3
U10 Gruppe A
Dalum IF
Oct 26, 2019 3:30 PM
4-0
#51
HPTI
Bane 3
U10 Gruppe A
Ammitsbøl 1
Oct 26, 2019 3:30 PM
5-0
#111
B67 1
Bane 5
U10 Gruppe A
HPTI
Oct 26, 2019 3:45 PM
1-2
#82
Kolding Boldklub
Bane 4
U10 Gruppe A
Kolding Boldklub
Oct 26, 2019 4:00 PM
5-0
#53
B67 1
Bane 3
U10 Gruppe A
Dalum IF
Oct 26, 2019 4:00 PM
3-3
#113
Ammitsbøl 1
Bane 5
U10 Gruppe A
B67 1
Oct 26, 2019 4:15 PM
0-3
#84
HPTI
Bane 4
U10 Gruppe B
NBSIF
4
3
1
0
9-2
10
Ammitsbøl 2
4
3
1
0
10-4
10
ØB
4
2
0
2
6-6
6
SGIF
4
1
0
3
3-8
3
B67 2
4
0
0
4
1-9
0
U10 Gruppe B
B67 2
Oct 26, 2019 2:30 PM
0-2
#47
SGIF
Bane 3
U10 Gruppe B
Ammitsbøl 2
Oct 26, 2019 2:45 PM
3-2
#78
ØB
Bane 4
U10 Gruppe B
NBSIF
Oct 26, 2019 3:00 PM
2-0
#79
B67 2
Bane 4
U10 Gruppe B
SGIF
Oct 26, 2019 3:15 PM
0-2
#80
Ammitsbøl 2
Bane 4
U10 Gruppe B
ØB
Oct 26, 2019 3:30 PM
1-2
#81
NBSIF
Bane 4
U10 Gruppe B
SGIF
Oct 26, 2019 3:45 PM
1-2
#112
ØB
Bane 5
U10 Gruppe B
B67 2
Oct 26, 2019 3:45 PM
1-4
#52
Ammitsbøl 2
Bane 3
U10 Gruppe B
Ammitsbøl 2
Oct 26, 2019 4:00 PM
1-1
#83
NBSIF
Bane 4
U10 Gruppe B
ØB
Oct 26, 2019 4:15 PM
1-0
#54
B67 2
Bane 3
U10 Gruppe B
NBSIF
Oct 26, 2019 4:15 PM
4-0
#114
SGIF
Bane 5
U10 Semi finale 1
Dalum IF
Oct 26, 2019 4:30 PM
1-0
#85
Ammitsbøl 2
Bane 4
U10 Semi finale 2
NBSIF
Oct 26, 2019 4:30 PM
3-0
#115
Ammitsbøl 1
Bane 5
U10 Bronze kamp
Ammitsbøl 2
Oct 26, 2019 4:50 PM
-
#86
Ammitsbøl 1
Bane 4
U10 FINALE
Dalum IF
Oct 26, 2019 4:50 PM
1-0
#116
NBSIF
Bane 5
Fætter BR Cup 2019
U11
U11 Gruppe A
B67
4
2
2
0
7-1
8
Fredericia KFUM
4
2
1
1
10-4
7
Dalum
4
2
1
1
8-4
7
Skibet
4
1
2
1
8-3
5
Særslev/Hårslev
4
0
0
4
0-21
0
U11 Gruppe A
B67
Oct 26, 2019 9:00 AM
3-0
#1
Fredericia KFUM
Bane 2A
U11 Gruppe A
Skibet
Oct 26, 2019 9:25 AM
0-2
#2
Dalum
Bane 2A
U11 Gruppe A
Særslev/Hårslev
Oct 26, 2019 9:50 AM
0-3
#3
B67
Bane 2A
U11 Gruppe A
Fredericia KFUM
Oct 26, 2019 10:15 AM
0-0
#4
Skibet
Bane 2A
U11 Gruppe A
Dalum
Oct 26, 2019 10:40 AM
5-0
#5
Særslev/Hårslev
Bane 2A
U11 Gruppe A
B67
Oct 26, 2019 11:05 AM
1-1
#6
Skibet
Bane 2A
U11 Gruppe A
Fredericia KFUM
Oct 26, 2019 11:30 AM
4-1
#7
Dalum
Bane 2A
U11 Gruppe A
Skibet
Oct 26, 2019 11:55 AM
7-0
#8
Særslev/Hårslev
Bane 2A
U11 Gruppe A
Dalum
Oct 26, 2019 12:20 PM
0-0
#9
B67
Bane 2A
U11 Gruppe A
Særslev/Hårslev
Oct 26, 2019 12:45 PM
0-6
#10
Fredericia KFUM
Bane 2A
U11 Gruppe B
Kolding Boldklub
4
4
0
0
10-2
12
OKS
4
3
0
1
10-3
9
Jelling
4
2
0
2
11-7
6
S.f.B.
