You must enable Javascript on your browser for the site to work optimally and display sections completely.
Toggle navigation
TrackMyLeague
Signup
Login
You must enable Javascript on your browser for the site to work optimally and display sections completely.
You must enable Javascript on your browser for the site to work optimally and display sections completely.
Special Olympics Håndbold - Region 2 Divisionering
B Rækken
B Rækken B-Rækken
Lemvig 1 (B)
4
2
1
1
12-7
5
HF Mors 1 (B)
4
2
0
2
9-12
4
Holstebro 1 (B)
4
1
1
2
11-13
3
Pause
0
0
0
0
0-0
0
B Rækken B-Rækken
Pause
-
#
Pause
B Rækken B-Rækken
Pause
-
#
Pause
B Rækken B-Rækken
Pause
-
#
Pause
B Rækken B-Rækken
Lemvig 1 (B)
Oct 5, 2019 9:00 AM
1-1
#
Holstebro 1 (B)
Bane 2
B Rækken B-Rækken
HF Mors 1 (B)
Oct 5, 2019 9:30 AM
1-2
#
Lemvig 1 (B)
Bane 2
B Rækken B-Rækken
Holstebro 1 (B)
Oct 5, 2019 9:50 AM
2-3
#
HF Mors 1 (B)
Bane 2
B Rækken B-Rækken
Lemvig 1 (B)
Oct 5, 2019 10:20 AM
7-2
#
Holstebro 1 (B)
Bane 2
B Rækken B-Rækken
Pause
Oct 5, 2019 10:40 AM
-
#
Pause
Bane 2
B Rækken B-Rækken
Pause
Oct 5, 2019 10:40 AM
-
#
Pause
Bane 1
B Rækken B-Rækken
HF Mors 1 (B)
Oct 5, 2019 11:10 AM
2-6
#
Holstebro 1 (B)
Bane 2
B Rækken B-Rækken
HF Mors 1 (B)
Oct 5, 2019 11:30 AM
3-2
#
Lemvig 1 (B)
Bane 2
Special Olympics Håndbold - Region 2 Divisionering
C Rækken
C Rækken C - Rækken
HIH (C)
7
5
1
1
20-10
11
Skjern 2 (C)
6
5
1
0
14-5
11
Gullestrup 1 (C)
7
4
2
1
21-18
10
HF Mors 2 (C)
6
2
3
1
4-3
7
Holstebro 3 (C)
6
3
0
3
16-15
6
Skive 1 (C)
6
3
0
3
13-14
6
Lemvig 2 (C)
6
2
0
4
7-9
4
HF Mors 3 (C)
6
1
1
4
5-14
3
Skjern 3 (C)
6
1
0
5
9-12
2
Holstebro 2 (C)
6
1
0
5
5-14
2
C Rækken C - Rækken
Gullestrup 1 (C)
Oct 5, 2019 9:00 AM
4-3
#
HIH (C)
Bane 1
C Rækken C - Rækken
Skive 1 (C)
Oct 5, 2019 9:10 AM
4-1
#
HF Mors 3 (C)
Bane 1
C Rækken C - Rækken
Skjern 2 (C)
Oct 5, 2019 9:10 AM
2-1
#
Holstebro 2 (C)
Bane 2
C Rækken C - Rækken
Skjern 3 (C)
Oct 5, 2019 9:20 AM
1-2
#
HF Mors 2 (C)
Bane 1
C Rækken C - Rækken
Holstebro 3 (C)
Oct 5, 2019 9:20 AM
5-6
#
Gullestrup 1 (C)
Bane 2
C Rækken C - Rækken
HIH (C)
Oct 5, 2019 9:30 AM
4-1
#
Holstebro 2 (C)
Bane 1
C Rækken C - Rækken
Holstebro 3 (C)
Oct 5, 2019 9:40 AM
6-2
#
Skive 1 (C)
Bane 2
C Rækken C - Rækken
HF Mors 2 (C)
Oct 5, 2019 9:40 AM
1-0
#
Lemvig 2 (C)
Bane 1
C Rækken C - Rækken
HF Mors 3 (C)
Oct 5, 2019 9:50 AM
0-3
#
Skjern 3 (C)
Bane 1
C Rækken C - Rækken
Holstebro 2 (C)
Oct 5, 2019 10:00 AM
1-3
#
Gullestrup 1 (C)
Bane 1
C Rækken C - Rækken