4
1
0
3
5-12
3
ØB
4
0
0
4
2-14
0
U11 Gruppe B
ØB
Oct 26, 2019 9:00 AM
0-2
#15
Kolding Boldklub
Bane 2B
U11 Gruppe B
Jelling
Oct 26, 2019 9:25 AM
1-3
#16
OKS
Bane 2B
U11 Gruppe B
S.f.B.
Oct 26, 2019 9:50 AM
3-0
#17
ØB
Bane 2B
U11 Gruppe B
Kolding Boldklub
Oct 26, 2019 10:15 AM
2-0
#18
Jelling
Bane 2B
U11 Gruppe B
OKS
Oct 26, 2019 10:40 AM
3-0
#19
S.f.B.
Bane 2B
U11 Gruppe B
ØB
Oct 26, 2019 11:05 AM
2-5
#20
Jelling
Bane 2B
U11 Gruppe B
Kolding Boldklub
Oct 26, 2019 11:30 AM
2-0
#21
OKS
Bane 2B
U11 Gruppe B
Jelling
Oct 26, 2019 11:55 AM
5-0
#22
S.f.B.
Bane 2B
U11 Gruppe B
OKS
Oct 26, 2019 12:20 PM
4-0
#23
ØB
Bane 2B
U11 Gruppe B
S.f.B.
Oct 26, 2019 12:45 PM
2-4
#24
Kolding Boldklub
Bane 2B
U11 Kvart finale 1
B67
Oct 26, 2019 1:10 PM
3-2
#11
S.f.B.
Bane 2A
U11 Kvart finale 2
Dalum
Oct 26, 2019 1:10 PM
0-3
#25
OKS
Bane 2B
U11 Kvart finale 3
Fredericia KFUM
Oct 26, 2019 1:35 PM
4-0
#12
Jelling
Bane 2A
U11 Kvart finale 4
Skibet
Oct 26, 2019 1:35 PM
0-1
#26
Kolding Boldklub
Bane 2B
U11 Semi finale 1
B67
Oct 26, 2019 2:00 PM
0-4
#13
OKS
Bane 2A
U11 Semi finale 2
Fredericia KFUM
Oct 26, 2019 2:00 PM
0-1
#27
Kolding Boldklub
Bane 2B
U11 Bronze kamp
B67
Oct 26, 2019 2:25 PM
0-5
#28
Fredericia KFUM
Bane 2B
U11 FINALE
OKS
Oct 26, 2019 2:25 PM
0-2
#14
Kolding Boldklub
Bane 2A
Fætter BR Cup 2019
Bane 2A
U11 Gruppe A
B67
Oct 26, 2019 9:00 AM
3-0
#1
Fredericia KFUM
Bane 2A
U11 Gruppe A
Skibet
Oct 26, 2019 9:25 AM
0-2
#2
Dalum
Bane 2A
U11 Gruppe A
Særslev/Hårslev
Oct 26, 2019 9:50 AM
0-3
#3
B67
Bane 2A
U11 Gruppe A
Fredericia KFUM
Oct 26, 2019 10:15 AM
0-0
#4
Skibet
Bane 2A
U11 Gruppe A
Dalum
Oct 26, 2019 10:40 AM
5-0
#5
Særslev/Hårslev
Bane 2A
U11 Gruppe A
B67
Oct 26, 2019 11:05 AM
1-1
#6
Skibet
Bane 2A
U11 Gruppe A
Fredericia KFUM
Oct 26, 2019 11:30 AM
4-1
#7
Dalum
Bane 2A
U11 Gruppe A
Skibet
Oct 26, 2019 11:55 AM
7-0
#8
Særslev/Hårslev
Bane 2A
U11 Gruppe A
Dalum
Oct 26, 2019 12:20 PM
0-0
#9
B67
Bane 2A
U11 Gruppe A
Særslev/Hårslev
Oct 26, 2019 12:45 PM
0-6
#10
Fredericia KFUM
Bane 2A
U11 Kvart finale 1
B67
Oct 26, 2019 1:10 PM
3-2
#11
S.f.B.
Bane 2A
U11 Kvart finale 3
Fredericia KFUM
Oct 26, 2019 1:35 PM
4-0
#12
Jelling
Bane 2A
U11 Semi finale 1
B67
Oct 26, 2019 2:00 PM
0-4
#13
OKS
Bane 2A
U11 FINALE
OKS
Oct 26, 2019 2:25 PM
0-2
#14
Kolding Boldklub
Bane 2A
Fætter BR Cup 2019
Bane 2B
U11 Gruppe B
ØB
Oct 26, 2019 9:00 AM
0-2
#15
Kolding Boldklub
Bane 2B
U11 Gruppe B
Jelling
Oct 26, 2019 9:25 AM
1-3
#16
OKS
Bane 2B
U11 Gruppe B
S.f.B.
Oct 26, 2019 9:50 AM
3-0
#17
ØB
Bane 2B
U11 Gruppe B
Kolding Boldklub
Oct 26, 2019 10:15 AM
2-0
#18
Jelling
Bane 2B
U11 Gruppe B
OKS
Oct 26, 2019 10:40 AM
3-0
#19
S.f.B.
Bane 2B
U11 Gruppe B
ØB
Oct 26, 2019 11:05 AM
2-5
#20
Jelling
Bane 2B
U11 Gruppe B
Kolding Boldklub
Oct 26, 2019 11:30 AM
2-0
#21
OKS
Bane 2B
U11 Gruppe B
Jelling
Oct 26, 2019 11:55 AM
5-0
#22
S.f.B.
Bane 2B
U11 Gruppe B
OKS
Oct 26, 2019 12:20 PM
4-0
#23
ØB
Bane 2B
U11 Gruppe B
S.f.B.
Oct 26, 2019 12:45 PM
2-4
#24
Kolding Boldklub
Bane 2B
U11 Kvart finale 2
Dalum
Oct 26, 2019 1:10 PM
0-3
#25
OKS
Bane 2B
U11 Kvart finale 4
Skibet
Oct 26, 2019 1:35 PM
0-1
#26
Kolding Boldklub
Bane 2B
U11 Semi finale 2
Fredericia KFUM
Oct 26, 2019 2:00 PM
0-1
#27
Kolding Boldklub
Bane 2B
U11 Bronze kamp
B67
Oct 26, 2019 2:25 PM
0-5
#28
Fredericia KFUM
Bane 2B
Fætter BR Cup 2019
Bane 3
U8 Gruppe A
BBB 1
Oct 26, 2019 9:00 AM
5-0
#29
OKS 1
Bane 3
U8 Gruppe B
ØB
Oct 26, 2019 9:15 AM
0-5
#30
Middelfart 2
Bane 3
U8 Gruppe B
Vallensbæk gul
Oct 26, 2019 9:30 AM
2-3
#31
BBB 2
Bane 3
U8 Gruppe A
BBB 1
Oct 26, 2019 9:45 AM
1-1
#32
Kolding IF
Bane 3
U8 Gruppe A
OKS 1
Oct 26, 2019 10:00 AM
1-3
#33
Middelfart 1
Bane 3
U8 Gruppe B
Vallensbæk gul
Oct 26, 2019 10:15 AM
4-0
#34
ØB
Bane 3
U9 Gruppe A
S.f.B. 1
Oct 26, 2019 11:00 AM
1-1
#35
ØB
Bane 3
U9 Gruppe B
Bjert IF 1
Oct 26, 2019 11:15 AM
0-1
#36
Marienlyst 1
Bane 3
U9 Gruppe C
S.f.B. 2
Oct 26, 2019 11:30 AM
0-1
#37
Marienlyst 2
Bane 3
U9 Gruppe D
Dalum 3
Oct 26, 2019 11:45 AM
2-0
#38
Rolfsted
Bane 3
U9 Gruppe A
Tved
Oct 26, 2019 12:00 PM
0-1
#39
ØB
Bane 3
U9 Gruppe C
S.f.B. 2
Oct 26, 2019 12:15 PM
2-3
#40
Dalum 1