Skive 1 (C)
Oct 5, 2019 10:00 AM
1-3
#
HIH (C)
Bane 2
C Rækken C - Rækken
HF Mors 2 (C)
Oct 5, 2019 10:10 AM
0-1
#
Holstebro 3 (C)
Bane 1
C Rækken C - Rækken
Lemvig 2 (C)
Oct 5, 2019 10:10 AM
1-2
#
Skjern 2 (C)
Bane 2
C Rækken C - Rækken
HIH (C)
Oct 5, 2019 10:20 AM
3-1
#
Skjern 3 (C)
Bane 1
C Rækken C - Rækken
HF Mors 3 (C)
Oct 5, 2019 10:30 AM
1-0
#
Holstebro 2 (C)
Bane 1
C Rækken C - Rækken
HF Mors 2 (C)
Oct 5, 2019 10:30 AM
1-1
#
Gullestrup 1 (C)
Bane 2
C Rækken C - Rækken
HF Mors 3 (C)
Oct 5, 2019 10:50 AM
0-3
#
Skjern 2 (C)
Bane 2
C Rækken C - Rækken
Skive 1 (C)
Oct 5, 2019 10:50 AM
0-2
#
Lemvig 2 (C)
Bane 1
C Rækken C - Rækken
HF Mors 2 (C)
Oct 5, 2019 11:00 AM
0-0
#
HIH (C)
Bane 1
C Rækken C - Rækken
Gullestrup 1 (C)
Oct 5, 2019 11:00 AM
2-1
#
Skjern 3 (C)
Bane 2
C Rækken C - Rækken
Holstebro 2 (C)
Oct 5, 2019 11:10 AM
2-1
#
Lemvig 2 (C)
Bane 1
C Rækken C - Rækken
Gullestrup 1 (C)
Oct 5, 2019 11:20 AM
3-3
#
HF Mors 3 (C)
Bane 2
C Rækken C - Rækken
Holstebro 3 (C)
Oct 5, 2019 11:20 AM
2-4
#
HIH (C)
Bane 1
C Rækken C - Rækken
Skjern 2 (C)
Oct 5, 2019 11:30 AM
0-0
#
HF Mors 2 (C)
Bane 1
C Rækken C - Rækken
Skjern 3 (C)
Oct 5, 2019 11:40 AM
2-3
#
Skive 1 (C)
Bane 1
C Rækken C - Rækken
Lemvig 2 (C)
Oct 5, 2019 11:40 AM
1-3
#
HIH (C)
Bane 2
C Rækken C - Rækken
Holstebro 3 (C)
Oct 5, 2019 11:50 AM
1-0
#
HF Mors 3 (C)
Bane 2
C Rækken C - Rækken
Skjern 2 (C)
Oct 5, 2019 11:50 AM
4-2
#
Gullestrup 1 (C)
Bane 1
C Rækken C - Rækken
Lemvig 2 (C)
Oct 5, 2019 12:00 PM
2-1
#
Skjern 3 (C)
Bane 1
C Rækken C - Rækken
Holstebro 2 (C)
Oct 5, 2019 12:00 PM
0-3
#
Skive 1 (C)
Bane 2
C Rækken C - Rækken
Skjern 2 (C)
Oct 5, 2019 12:10 PM
3-1
#
Holstebro 3 (C)
Bane 1
Special Olympics Håndbold - Region 2 Divisionering
Bane 1
C Rækken C - Rækken
Gullestrup 1 (C)
Oct 5, 2019 9:00 AM
4-3
#
HIH (C)
Bane 1
C Rækken C - Rækken
Skive 1 (C)
Oct 5, 2019 9:10 AM
4-1
#
HF Mors 3 (C)
Bane 1
C Rækken C - Rækken
Skjern 3 (C)
Oct 5, 2019 9:20 AM
1-2
#
HF Mors 2 (C)
Bane 1
C Rækken C - Rækken
HIH (C)
Oct 5, 2019 9:30 AM
4-1
#
Holstebro 2 (C)
Bane 1
C Rækken C - Rækken
HF Mors 2 (C)
Oct 5, 2019 9:40 AM
1-0
#
Lemvig 2 (C)
Bane 1
C Rækken C - Rækken
HF Mors 3 (C)
Oct 5, 2019 9:50 AM
0-3
#
Skjern 3 (C)
Bane 1
C Rækken C - Rækken
Holstebro 2 (C)
Oct 5, 2019 10:00 AM
1-3
#
Gullestrup 1 (C)
Bane 1
C Rækken C - Rækken
HF Mors 2 (C)
Oct 5, 2019 10:10 AM
0-1
#
Holstebro 3 (C)
Bane 1
C Rækken C - Rækken
HIH (C)
Oct 5, 2019 10:20 AM
3-1
#
Skjern 3 (C)