Bane 3
U9 Gruppe D
Middelfart 1
Oct 26, 2019 12:30 PM
3-2
#41
Rolfsted
Bane 3
U9 Gruppe B
Marienlyst 1
Oct 26, 2019 12:45 PM
1-1
#42
Dalum 2
Bane 3
U9 Gruppe C
Team Erling
Oct 26, 2019 1:00 PM
6-0
#43
S.f.B. 2
Bane 3
U9 Ottendedels finale 1
ØB
Oct 26, 2019 1:15 PM
0-1
#44
Dalum 2
Bane 3
U9 Ottendedels finale 4
Tved
Oct 26, 2019 1:30 PM
0-5
#45
Marienlyst 1
Bane 3
U10 Gruppe A
Ammitsbøl 1
Oct 26, 2019 2:15 PM
0-0
#46
Kolding Boldklub
Bane 3
U10 Gruppe B
B67 2
Oct 26, 2019 2:30 PM
0-2
#47
SGIF
Bane 3
U10 Gruppe A
Kolding Boldklub
Oct 26, 2019 2:45 PM
0-1
#48
Dalum IF
Bane 3
U10 Gruppe A
HPTI
Oct 26, 2019 3:00 PM
1-2
#49
Ammitsbøl 1
Bane 3
U10 Gruppe A
B67 1
Oct 26, 2019 3:15 PM
0-6
#50
Dalum IF
Bane 3
U10 Gruppe A
Dalum IF
Oct 26, 2019 3:30 PM
4-0
#51
HPTI
Bane 3
U10 Gruppe B
B67 2
Oct 26, 2019 3:45 PM
1-4
#52
Ammitsbøl 2
Bane 3
U10 Gruppe A
Kolding Boldklub
Oct 26, 2019 4:00 PM
5-0
#53
B67 1
Bane 3
U10 Gruppe B
ØB
Oct 26, 2019 4:15 PM
1-0
#54
B67 2
Bane 3
Fætter BR Cup 2019
Bane 4
U8 Gruppe A
Kolding IF
Oct 26, 2019 9:00 AM
1-3
#55
Middelfart 1
Bane 4
U8 Gruppe A
Vallensbæk sort
Oct 26, 2019 9:15 AM
1-1
#56
BBB 1
Bane 4
U8 Gruppe B
ØB
Oct 26, 2019 9:30 AM
1-3
#57
OKS 2
Bane 4
U8 Gruppe B
Middelfart 2
Oct 26, 2019 9:45 AM
0-2
#58
Vallensbæk gul
Bane 4
U8 Gruppe A
Vallensbæk sort
Oct 26, 2019 10:00 AM
4-3
#59
Kolding IF
Bane 4
U8 Gruppe A
Middelfart 1
Oct 26, 2019 10:15 AM
2-1
#60
BBB 1
Bane 4
U8 Gruppe B
Middelfart 2
Oct 26, 2019 10:30 AM
3-2
#61
BBB 2
Bane 4
U8 Semifinale 1
Middelfart 1
Oct 26, 2019 10:45 AM
-
#62
BBB 2
Bane 4
U9 Gruppe A
Næsby 1
Oct 26, 2019 11:00 AM
3-1
#63
Tved
Bane 4
U9 Gruppe B
Dalum 2
Oct 26, 2019 11:15 AM
0-0
#64
Middelfart 2
Bane 4
U9 Gruppe C
Dalum 1
Oct 26, 2019 11:30 AM
0-3
#65
Team Erling
Bane 4
U9 Gruppe D
Næsby 2
Oct 26, 2019 11:45 AM
2-4
#66
Middelfart 1
Bane 4
U9 Gruppe B
Bjert IF 1
Oct 26, 2019 12:00 PM
4-1
#67
Dalum 2
Bane 4
U9 Gruppe C
Team Erling
Oct 26, 2019 12:15 PM
4-0
#68
Marienlyst 2
Bane 4
U9 Gruppe A
ØB
Oct 26, 2019 12:30 PM
1-0
#69
Næsby 1
Bane 4
U9 Gruppe B
Middelfart 2
Oct 26, 2019 12:45 PM
1-0
#70
Bjert IF 1
Bane 4
U9 Gruppe D
Rolfsted
Oct 26, 2019 1:00 PM
3-1
#71
Næsby 2
Bane 4
U9 Ottendedels finale 2
S.f.B. 1
Oct 26, 2019 1:15 PM
2-1
#72
Bjert IF 1
Bane 4
U9 Ottendedels finale 5
Team Erling
Oct 26, 2019 1:30 PM
2-0
#73
Næsby 2
Bane 4
U9 Ottendedels finale 7
Marienlyst 2
Oct 26, 2019 1:45 PM
1-3
#74
Middelfart 1
Bane 4
U9 Kvart finale 1
Dalum 2
Oct 26, 2019 2:00 PM
1-0
#75
Dalum 1
Bane 4
U9 Kvart finale 3
Næsby 1
Oct 26, 2019 2:15 PM
4-0
#76
Dalum 3
Bane 4
U9 Semi finale 1
Dalum 2
Oct 26, 2019 2:30 PM
0-3
#77
S.f.B. 1
Bane 4
U10 Gruppe B
Ammitsbøl 2
Oct 26, 2019 2:45 PM
3-2
#78
ØB
Bane 4
U10 Gruppe B
NBSIF
Oct 26, 2019 3:00 PM
2-0
#79
B67 2
Bane 4
U10 Gruppe B
SGIF
Oct 26, 2019 3:15 PM
0-2
#80
Ammitsbøl 2
Bane 4
U10 Gruppe B
ØB
Oct 26, 2019 3:30 PM
1-2
#81
NBSIF
Bane 4
U10 Gruppe A
HPTI
Oct 26, 2019 3:45 PM
1-2
#82
Kolding Boldklub
Bane 4
U10 Gruppe B
Ammitsbøl 2
Oct 26, 2019 4:00 PM
1-1
#83
NBSIF
Bane 4
U10 Gruppe A
B67 1
Oct 26, 2019 4:15 PM
0-3
#84
HPTI
Bane 4
U10 Semi finale 1
Dalum IF
Oct 26, 2019 4:30 PM
1-0
#85
Ammitsbøl 2
Bane 4
U10 Bronze kamp
Ammitsbøl 2
Oct 26, 2019 4:50 PM
-
#86
Ammitsbøl 1
Bane 4
Fætter BR Cup 2019
Bane 5
U8 Gruppe B
BBB 2
Oct 26, 2019 9:00 AM
2-1
#87
OKS 2
Bane 5
U8 Gruppe A
Kolding IF
Oct 26, 2019 9:15 AM
0-3
#88
OKS 1
Bane 5
U8 Gruppe A
Middelfart 1
Oct 26, 2019 9:30 AM
2-2
#89
Vallensbæk sort
Bane 5
U8 Gruppe B
BBB 2
Oct 26, 2019 9:45 AM
5-2
#90
ØB
Bane 5
U8 Gruppe B
OKS 2
Oct 26, 2019 10:00 AM
1-3
#91
Middelfart 2
Bane 5
U8 Gruppe A
OKS 1
Oct 26, 2019 10:15 AM
3-3
#92
Vallensbæk sort
Bane 5
U8 Gruppe B
OKS 2
Oct 26, 2019 10:30 AM
1-4
#93
Vallensbæk gul
Bane 5
U8 Semifinale 2
Vallensbæk gul
Oct 26, 2019 10:45 AM
-
#94
Vallensbæk sort
Bane 5
U8 Bronzekamp
Taber kamp 62
Oct 26, 2019 11:05 AM
-
#95
Taber kamp 94
Bane 5
U8 FINALE
Vinder kamp 62
Oct 26, 2019 11:25 AM
-
#96
Vinder kamp 94
Bane 5
U9 Gruppe A
S.f.B. 1
Oct 26, 2019 11:45 AM
0-0
#97
Næsby 1
Bane 5
U9 Gruppe B
Middelfart 2
Oct 26, 2019 12:00 PM