Bane 1
C Rækken C - Rækken
HF Mors 3 (C)
Oct 5, 2019 10:30 AM
1-0
#
Holstebro 2 (C)
Bane 1
B Rækken B-Rækken
Pause
Oct 5, 2019 10:40 AM
-
#
Pause
Bane 1
C Rækken C - Rækken
Skive 1 (C)
Oct 5, 2019 10:50 AM
0-2
#
Lemvig 2 (C)
Bane 1
C Rækken C - Rækken
HF Mors 2 (C)
Oct 5, 2019 11:00 AM
0-0
#
HIH (C)
Bane 1
C Rækken C - Rækken
Holstebro 2 (C)
Oct 5, 2019 11:10 AM
2-1
#
Lemvig 2 (C)
Bane 1
C Rækken C - Rækken
Holstebro 3 (C)
Oct 5, 2019 11:20 AM
2-4
#
HIH (C)
Bane 1
C Rækken C - Rækken
Skjern 2 (C)
Oct 5, 2019 11:30 AM
0-0
#
HF Mors 2 (C)
Bane 1
C Rækken C - Rækken
Skjern 3 (C)
Oct 5, 2019 11:40 AM
2-3
#
Skive 1 (C)
Bane 1
C Rækken C - Rækken
Skjern 2 (C)
Oct 5, 2019 11:50 AM
4-2
#
Gullestrup 1 (C)
Bane 1
C Rækken C - Rækken
Lemvig 2 (C)
Oct 5, 2019 12:00 PM
2-1
#
Skjern 3 (C)
Bane 1
C Rækken C - Rækken
Skjern 2 (C)
Oct 5, 2019 12:10 PM
3-1
#
Holstebro 3 (C)
Bane 1
Special Olympics Håndbold - Region 2 Divisionering
Bane 2
B Rækken B-Rækken
Lemvig 1 (B)
Oct 5, 2019 9:00 AM
1-1
#
Holstebro 1 (B)
Bane 2
C Rækken C - Rækken
Skjern 2 (C)
Oct 5, 2019 9:10 AM
2-1
#
Holstebro 2 (C)
Bane 2
C Rækken C - Rækken
Holstebro 3 (C)
Oct 5, 2019 9:20 AM
5-6
#
Gullestrup 1 (C)
Bane 2
B Rækken B-Rækken
HF Mors 1 (B)
Oct 5, 2019 9:30 AM
1-2
#
Lemvig 1 (B)
Bane 2
C Rækken C - Rækken
Holstebro 3 (C)
Oct 5, 2019 9:40 AM
6-2
#
Skive 1 (C)
Bane 2
B Rækken B-Rækken
Holstebro 1 (B)
Oct 5, 2019 9:50 AM
2-3
#
HF Mors 1 (B)
Bane 2
C Rækken C - Rækken
Skive 1 (C)
Oct 5, 2019 10:00 AM
1-3
#
HIH (C)
Bane 2
C Rækken C - Rækken
Lemvig 2 (C)
Oct 5, 2019 10:10 AM
1-2
#
Skjern 2 (C)
Bane 2
B Rækken B-Rækken
Lemvig 1 (B)
Oct 5, 2019 10:20 AM
7-2
#
Holstebro 1 (B)
Bane 2
C Rækken C - Rækken
HF Mors 2 (C)
Oct 5, 2019 10:30 AM
1-1
#
Gullestrup 1 (C)
Bane 2
B Rækken B-Rækken
Pause
Oct 5, 2019 10:40 AM
-
#
Pause
Bane 2
C Rækken C - Rækken
HF Mors 3 (C)
Oct 5, 2019 10:50 AM
0-3
#
Skjern 2 (C)
Bane 2
C Rækken C - Rækken
Gullestrup 1 (C)
Oct 5, 2019 11:00 AM
2-1
#
Skjern 3 (C)
Bane 2
B Rækken B-Rækken
HF Mors 1 (B)
Oct 5, 2019 11:10 AM
2-6
#
Holstebro 1 (B)
Bane 2
C Rækken C - Rækken
Gullestrup 1 (C)
Oct 5, 2019 11:20 AM
3-3
#
HF Mors 3 (C)
Bane 2
B Rækken B-Rækken
HF Mors 1 (B)
Oct 5, 2019 11:30 AM
3-2
#
Lemvig 1 (B)
Bane 2
C Rækken C - Rækken
Lemvig 2 (C)
Oct 5, 2019 11:40 AM
1-3
#
HIH (C)
Bane 2
C Rækken C - Rækken
Holstebro 3 (C)
Oct 5, 2019 11:50 AM
1-0
#
HF Mors 3 (C)
Bane 2
C Rækken C - Rækken
Holstebro 2 (C)
Oct 5, 2019 12:00 PM
0-3
#
Skive 1 (C)
Bane 2