0-4
#98
Marienlyst 1
Bane 5
U9 Gruppe D
Dalum 3
Oct 26, 2019 12:15 PM
5-0
#99
Næsby 2
Bane 5
U9 Gruppe A
Tved
Oct 26, 2019 12:30 PM
0-5
#100
S.f.B. 1
Bane 5
U9 Gruppe C
Marienlyst 2
Oct 26, 2019 12:45 PM
0-2
#101
Dalum 1
Bane 5
U9 Gruppe D
Middelfart 1
Oct 26, 2019 1:00 PM
0-1
#102
Dalum 3
Bane 5
U9 Ottendedels finale 3
Næsby 1
Oct 26, 2019 1:15 PM
3-0
#103
Middelfart 2
Bane 5
U9 Ottendedels finale 6
Dalum 1
Oct 26, 2019 1:30 PM
3-0
#104
Rolfsted
Bane 5
U9 Ottendedels finale 8
S.f.B. 2
Oct 26, 2019 1:45 PM
3-4
#105
Dalum 3
Bane 5
U9 Kvart finale 2
S.f.B. 1
Oct 26, 2019 2:00 PM
4-2
#106
Team Erling
Bane 5
U9 Kvart finale 4
Marienlyst 1
Oct 26, 2019 2:15 PM
4-1
#107
Middelfart 1
Bane 5
U9 Semi finale 2
Næsby 1
Oct 26, 2019 2:30 PM
0-3
#108
Marienlyst 1
Bane 5
U9 Bronze kamp
Dalum 2
Oct 26, 2019 2:45 PM
0-3
#109
Næsby 1
Bane 5
U9 FINALE
S.f.B. 1
Oct 26, 2019 3:00 PM
0-3
#110
Marienlyst 1
Bane 5
U10 Gruppe A
Ammitsbøl 1
Oct 26, 2019 3:30 PM
5-0
#111
B67 1
Bane 5
U10 Gruppe B
SGIF
Oct 26, 2019 3:45 PM
1-2
#112
ØB
Bane 5
U10 Gruppe A
Dalum IF
Oct 26, 2019 4:00 PM
3-3
#113
Ammitsbøl 1
Bane 5
U10 Gruppe B
NBSIF
Oct 26, 2019 4:15 PM
4-0
#114
SGIF
Bane 5
U10 Semi finale 2
NBSIF
Oct 26, 2019 4:30 PM
3-0
#115
Ammitsbøl 1
Bane 5
U10 FINALE
Dalum IF
Oct 26, 2019 4:50 PM
1-0
#116
NBSIF
Bane 5
Fætter BR Cup 2019
Bane 6
U6 Gruppe A
ØB 1
Oct 26, 2019 9:00 AM
0-1
#117
Munkebo 1
Bane 6
U6 Gruppe B
Næsby 2
Oct 26, 2019 9:10 AM
1-0
#118
Middelfart 2
Bane 6
U6 Gruppe A
Munkebo 1
Oct 26, 2019 9:20 AM
0-3
#119
Næsby 1
Bane 6
U6 Gruppe B
Munkebo 2
Oct 26, 2019 9:30 AM
0-0
#120
Næsby 2
Bane 6
U6 Gruppe A
Næsby 1
Oct 26, 2019 9:40 AM
3-1
#121
ØB 1
Bane 6
U6 Gruppe B
Næsby 2
Oct 26, 2019 9:50 AM
3-2
#122
ØB 2
Bane 6
U6 Gruppe A
Middelfart 1
Oct 26, 2019 10:00 AM
1-3
#123
Munkebo 1
Bane 6
U6 Gruppe B
Aarslev
Oct 26, 2019 10:10 AM
5-0
#124
Næsby 2
Bane 6
U6 Gruppe A
Middelfart 1
Oct 26, 2019 10:20 AM
1-0
#125
ØB 1
Bane 6
U6 Gruppe B
Middelfart 2
Oct 26, 2019 10:30 AM
1-3
#126
ØB 2
Bane 6
U6 Kvartfinale 1
Næsby 1
Oct 26, 2019 10:45 AM
6-1
#127
ØB 2
Bane 6
U6 Kvartfinale 3
Middelfart 1
Oct 26, 2019 11:00 AM
2-1
#128
Næsby 2
Bane 6
U6 Semifinale 1
Næsby 1
Oct 26, 2019 11:15 AM
5-1
#129
Middelfart 1
Bane 6
U6 Bronzekamp
Middelfart 1
Oct 26, 2019 11:30 AM
1-3
#130
Aarslev
Bane 6
U7 Gruppe A
B67 1
Oct 26, 2019 12:00 PM
0-1
#131
Middelfart 1
Bane 6
U7 Gruppe B
Næsby 1
Oct 26, 2019 12:10 PM
1-1
#132
Holluf Pile 1
Bane 6
U7 Gruppe C
BBB 1
Oct 26, 2019 12:20 PM
4-1
#133
Næsby 2
Bane 6
U7 Gruppe D
OKS 1
Oct 26, 2019 12:30 PM
2-1
#134
BBB 2
Bane 6
U7 Gruppe A
B67 1
Oct 26, 2019 12:40 PM
0-5
#135
OKS 2
Bane 6
U7 Gruppe B
Næsby 1
Oct 26, 2019 12:50 PM
0-3
#136
Middelfart 2
Bane 6
U7 Gruppe C
BBB 1
Oct 26, 2019 1:00 PM
5-2
#137
Middelfart 3
Bane 6
U7 Gruppe D
OKS 1
Oct 26, 2019 1:10 PM
3-0
#138
Holluf Pile 2
Bane 6
U7 Gruppe A
BBB 3
Oct 26, 2019 1:20 PM
1-0
#139
B67 1
Bane 6
U7 Gruppe B
OKS 3
Oct 26, 2019 1:30 PM
4-0
#140
Næsby 1
Bane 6
U7 Gruppe C
OKS 4
Oct 26, 2019 1:40 PM
4-2
#141
BBB 1
Bane 6
U7 Gruppe D
B67 2
Oct 26, 2019 1:50 PM
2-4
#142
OKS 1
Bane 6
U7 Ottendedels finale 1
BBB 3
Oct 26, 2019 2:00 PM
7-0
#143
Næsby 1
Bane 6
U7 Ottendedels finale 3
Middelfart 1
Oct 26, 2019 2:10 PM
4-0
#144
Middelfart 2
Bane 6
U7 Ottendedels finale 5
BBB 1
Oct 26, 2019 2:20 PM
7-0
#145
Holluf Pile 2
Bane 6
U7 Ottendedels finale 7
Middelfart 3
Oct 26, 2019 2:30 PM
0-5
#146
BBB 2
Bane 6
U7 Kvart finale 1
BBB 3
Oct 26, 2019 2:45 PM
1-2
#147
OKS 4
Bane 6
U7 Kvart finale 3
Middelfart 1
Oct 26, 2019 3:00 PM
3-1
#148
OKS 1
Bane 6
U7 Semi finale 1
OKS 4
Oct 26, 2019 3:15 PM
0-1
#149
OKS 2
Bane 6
U7 Bronze kamp
OKS 4
Oct 26, 2019 3:30 PM
0-1
#150
BBB 2
Bane 6
Fætter BR Cup 2019
Bane 7
U6 Gruppe A
Næsby 1
Oct 26, 2019 9:00 AM
3-2
#151
Middelfart 1
Bane 7
U6 Gruppe B
ØB 2
Oct 26, 2019 9:10 AM
1-1
#152
Munkebo 2
Bane 7
U6 Gruppe A
ØB 1
Oct 26, 2019 9:20 AM
3-3
#153
Særslev/Hårslev
Bane 7
U6 Gruppe B
ØB 2
Oct 26, 2019 9:30 AM
1-6
#154
Aarslev
Bane 7
U6 Gruppe A
Særslev/Hårslev
Oct 26, 2019 9:40 AM
0-4
#155
Middelfart 1
Bane 7
U6 Gruppe B
Aarslev
Oct 26, 2019 9:50 AM
5-1
#156
Middelfart 2
Bane 7
U6 Gruppe A
Særslev/Hårslev
Oct 26, 2019 10:00 AM
0-3
#157
Næsby 1
Bane 7
U6 Gruppe B
Middelfart 2
Oct 26, 2019 10:10 AM
1-2
#158
Munkebo 2
Bane 7
U6 Gruppe A
Munkebo 1
Oct 26, 2019 10:20 AM
3-1
#159
Særslev/Hårslev
Bane 7
U6 Gruppe B
Munkebo 2
Oct 26, 2019 10:30 AM
0-4
#160
Aarslev
Bane 7
U6 Kvartfinale 2
Munkebo 1
Oct 26, 2019 10:45 AM
2-1
#161
Munkebo 2
Bane 7
U6 Kvartfinale 4
ØB 1
Oct 26, 2019 11:00 AM
0-6
#162
Aarslev
Bane 7
U6 Semifinale 2
Aarslev
Oct 26, 2019 11:15 AM
1-2
#163
Munkebo 1
Bane 7
U6 FINALE
Næsby 1
Oct 26, 2019 11:30 AM
1-1
#164
Munkebo 1
Bane 7
U7 Gruppe A
OKS 2
Oct 26, 2019 12:00 PM
1-1
#165
BBB 3
Bane 7
U7 Gruppe B
Middelfart 2
Oct 26, 2019 12:10 PM
1-3
#166
OKS 3
Bane 7
U7 Gruppe C
Middelfart 3
Oct 26, 2019 12:20 PM
3-2
#167
OKS 4
Bane 7
U7 Gruppe D
Holluf Pile 2
Oct 26, 2019 12:30 PM
0-2
#168
B67 2
Bane 7
U7 Gruppe A
Middelfart 1
Oct 26, 2019 12:40 PM
1-3
#169
BBB 3
Bane 7
U7 Gruppe B
Holluf Pile 1
Oct 26, 2019 12:50 PM
1-3
#170
OKS 3
Bane 7
U7 Gruppe C
Næsby 2
Oct 26, 2019 1:00 PM
0-5
#171
OKS 4
Bane 7
U7 Gruppe D
BBB 2
Oct 26, 2019 1:10 PM
4-0
#172
B67 2
Bane 7
U7 Gruppe A
Middelfart 1
Oct 26, 2019 1:20 PM
0-0
#173
OKS 2
Bane 7
U7 Gruppe B
Holluf Pile 1
Oct 26, 2019 1:30 PM
2-2
#174
Middelfart 2
Bane 7
U7 Gruppe C
Næsby 2
Oct 26, 2019 1:40 PM
0-5
#175
Middelfart 3
Bane 7
U7 Gruppe D
BBB 2
Oct 26, 2019 1:50 PM
8-0
#176
Holluf Pile 2
Bane 7
U7 Ottendedels finale 2
OKS 2
Oct 26, 2019 2:00 PM
3-1
#177
Holluf Pile 1
Bane 7
U7 Ottendedels finale 4
B67 1
Oct 26, 2019 2:10 PM
4-0
#178
OKS 3
Bane 7
U7 Ottendedels finale 6
OKS 4
Oct 26, 2019 2:20 PM
4-1
#179
B67 2
Bane 7
U7 Ottendedels finale 8
Næsby 2
Oct 26, 2019 2:30 PM
0-5
#180
OKS 1
Bane 7
U7 Kvart finale 2
OKS 2
Oct 26, 2019 2:45 PM
3-2
#181
BBB 1
Bane 7
U7 Kvart finale 4
B67 1
Oct 26, 2019 3:00 PM
0-1
#182
BBB 2
Bane 7
U7 Semi finale 2
Middelfart 1
Oct 26, 2019 3:15 PM
2-1
#183
BBB 2
Bane 7
U7 FINALE
OKS 2
Oct 26, 2019 3:30 PM
4-3
#184
Middelfart 1
Bane 7